Dostałem info od koleżki z miasta uć, że tajge został zwolniony za proponowanie klientom seksu oralnego w toalecie w zamian za 3.50 pln na p--o.
#bonzo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ello benc tego typu!! Jestem ciekaw co się dzieje z emsi adi tego typu?? Ktoś coś wie? Czy dyssuje tajgeja frajera? Nawet ślepy z nim jechał jak ze szmatą do podłogi ruchanej… Amsory jak się mówi tego typu benc.

#bonzo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemanko wykopki stagubonzo i oczywiście hejkerzy i popier***ce.

Korzystając z przerwy w miejscu zatrudnienia (nie to co uszaty błazen) chciałem napisać tylko, że Tiger Bonzo to siota totana z uszami wielkimi jak żagle i gulką wielkości przyrodzenia nietoperza.

Bardzo się zmieniłem więc mówię wam to szczerze i otwarcie

#bonzo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

g0blacK - #bonzo #mexicano #kononowicz #jedzzwykopem

źródło: temp_file5946060784184674128

Pobierz

tak właśnie wygląda niewyobrażalny luksus i bogactwo. Czy stać ciebie na to hejkerzu?

  • Nie, bo jestem na garnuszku u rozisów 21.5% (48)
  • Mogę jedynie śniś o tym bogactwie 22.4% (50)
  • Zazdroszczę rodzinie Kupiec każdą cząstką siebie 12.1% (27)
  • Puna pu 14.8% (33)
  • Kiedyś żyłem biednie, teraz żyję dostojnie 29.1% (65)

Oddanych głosów: 223

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yahoomlody: Kotletu był dodatkową opcją płatna, a jak wiemy milionerom się nie przelewa a dodatkowo kobra musiala sobie dwie porcje zamowić,wiec pozostaly tylko frytki polane sosem do sajgonek xd
  • Odpowiedz
Uszata cioto nie p-----l, że belgijska ciota nie ma wstępu na Marysin. Na Warszawskiej jesteś jedynie śmierdzielem pośród normalnych ludzi, a na dołach zwykłym śmieciarzem xD #bonzo #patostreamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tiger przeproś wykop to ci może prąd opłaci, bo odsetki lecą tik tak tego typu, a za półtora miesiąca prąd zrobi benc.

#bonzo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miałem godzinę "wolnego" czasu, bo składałem komputer koledze, więc w tle posłuchałem faflunienia uszatego koczkodana z ostatniego lajta.
UWAGA:
Makak ma pretensję do ochrony sklepu, że ta pilnuje pracowników, a nie klientów.
On zniknął na chwilę, a oni go szukali na kamerach... No wiecie, oddalił się bez zgody z miejsca pracy na kilka minut, a pracodawca miał czelność mieć pretensję.
Dowiadujemy się również, że bycie ludzką myjką to nie jest takie proste zadanie. Trzeba pomagać
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pshemeck: no ciężko było menelowi zatrudnić że skoro szkoli nowych pracowników to może kogoś chcą w-----ć z roboty a że tylko on robił jako ludzka szmata do podłogi to ciekawe kogo chcieli zastąpić nowulymi pracownikami..... No ale makak przecież nie połączy kropek bo są aż dwie
  • Odpowiedz