No to Trident siadło elegancko. Teraz jeszcze Immunity.
Potem chyba fnatic, ale jeszcze rozważam wielkość beta.

#csgolounge
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Greenek: często wymieniam za kluczyki te same skiny i widzę tych samych ludzi, te same ogłoszenia od wielu wielu tygodni. myślą, że im ktoś tę magiczną, przesadzoną only overpay cene zapłaci. albo j----i queeck sellowcy myślą, że item warty 5-6e ktoś im da za 1k. p----y 80% nie znaczy, że tyle zniżki.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I jak co tydzień gdy przychodzi finał jakiegoś lana muszę się podpalić i walnąć 2 all iny na nie ten team. Przez cały tydzień buduję sobie inventory, żeby potem na 2 meczach większość przegrać... Teraz 2x na TSM jakieś 100$+ poszło się $%#$. Ogólnie już jakieś 1.5k$ wygrałem a następnie wszystko straciłem. W tym miejscu robię sobie postanowienie o nie wchodzeniu allinem nigdy więcej :)
#csgolounge
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gumis1206:
1. Tradeować jeśli masz czas i chęci oraz znajomość angielskiego na poziomie co najmniej kaktusa.
2. Betować zgodnie z Mistrzem @znudzonylewak
3. Kupić skrzynkę jeśli otworzyłeś już X rzeczy i nic fajnego nie dropnęło, albo NIGDY jeszcze na danym koncie nie otwierałeś skrzynki (zauważyłem, że wtedy najwięcej fajnych skinów ludziom wpada, tym mi, a potem długo długo nic fajnego).
  • Odpowiedz