Warto czasem sobie założyć że jak wygrasz coś, to trochę możesz oddać na rzecz pomocy innym, nie wiem, ja tam wierzę w karmę, dzisiaj też jeżeli NiP ugra, wpłacę kolejne pieniądze, niech inni też coś z tego mają.

Może nie jest to bezpośrednio związane z tagiem, nie chciałem tego wstawiać, jednak pomyślałem że znajdzie się jakaś inna osoba, która może uczyni tak jak ja :)

Z fartem mordeczki.

#csgolounge
L.....k - Warto czasem sobie założyć że jak wygrasz coś, to trochę możesz oddać na rz...

źródło: comment_3bv3QBLZfyOHwcvddN9Kru78Kk9wYmzI.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Liffek: Hmmm, daj linka do trade dzieciaków to jeżeli kiedyś wygram wyślę im M4A4 Gryf FN (2,5 Euro).
Nie no żart ... a serio mówiąc to fajnie, że pomagasz dzieciakom.
  • Odpowiedz
@BlackBurn: Pewnie Titan wygra, ale to BO1, ktoś wrzucał screena jak Titan p--------o z jakimiś podobno nieznanym teamie.
LDLC white, nie jest znów jakimś mega słabym teamem.

Generalnie wydaje mi się że ryzyko w porównaniu do zysku przy obstawieniu Titan jest zbyt duże.
Ja lecę na LDLC, tak po prostu.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lol:
Your account has been marked as a possible duplicator. In order for your trade to be processed/bumped at csgolounge.com, we need to confirm that the items have been legitimately obtained . This will be completed by our bots checking that the items are tradable. Within 5 minutes of you accepting the trade, the item will be sent back to you. Failure to accept this offer will result in your Steam account being
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gplay vs LDLC.blue? Jak dla mnie 75/25 gplay potrafi przegrać jak i d---------c komus 16:0 a wielkim przeciwnikiem LDLC blue nie powinno byc dla nich bo1
#csgolounge
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach