Widzę, że szary jeleń całkowicie się zawinął ze sceny. Główny kanał pusty, inne socjale poznikały, patronite zawieszony. Widzę, że historia zatacza koło, bo swego czasu prowadził kanał SpontaniczneMajsterkowanie, gdzie też w pewnym momencie po prostu go skasował.

Jedynie co to uchował się VM-Rexor, ale tam też swego czasu robił czystki.

#dekompozytor #youtube
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wilk-na-mikrofonie: obstawiam że jako poważny programista nie chce być kojarzony z głupich filmików na YouTube. Kasuje ślady po sobie żeby HR przy rekrutacji nie do grzebał się do tej ciekawej twórczości
  • Odpowiedz
#dekompozytor
Co się dzieje? Wszystkie filmy znikają z kanału De-Kompozytora. Wczoraj było ich tylko 30, dziś jest tylko 6, nawet legendarny o chińskich konsolach zniknął. Ma ktoś jakieś reuploady?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a dzisiaj tylko dwa, Facebook i Twitter znikły, i ani jednej informacji...

lepiej jakby zostały filmy na pamiątkę już przestał nagrywać jak już tak chce, bo te filmy naprawdę były dobre
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt: @pan_fenestron: W samym filmie nic nie wyjaśnił o co chodzi i czemu miałby się już więcej nie pokazać (czy choroba czy coś innego) mówił też o tym żeby się nie martwili ci co paczki wysłali bo rodzina ma instrukcje jak te paczki zwrócić i pod jakie adresy.
Ale ogólnie narracja filmu taka jakby właśnie jakaś choroba go całkiem odcięła od komputera albo i gorzej.

No i w
  • Odpowiedz