Mirkii ! Aces wygra raczej z Piter/Vega ? Jak myslicie ? #csgolounge
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@Majsonovsky: ja zachecony zwyciestwem nipow stawiam low-mid na Aces, PiTER to przehajpowane zera
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Area 51 vs. MWNL
Odsy 40 % MWNL opłaca się postawić bo w Area 51 odszedł jeden zawodnik. To napewno ich troche osłabi ale też mają kiepskie morale. Oczywiscie zamiast niego ktoś zagra. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja tam spróbuje ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
#csgolounge
Odsy 40 % MWNL opłaca się postawić bo w Area 51 odszedł jeden zawodnik. To napewno ich troche osłabi ale też mają kiepskie morale. Oczywiscie zamiast niego ktoś zagra. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja tam spróbuje ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
#csgolounge
@asenjo: nowe info
- 1
@Liffek: props, szkoda ze jestem p---a i postawilem ~20% portfela tylko. w ogole to jestem jeszcze bardziej zly na adminow lounge z tym ich dodawaniem meczów, bo przegapilem gplay v titan z oddsami 12:88, a na pewno bym wjechal ICB w gplay (jest 1;0 dla bulgarow obecnie) ( ͡° ʖ̯ ͡°) dobra, clue, grasz A51 v MWNL?
@Liffek: i tak p------------z
- 15
- 1
@przypalix: csogobackpack.tk naszego miereczka strona
- 4
- 0
Ez skins Ez life
źródło: comment_tBTAZ1dAgDSjl6z6Op30M0qrB74ipCel.jpg
Pobierz@Flowmaster: 2:1?
- 0
@Flowmaster: 3:1
- 5
@mulen: co prawda nie stawiam dużo, raczej się bawię drobniakami, ale też kompletnie nie widziałem sensu w meczu 50:50 stawiać na fnatic przy takich oddsach na golonce.
@Quenas: Wydaje mi się, że w tych pojedynkach zwycięstwo zależy tylko od dyspozycji dnia, szczególnie odkąd allu gra w NIP. BTW na mirrage allu przekot.
- 3
IZI PIZI NIP <333333333
#csgolounge
#csgolounge
- 1
Chyba przerwę passę 7 przegranych z rzędu ( ͡° ͜ʖ ͡°) I to w wielkim stylu, all-inem na NiP ( ͡€ ͜ʖ ͡€) #csgolounge #nipislovenipislife #fnaticcwele
- 2
dobrze że już nie miałem czym stawiać bo bym postawił na fnatic
#csgolounge
#csgolounge
- 1
A51 - MWNL
ktoś obstawia?
ponoć arya52 już nie jest w A51 i nie jestem pewien czy mecz się w ogóle odbędzie?
#csgolounge
ktoś obstawia?
ponoć arya52 już nie jest w A51 i nie jestem pewien czy mecz się w ogóle odbędzie?
#csgolounge
- 0
@tempname0626 Szczerze nie wiem. Odsy są bardzo kuszące ale na razie nie wiadomo czy mecz w ogóle się odbędzie albo czy będą mogli kogoś wybrać. Ja poczekam do 12 i dopiero wtedy zadecyduje. Jakby co to raczej mid na MWNL.
Średnia stawka na MWNL. Jak na razie A51 nie pokazuje nic nadzwyczajnego. Teraz jeszcze odejście arya52...
Trade 19
M4A1-s Cyrex battle scarred---------->AK-47 Case Hardened field tested
Trade troche bez zysku lecz case hardened jest popularniejszym skinem, niby nie ma duzo niebieskiego, ta wlepa foil zawsze cos cena rynkowa wlepy to 13 euro ale wlepy nie podnosza cen, mozliwe ze ktos sie na nia skusi, wrazie czego jak nie bede mogl sprzedac to bez problemu mozna zamienic z powrotem na Cyrexa.
#odzeradokosy <----------- obserwuj
M4A1-s Cyrex battle scarred---------->AK-47 Case Hardened field tested
Trade troche bez zysku lecz case hardened jest popularniejszym skinem, niby nie ma duzo niebieskiego, ta wlepa foil zawsze cos cena rynkowa wlepy to 13 euro ale wlepy nie podnosza cen, mozliwe ze ktos sie na nia skusi, wrazie czego jak nie bede mogl sprzedac to bez problemu mozna zamienic z powrotem na Cyrexa.
#odzeradokosy <----------- obserwuj
źródło: comment_y00Th2riycstZqoQqOlKvDJEmqn0AOWX.jpg
Pobierz- 1
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@dawid-rams: opskins
- 1
@dawid-rams: chyba parę minut.
Nie wiem, tak podałem bo kojarze
Nie wiem, tak podałem bo kojarze
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kvvach: na coble to ugrają
- 0
Olof nie gra po update awką i już pewna siła Fnatic zniknęła.
- 1
@2PacShakur: same here......
Komentarz usunięty przez autora

















Komentarz usunięty przez autora