#csgolounge #gorzkiezale
Czy ci zbrodniarze wojenni z csgolounge nie moga wrzucac wczesniej tych meczow? Nie wiem, moze to nie jest kwestia nieogarniecia, tylko to jest jakas polityka zebysmy stali sie trollami piwniczanymi i zebysmy generowali ruch na stronie poprzez permamentne odswiezanie landża ()
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nigdy nie stawiałem na #csgolounge, ale od jakiegoś czasu oglądam streamy z csa, mógłby ktoś powiedzieć lub dać jakiś artykuł odnośnie rynku stawiania tych skinów tzn w pierwszej kolejności interesuje mnie jaka jest marża/jucie na meczach? Czy ten operator pobiera jakąś marże czy stawiający mają 100% equity w zakładach?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zagadka na dzisiejszy wieczór, 3 mapy rozegrane, 6 pistoletowych przegranych. Zgadnijcie co to za drużyna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#csgolounge
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach