to jest paranoja 2 godziny próbuje odzyskać wygrane skiny z csgl i nic.. powinni to jakoś usprawnić #csgolounge #csgo
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
toster512
- 5
konto usunięte
- 3
@toster512: na pewno ich nie wyciągniesz jak dziś było tyle meczy na które stawiało dużo ludzi. spróbuj jutro rano
toster512
- 2
@Krowoglowy: 2 bite godziny z mouse clickerem i śruborkętem między enterem i nie podziałało :D, chyba nici dzisiaj z asiimova ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 5
- 5
#csgolounge #gorzkiezale
Czy ci zbrodniarze wojenni z csgolounge nie moga wrzucac wczesniej tych meczow? Nie wiem, moze to nie jest kwestia nieogarniecia, tylko to jest jakas polityka zebysmy stali sie trollami piwniczanymi i zebysmy generowali ruch na stronie poprzez permamentne odswiezanie landża (╥﹏╥)
Czy ci zbrodniarze wojenni z csgolounge nie moga wrzucac wczesniej tych meczow? Nie wiem, moze to nie jest kwestia nieogarniecia, tylko to jest jakas polityka zebysmy stali sie trollami piwniczanymi i zebysmy generowali ruch na stronie poprzez permamentne odswiezanie landża (╥﹏╥)
Jak też coś postawiliście to się pochwalcie w komentarzu !
Powodzenia mireczki i wesołych świąt ʕ•ᴥ•ʔ
#csgolounge
Powodzenia mireczki i wesołych świąt ʕ•ᴥ•ʔ
#csgolounge
źródło: comment_hfEYQkiUAogFavlYESnp1XH7VfJMDSVW.jpg
Pobierz- 2
@Liffek: chyba wygram wiecej niz ty :D
źródło: comment_WftP85yiFXm12UXSjsBTkmB0Q1LIlJoN.jpg
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 2
@Liffek: i jak vp wygrali? Dawać wygrana :DD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Komentarz usunięty przez autora
Nigdy nie stawiałem na #csgolounge, ale od jakiegoś czasu oglądam streamy z csa, mógłby ktoś powiedzieć lub dać jakiś artykuł odnośnie rynku stawiania tych skinów tzn w pierwszej kolejności interesuje mnie jaka jest marża/jucie na meczach? Czy ten operator pobiera jakąś marże czy stawiający mają 100% equity w zakładach?
@Hulk: coś tam pobierają, ale przy ogromnej ilości betów to i tak są małe sumy
@warkastrong: @maxciekpl: Kiedyś liczyłem i wyszło mi że 1-2% wszystkich skinów z zakładów idzie do nich
- 3
Przypominam o pierwszej zasadzie, która brzmi never bet on VP overdog
#csgolounge
#csgolounge
- 1
@Krowoglowy: noo, 30$ postawione na VP przez lounge destroyera
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Od kiedy loungedestroyer akcpetuje sam oferte? Chciałem zobaczyc ile mi value wyjdzie to wybralem itemki, a loungedestroyer otworzyl oferte z botem i akceptowal. AWP Asii BS i mCyrex FN przypadkowo na Virtus.Pro. #justsilverthings
#csgolounge
#csgolounge
- 1
@streetpunkpl: Good luck :D
- 1
@streetpunkpl: kupiłeś te chusteczki?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Jakie są jeszcze strony do obstawiania gdzie można wpłacić dolary przez paypala?
#csgolounge
#csgolounge
Jakie znacie dobre stronki do betowania meczy? Chodzi mi o coś podobnego do STS, czyli za gotówkę.
#csgo #csgolounge
#csgo #csgolounge
konto usunięte via Android
- 3
@Krowoglowy: ja cię nie kocham
- 1
@BratProgramisty: ale Neo mnie kocha
#csgolounge YEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSS! !!!!!!!!!
( ͡€ ͜ʖ ͡€)( ͡€ ͜ʖ ͡€)( ͡€ ͜ʖ ͡€)( ͡€ ͜ʖ ͡€)( ͡€ ͜ʖ ͡€)( ͡€ ͜ʖ ͡€)( ͡€ ͜ʖ ͡€)( ͡€ ͜ʖ ͡€)( ͡€ ͜ʖ ͡€)( ͡€ ͜ʖ ͡€)( ͡€ ͜ʖ ͡€)( ͡€ ͜ʖ ͡
@Liffek: Poka co wygrałeś
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Zagadka na dzisiejszy wieczór, 3 mapy rozegrane, 6 pistoletowych przegranych. Zgadnijcie co to za drużyna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgolounge
#csgolounge















