najbliższym sercu i jednocześnie najlepszym wydaje się być wydane w 2014 roku Frostbite. uroczo ckliwa wypowiedź niepoprawnej marzycielki, w dream-trance'owym klimacie


@KurtGodel: Większość z tego to trochę nie moje klimaty, ale pamiętam że podobał mi się odstający stylistycznie od reszty utworów Second Life, to chyba najlepszy popowy drum'n'bass czy tam liquid funk jaki słyszałem
Foresight - > najbliższym sercu i jednocześnie najlepszym wydaje się być wydane w 201...
  • Odpowiedz
@tomwolf: w rapie ciężko z podgatunkami bo artyści strasznie często przekraczają ich granice. U posta słychać wpływy cloud rapu, trapu, r'n'b, niektórzy mogą powiedzieć że to po prostu pop rap, whatever ważne że muzyczka fajna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#schafter #cloudrap #muzyka

Witam co sądzicie o nowym utworze schaftera " Double D's"? Wyszło oficjalnie na Spotify po północy tak jak pisał schafter. Utwór bardzo taki funky i czuć te stare klimaty,a zwrotka Żaby nawet przyzwoita.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach