Jako ze zmienilem cel, do kosy sie nie bede tradowac, bo to marny pomysl majac w ekwipunku cobblestona, poczekam z pare miesiecy i za cobblestona kupie kose a z tradow chce cyrexa ft vulkana ft i asiimova awp bs. Zblizamy sie powoli do celu jeszcze okolo 10 euro do vulcana ft, kupie vulcana ft i dotraduje tak zebym mial 2 klucze na odzeradokosy part 2 xd chyba ze wolicie zebym porobil troche
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

http://csgolounge.com/match?m=3019
Jeżeli mam być szczery, ten mecz jest 50/50.
Rzut monetą tu nie pomoże, ale myślę że TSM to ugra, wszystko zależy od oddsów, postawie tam gdzie będą lepsze.
Podejrzewam że będzie coś w stylu 55/45 albo 60/40 dla VP w obydwu przypadkach, więc pójdę high na TSM.
Chyba że jednak oddsy będą inne to idę w VP, już raz VP przegrało na TSM ale było blisko, bardzo blisko.
#csgolounge
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hulk: byłem w pod stresem czasu, chciałem dać z 120 ale martwiłem się że sekunde/dwie później i zamkną bety bo równo o 5 minucie do końca (czyli kilka sekund przed zamknięciem) otworzyłem beta.
3DMax ez
  • Odpowiedz
>p---------l kolejne 6 betów z rzędu
>wyszukaj jakiś mecz 50-50
>jest cph-orbit
>chciej postawić na cph
>nie nie nie, znowu się pomylisz
>
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach