@ruskizydek: pamiętam jak kupowałem sobie takie sosy do pracy i kropiłem nimi ziemniaki po wyjęciu obiadu z mikrofali, lubiłem jak miały taki ostry posmak. Nie podobało się to jednak tym, którzy siadali obok mnie na stołówce - gryzło ich w oczy.
  • Odpowiedz
Słyszałem, że niektórzy rozgniatają makaron w zupkach chińskich żeby się tak nie ciągnął i dało się to normalnie zjeść łyżką. A jak robią wykopki?

Mówimy tu oczywiście o zupkach typu knorr czy amino a nie jakieś srameny typu #buldak

#jedzzwykopem #zupkichinskie #pytanie
o__0 - Słyszałem, że niektórzy rozgniatają makaron w zupkach chińskich żeby się tak n...

źródło: Amino-Ogorkowa-Koperkiem-Front

Pobierz

Makaron w zupkach typu Knorr, Amino

  • rozgniatam, wygodniej jeść łyżką 74.3% (75)
  • nie rozgniatam 25.7% (26)

Oddanych głosów: 101

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
@ajaj: ale do sałatki to się ten makaron wcześniej gotuje

chłopaki normalnie te olejki, przyprawy wsypują i jak czispy sobie jedzą

( _)
  • Odpowiedz
@lunga: w Galerii Bronowice w Krakowie było (możliwe, że nadal jest) stoisko, gdzie były wszystkie dostępne buldaki. Słyszałam jeszcze o sklepie WONDERS of ASIA, gdzie mają tego typu rzeczy i może by sie znalazło.
  • Odpowiedz
@Megasuper: powiem tak: jadłem wersję ostrzejszą oznaczoną jako 2x (jest jeszcze 3x i 4x) i określenia "ostra" to jest niedopowiedzenie. Wrażenia smakowe określam jako przepotężny tępy ból całej mordy i warg. A generalnie jestem przyzwyczajony jak żarcie piecze. Także polecam odważnym i ciekawym świata masochistom.
  • Odpowiedz
Jaki buldak najlepszy?
#buldak #ostrezarcie #ankieta
ruskizydek - Jaki buldak najlepszy?
#buldak #ostrezarcie #ankieta

źródło: temp_file6887618695346825748

Pobierz

Najlepszy Buldak

  • Czerwony Spicy 3x/2x 14.3% (16)
  • Czarno-czerwony Stew type 1.8% (2)
  • Czarny klasyczny 19.6% (22)
  • Czerwono-zielony Kimchi 5.4% (6)
  • Fioletowy Habanero Lime 7.1% (8)
  • Różowy Carbonara 27.7% (31)
  • Pomarańczowy Curry 5.4% (6)
  • Żółty Serowy 11.6% (13)
  • Jasnozielony Jjajang 1.8% (2)
  • Inny (napisz w komentarzu) 5.4% (6)

Oddanych głosów: 112

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ruskizydek: 2x idealna moc dla mnie, a zaczynałem od zwykłego czarnego.
Różowy bardziej czuć serem niż serowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kimchi też dobry, a jeszcze lepszy jak się dołoży prawdziwego kimchi.
Jak komuś wszystkie smakują tak samo to chyba nie czuje nic poza kapsaicyną xD
  • Odpowiedz
  • 0
@massbombing_return: @azunyan nie było tak źle na tym kiblu. Jadłem żółtego, ale kiedyś po fioletowym to myślałem że odbyt mi spłonie.

Uwielbiam buldaka żółtego bo właśnie jest łagodniejszy niż czerwony/czarny
  • Odpowiedz
myślałem że odbyt mi spłonie.


@LZBNZ: To jest pikuś, weź zjedz x2 albo x3, odczekaj godzinę i idź się odlać. Jakbyś kutasa w domestosie zamoczył xD
  • Odpowiedz
Jaki ostry i SMACZNY sos? Aktualnie sobie jadam carolinę reaper od roleskiego i przyjemnie pali ale człowiek po buldaku x2 spicy aż coś ostrzejszego by wrzucił. Tylko jednocześnie chciałbym aby ten sos miał smak, bo jakieś chemiczne apteczne sosy 1,5mln SHU to chyba bardziej do challenge na jutubie albo jako ciekawostka?
#ostrezarcie #papryczki #jedzenie #ostresosy #buldak #chilihead
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grash-Varrag-Arushat: na razie se zrobilem przerwe od wynalazkow i raczej sie uniwersalna sriracha z K-Classic (Kauflanda) - najtanszy i dobry stosunek jakosc/cena chociaz z pewnoscia nie sa to himalaje ostrosci to juz niejednokrotnie bil kebabowe sosy, gdzie znow sie musialem sriracha ratowac
  • Odpowiedz
@adrianoX to jest tak desperacka i smutna podróbka, że powinni mieć smutną żabę na opakowaniu, zamiast próbować jeszcze p------ć maskotkę Buldaka, czyli Hochi.
A przede wszystkim poziom ostrości to lvl ostrej musztardy xD

@CzaikaRuchaika: ja zawsze robię sobie dwa jajka w koszulkach i kładę na makaron, jest bajeczka. ʕʔ
  • Odpowiedz