Jako ze zmienilem cel, do kosy sie nie bede tradowac, bo to marny pomysl majac w ekwipunku cobblestona, poczekam z pare miesiecy i za cobblestona kupie kose a z tradow chce cyrexa ft vulkana ft i asiimova awp bs. Zblizamy sie powoli do celu jeszcze okolo 10 euro do vulcana ft, kupie vulcana ft i dotraduje tak zebym mial 2 klucze na odzeradokosy part 2 xd chyba ze wolicie zebym porobil troche
http://csgolounge.com/match?m=3019 Jeżeli mam być szczery, ten mecz jest 50/50. Rzut monetą tu nie pomoże, ale myślę że TSM to ugra, wszystko zależy od oddsów, postawie tam gdzie będą lepsze. Podejrzewam że będzie coś w stylu 55/45 albo 60/40 dla VP w obydwu przypadkach, więc pójdę high na TSM. Chyba że jednak oddsy będą inne to idę w VP, już raz VP przegrało na TSM ale było blisko, bardzo blisko. #csgolounge
@Hulk: byłem w pod stresem czasu, chciałem dać z 120 ale martwiłem się że sekunde/dwie później i zamkną bety bo równo o 5 minucie do końca (czyli kilka sekund przed zamknięciem) otworzyłem beta. 3DMax ez
@AlmostDivine: dam ci obs na tagu moze sie czegos nauczysz, jak nie bedziesz czegos wiedzial to mozesz pisac na steamie /id/13vito37/ chetnie pomagam xd