@Angrist: przy takich procentach jest spore ryzyko, ze w przypadku wygranej nie dostaniesz nic poza zwrotem :D jezeli to nie sa Twoje wszystkie skiny i kitrasz asimovy w ekwipunku, to zmieniaj na dignitas;d
  • Odpowiedz
@Liffek: kurdebełe, wszystko co chcialem postawic, to by weszlo, no ale wrocilem o cala minutke do domu za pozno. jutro musze sobie powetowac dzisiejszy brak zysku ( ͡ ͜ʖ ͡) robisz jakas rozpiske? bo mam balagan w glowie i na ostatnim lanie Twoje spostrzezenia pomagaly rozwiac watpliwosci. ogladales G2, wyglada to tak dobrze jak w wynikach? bo po ostatniej formie (widzialem ostatnie zwyciestwa nie liczac
  • Odpowiedz