Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
podpinam się, też mam sporo vangówna
- 0
- 3
- 2
Po jakim czasie skiny na lounge są oznaczane na czerwono?
#csgolounge
#csgolounge
Chcielibyscie zebym napisal jakis poradnik dotyczacy tradeowania? Piszcie pytania w komentarzach, ale duzo pytan.
#odzeradokosy
#csgotrade
#csgolounge
#odzeradokosy
#csgotrade
#csgolounge
@13vito37: Korzystasz z jakiegoś programu który powiadamia cię gdy cena twoich skinów wzrośnie/zmaleje?
@chyba_nie_weszlo: ja odpowiem. Prawie się nabrałem. Gość daje skin za 20 euro (FN) za te warte 16. Wchodzisz w ekwipunek a tam FT za 6 euro ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja prawie wysłałem ofertę...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Powiem wam że jak narazie ten ruski lan to całkiem profesjonalnie wygląda.
#csgolounge
#csgolounge
- 2
Enbrace polecam motzno, wydaje mi się, że najlepszy stosunek procenty/szansa.
#csgolounge
#csgolounge
Trade 17
AK-47 Case Hardened battle scarred---------->P90 Asiimov factory new (+1 €)
~20,5€-------->21,5€
#odzeradokosy <----------- obserwuj
#csgotrade
#csgolounge
AK-47 Case Hardened battle scarred---------->P90 Asiimov factory new (+1 €)
~20,5€-------->21,5€
#odzeradokosy <----------- obserwuj
#csgotrade
#csgolounge
źródło: comment_ut4D27mDvOdQh6KHy40X8c14Vyf7hvr1.jpg
Pobierz@13vito37: jak wyszukujesz okazje do wymiany?
- 0
@TheSunDoesNotRiseEveryMorning: na csgoloungu szukam itemu ktory mnie interesuje tak z 50 centow drozszego na wyzszych kwotach to mozna po 2 euro z jednego trade wyciagac ale na mniejszych to tak euro okolo, wysylam im trade na steamie i tak w kolko az ktos akceptuje, to nie jest trudne xd
- 3
2,65$ jak V3 wejdzie xD
#csgolounge
#csgolounge
- 1
Wrzucać na coś? Piter vs GGWP może?
#csgolounge
#csgolounge
- 1
Wczoraj ładnie wchodziło, tylko żałowałem, że nie postawiłem o wiele więcej, no ale po moich rage betach z poprzednich dni wolę trochę bezpieczniej :P No i przegapiłem beta na Liquid, mimo że chciałem na nich betnąć. Ktoś jeszcze betował przeciwko Fnatic? :P Wiem tylko tyle, że sporo ludzi przewaliło skiny, ale stawiając na nich.
#csgolounge
#csgolounge
źródło: comment_g7sD2HYhgeLIg3U72InSkWUwfTriiJh1.jpg
Pobierz- 2
- 1
ez pz lemon sqz
- 0
@Jakubm41: icb rzuciłem
- 1
Chce ktoś wymienić się P90 | Asiimov (Well-Worn) | WW oaz FAMAS | Pulse (Factory New) | FN za AK-47 | Redline (Field-Tested) | FT? https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=95609028&token=B5NVRnRd Moj tradelink w razie czego.
#csgotrade #csgolounge
#csgotrade #csgolounge
Trade 16
AK-47 Wasteland Rebel field tested---------->AK-47 Case Hardened battle scarred
Trade bez zysku cena case hardeneda tez sie wacha okolo 20,7€, ale za case hardeneda powinienem dostac wiecej.
Wie ktos ile niebieskiego? Obstawiam ze 5% xd
AK-47 Wasteland Rebel field tested---------->AK-47 Case Hardened battle scarred
Trade bez zysku cena case hardeneda tez sie wacha okolo 20,7€, ale za case hardeneda powinienem dostac wiecej.
Wie ktos ile niebieskiego? Obstawiam ze 5% xd
źródło: comment_jEBlC7BzFyswsbMG9RZh1D3SIBOFgyNT.jpg
Pobierz- 0
@2PacShakur: nie ma na to zasady, wysylam tyle ile mozna bo limit to 30 oczekujacych, pare osob odrzuci robi sie 5 np i wtedy znowu do 30
Betowanie z lewakiem nie tak źle wychodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Było by 8/8, ale nie zauważyłem, że trzeba na NIP zmienić :(
#csgolounge
#csgolounge
źródło: comment_5gFkQk2ni6vyyu9rBVznWq8DSs9hCVQN.jpg
Pobierz@SzalonyAndrzej: chciałbym potrafić betować tak rzadko jak ty, dzień bez beta to dzień stracony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0





















#csgolounge