Wczoraj ładnie wchodziło, tylko żałowałem, że nie postawiłem o wiele więcej, no ale po moich rage betach z poprzednich dni wolę trochę bezpieczniej :P No i przegapiłem beta na Liquid, mimo że chciałem na nich betnąć. Ktoś jeszcze betował przeciwko Fnatic? :P Wiem tylko tyle, że sporo ludzi przewaliło skiny, ale stawiając na nich.
#csgolounge
Brunkzor - Wczoraj ładnie wchodziło, tylko żałowałem, że nie postawiłem o wiele więce...

źródło: comment_g7sD2HYhgeLIg3U72InSkWUwfTriiJh1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach