Wpis z mikrobloga

Gdy pytałem ostatni raz o Krzyżowca to poleciliście wbicie najpierw 70 levela, tak więc wbiłem i chciałbym dostać jakieś wskazówki odnośnie dalszego rozwoju postaci i umiejętności. Tutaj obecne statystyki.

Jeszcze miałbym pytanie co do społeczności RiF i Waszych statystyk.

Jeśli wbiję komuś z moim 36 paragonem na rifta z poziomem +udręka to nie będzie to źle odebrane?

W czasie 1 godziny ile nabijacie expa?

Ps. możliwe, że obrażenia są trochę zaniżone, w grze pokazuje 240k

#diablo3
  • 7
@Niss:

Zrób sobie aughilda i kapitana. Później zacznij zbierać Akarata.

Ps. możliwe, że obrażenia są trochę zaniżone, w grze pokazuje 240k


W grze pokazuje więcej bo liczona razem z bonusem z Kanonu odwagi. Na stronie nie przelicza umiejętności
@Niss: co do RiF, raczej nikt sie nie bedzie czepial bo:

- i tak 98% gier lowest paragon opens, wiec bedziesz non stop otwieral

- wolaja na bossa, z ktorym i tak sobie sami poradza

co do expa, to nigdy nie liczylem
@Niss: Ja na początku, żeby ogarnąć grę, to szukałem buildów nayoutube. Wpisz sobie "build crusader 2.0.5" czy tam, który jest teraz numerek. Wybierasz build który ci się podoba, ludzie zwykle fajnie tłumaczą, mówią jakie itemy są potrzebne.

Co to Rift It Forward, to jest to społeczność nie do robienia całych Riftów, tylko jak ludzie są przy bossie, to zapraszają kilka osób, żeby było pełne party, po czym go zabijają. Kolejnego Rifta
@Lrrr: te spodnie to wczoraj zalożyłem przypadkowo bo widzialem, ze będę miał lepsze staty, a nie doczytalem co to dokładnie za bonus. Coś mi nie pasowało jak już stare usunąlem xD