Ktoś się na orbit w-------a z cw? #csgolounge
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
g2 czy vp
#csgolounge
#csgolounge
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
To więc jak stawiać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
Mam szanse coś wygrać?
#csgolounge
#csgolounge
źródło: comment_Ghfi05WydgiGoyfrsPqevKAeFDMIOl54.jpg
Pobierz- 1
Można mieć obstawiony tylko jeden mecz naraz?
#csgolounge
#csgolounge
@underthinking: Można.
@underthinking: nie, możesz wiele meczy obstawić które trwają równocześnie. Z tym ze jeden konkretny mecz możesz maksymalnie raz obstawić jednym kontem.
- 2
#csgolounge
Orbit v PlayingDucks, high in Orbit, co wy na to?
Orbit v PlayingDucks, high in Orbit, co wy na to?
- 4
Mireczki, wymienię 40 skrzynek Vanguard na skiny :) @RPG-7 ?
https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=52085308&token=ZimkXftY
#csgolounge #csgo #csgoskins #csgotrade #csgotraders
https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=52085308&token=ZimkXftY
#csgolounge #csgo #csgoskins #csgotrade #csgotraders
- 2
Komentarz usunięty przez moderatora
- 2
ej jako że dziś 4/20 a ja bez hajsu to zamienię deagle blaze fn za 30 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgoskins #csgotrade #wykopjointclub #csgolounge
#csgoskins #csgotrade #wykopjointclub #csgolounge
@Nuff: dzisiaj nie jest 4/20 kuamco
- 1
Jak widzicie mecz TSM vs Dignitas ?
#csgolounge
#csgolounge
- 0
@Angrist: przy takich procentach jest spore ryzyko, ze w przypadku wygranej nie dostaniesz nic poza zwrotem :D jezeli to nie sa Twoje wszystkie skiny i kitrasz asimovy w ekwipunku, to zmieniaj na dignitas;d
- 1
@asenjo: Mam kilka innych skinów, ale to są moje główne. Poszło na dignitas, niech będzie zabawa:D
- 0
@Liffek: kurdebełe, wszystko co chcialem postawic, to by weszlo, no ale wrocilem o cala minutke do domu za pozno. jutro musze sobie powetowac dzisiejszy brak zysku (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) robisz jakas rozpiske? bo mam balagan w glowie i na ostatnim lanie Twoje spostrzezenia pomagaly rozwiac watpliwosci. ogladales G2, wyglada to tak dobrze jak w wynikach? bo po ostatniej formie (widzialem ostatnie zwyciestwa nie liczac
- 0
@asenjo: teraz ide spac. rano sie postaram opisac
Pytanko jeszcze, czy były w tych meczach nożówki?
#csgolounge
#csgolounge
- 2
Co to ma być? Postawiłem 3$ na property i NIC nie dostałem,a powinienem 40centów, wtf.
#csgolounge
#csgolounge
3dmax co o------i xD
#csgolounge
#csgolounge
Trade 18
P90 Asiimov factory new---------->M4A1-s Cyrex battle scarred (+3 €)
~21,5€-------->24,5€
Asiimov poszedl za 8k, a za 8k dostalem offke od typa Cyrexa.
P90 Asiimov factory new---------->M4A1-s Cyrex battle scarred (+3 €)
~21,5€-------->24,5€
Asiimov poszedl za 8k, a za 8k dostalem offke od typa Cyrexa.
źródło: comment_WLtfSHTKJWc3qF9KC46mSpgdneSnyCXS.jpg
Pobierz- 1
@2PacShakur: mozesz pomarzyc o gucie safari bs :D






















CW>Orbit
#csgolounge