Skończyłem Control.
Mam do tego tytułu bardzo mieszane uczucia.
Jeśli mówimy o płaszczyźnie technicznej - jest według mnie bardzo dobrze. Grafika bardzo ładna, udźwiękowienie przyjemne. Na moment oddaliłem też wersję z RT w 30 klatkach, pograłem moment i wróciłem do opcji 60 klatek na PS5. W RT wszystko przesadnie błyszczy, a brak płynnej animacji jest wkurzający. 60FPS > wodotryski i 30FPS
Rozgrywka również należy do tych fajniejszych. Rzucanie przedmiotami jest ciekawą mechaniką, tak
Mam do tego tytułu bardzo mieszane uczucia.
Jeśli mówimy o płaszczyźnie technicznej - jest według mnie bardzo dobrze. Grafika bardzo ładna, udźwiękowienie przyjemne. Na moment oddaliłem też wersję z RT w 30 klatkach, pograłem moment i wróciłem do opcji 60 klatek na PS5. W RT wszystko przesadnie błyszczy, a brak płynnej animacji jest wkurzający. 60FPS > wodotryski i 30FPS
Rozgrywka również należy do tych fajniejszych. Rzucanie przedmiotami jest ciekawą mechaniką, tak


























Control za 24 zł (wersja z humbla, standardowa) do pogrania przez GeForceNow, warto?