Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@CyfrowyD: olof to raczej narzeka na nerf teca niz awp
- 1
- 3
No to Trident siadło elegancko. Teraz jeszcze Immunity.
Potem chyba fnatic, ale jeszcze rozważam wielkość beta.
#csgolounge
Potem chyba fnatic, ale jeszcze rozważam wielkość beta.
#csgolounge
- 2
konto usunięte via Android
- 1
NiP vs Fnatic? Bof5 TBA ale podobno inferno mirage dust train i coś jeszcze
#csgolounge
#csgolounge
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Ten cały #csgolounge to niezły symulator szpitala psychiatrycznego. #csgotrade
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Greenek: często wymieniam za kluczyki te same skiny i widzę tych samych ludzi, te same ogłoszenia od wielu wielu tygodni. myślą, że im ktoś tę magiczną, przesadzoną only overpay cene zapłaci. albo j----i queeck sellowcy myślą, że item warty 5-6e ktoś im da za 1k. p----y 80% nie znaczy, że tyle zniżki.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy jeżeli kupię klucz u Gabena, to czy będę mógł nim od razu trade’ować (czytaj: betować na loungu), czy jednak będzie ban na 7 dni? #csgolounge
- 2
I jak co tydzień gdy przychodzi finał jakiegoś lana muszę się podpalić i walnąć 2 all iny na nie ten team. Przez cały tydzień buduję sobie inventory, żeby potem na 2 meczach większość przegrać... Teraz 2x na TSM jakieś 100$+ poszło się $%#$. Ogólnie już jakieś 1.5k$ wygrałem a następnie wszystko straciłem. W tym miejscu robię sobie postanowienie o nie wchodzeniu allinem nigdy więcej :)
#csgolounge
#csgolounge
- 0
@Endr3w: U mnie to samo cumplu tylko w mniejszej skali. http://csgobackpack.net/screenshot/31vdxg3.png Podjąłem decyzję, że każde 8~ zabezpieczam w formie ładnych skinów i zostanę przy betowaniu małymi sumami.
Co mircy na Australię obstawiają, bo sam ciekawy jestem waszej opinii. Btw. smacznego jajeczka zycze :D #csgolounge
- 0
@arnate ide low na Immunity i na Tridient
- 0
@Majsonovsky: Zrobiłem identycznie.
- 3
konto usunięte via Android
- 1
@Logmach: XD ja kiedys booma ft i electrica ft puscilem ostatnio wygrałem z jakies 15 €
konto usunięte via Android
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 3
Gdzie można obejrzeć mecz Rock?
#csgolounge
#csgolounge
Lepiej kupić 5 kluczy i otworzyć skrzynki czy w tej cenie kupić jakiegoś skina i stawiac go na #csgolounge #csgo :)
- 4
@gumis1206:
1. Tradeować jeśli masz czas i chęci oraz znajomość angielskiego na poziomie co najmniej kaktusa.
2. Betować zgodnie z Mistrzem @znudzonylewak
3. Kupić skrzynkę jeśli otworzyłeś już X rzeczy i nic fajnego nie dropnęło, albo NIGDY jeszcze na danym koncie nie otwierałeś skrzynki (zauważyłem, że wtedy najwięcej fajnych skinów ludziom wpada, tym mi, a potem długo długo nic fajnego).
1. Tradeować jeśli masz czas i chęci oraz znajomość angielskiego na poziomie co najmniej kaktusa.
2. Betować zgodnie z Mistrzem @znudzonylewak
3. Kupić skrzynkę jeśli otworzyłeś już X rzeczy i nic fajnego nie dropnęło, albo NIGDY jeszcze na danym koncie nie otwierałeś skrzynki (zauważyłem, że wtedy najwięcej fajnych skinów ludziom wpada, tym mi, a potem długo długo nic fajnego).
konto usunięte via Android
- 6
Wesołych mirki i janusze i tak przegracie wszystkie skiny smacznego jajka
#csgolounge
#csgolounge
Snax dzik?
#csgolounge
#csgolounge
Ponawiam ofertę:
Wymienię zestaw tych wspaniałych skinów na jakieś 1/2 konkretne. Super itemy do betowania. Oferty PW
Mogę nadpłacić 1 euro #csgo #csgolounge #csgotrade
Wymienię zestaw tych wspaniałych skinów na jakieś 1/2 konkretne. Super itemy do betowania. Oferty PW
Mogę nadpłacić 1 euro #csgo #csgolounge #csgotrade
źródło: comment_V8d2xVZqwDmMXmN8tHE2LliI8lRFWIj7.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 3
@el-em: ceny z kosmosu
- 2
@Prado502: Przecież to pobiera z rynku lol
16:14 TSM zobaczycie...
#csgolounge
#csgolounge
konto usunięte via Android
- 2
@Andrzejuu: taaaaaaaaa
- 4
@Krowoglowy: @fakcior: Niemazaco Wiedziałem że los zobaczy to co napisałem i po raz kolejny zrobi na odwrót ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już myślałem że Virtusi easy wezmą mapę xD
#csgolounge
#csgolounge
@Andrzejuu: No ja też na to liczyłem :( Boje się że jakoś głupio przegrają. :/
- 2
- 6













#csgolounge