A ja nie popieram #czarnyprotest. Zgadzam się z tym, ze to rodzice powinni decydować o tym czy dokonać aborcji a nie Państwo. Czemu nie popieram? Bo bedąc w pobliżu organizacji pro-ojcowskich walczacych o prawa dzieci do obojga rodziców nie widziałem poparcia kobiet dla ojców. W dodatku uważam, zę oboje rodzice mają prawo decydować o tym czy ma być aborcja czy nie a nie tylko kobiety.
P.S. Nie jestem członkiem
P.S. Nie jestem członkiem


















źródło: comment_lNMJPDB1TcHs5aBrZddpbTmYEPTdMHDK.jpg
Pobierz