Area 51 vs. MWNL
Odsy 40 % MWNL opłaca się postawić bo w Area 51 odszedł jeden zawodnik. To napewno ich troche osłabi ale też mają kiepskie morale. Oczywiscie zamiast niego ktoś zagra. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja tam spróbuje ( ͜͡ʖ ͡€)
#csgolounge
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Liffek: props, szkoda ze jestem p---a i postawilem ~20% portfela tylko. w ogole to jestem jeszcze bardziej zly na adminow lounge z tym ich dodawaniem meczów, bo przegapilem gplay v titan z oddsami 12:88, a na pewno bym wjechal ICB w gplay (jest 1;0 dla bulgarow obecnie) ( ͡° ʖ̯ ͡°) dobra, clue, grasz A51 v MWNL?
  • Odpowiedz
@tempname0626 Szczerze nie wiem. Odsy są bardzo kuszące ale na razie nie wiadomo czy mecz w ogóle się odbędzie albo czy będą mogli kogoś wybrać. Ja poczekam do 12 i dopiero wtedy zadecyduje. Jakby co to raczej mid na MWNL.
  • Odpowiedz
Trade 19

M4A1-s Cyrex battle scarred---------->AK-47 Case Hardened field tested

Trade troche bez zysku lecz case hardened jest popularniejszym skinem, niby nie ma duzo niebieskiego, ta wlepa foil zawsze cos cena rynkowa wlepy to 13 euro ale wlepy nie podnosza cen, mozliwe ze ktos sie na nia skusi, wrazie czego jak nie bede mogl sprzedac to bez problemu mozna zamienic z powrotem na Cyrexa.
#odzeradokosy <----------- obserwuj
1.....7 - Trade 19

M4A1-s Cyrex battle scarred---------->AK-47 Case Hardened field...

źródło: comment_y00Th2riycstZqoQqOlKvDJEmqn0AOWX.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach