a co do Mery Mery i Azbesta : paleciarze po podstawowce w koncu znalezli kogos nizej w lancuchu pokarmowym, kogos nad kim moga gorowac intelektualnie wiec korzystaja z tej przyjemnosci. Prymitywnej, ale jednak. To sa prosci ludzie. Proste, trywialne rozrywki, najlepiej kogos kosztem to jest cos co ich nakreca. W Polsce byli by na zasilkach i marginesie spolecznym, za granica czuja sie kims bo otrzymuja Euro na konto. Zwykle karaluchy. #bonzo
Teraz wszystko jasne. Tajger przepłacił grube tysiony za kiepski komputer z częściami które w magazynie zarastały kurzem, ale za to dostał kubek! W tym pustym łbie to jest znak wygranej podobny do pucharu #bonzo
@mojenowekonto: Kiedyś o tym cały elaborat napisałem. W wielkim skrócie, to debil jest. Jak by jechał pociągiem i chciał Cię pożegnać machaniem z okna to pewnie też by życzył Ci szczęśliwej podróży.
@RejestratorRodzynek w zależności. Peron jest bardziej dalej niż ja czyli, czyli jest bardziej dołem niż nie. Czyli to peron odjeżdża nie ja. Proste i logiczne myślenie. Tak zwan zwane Twierdzenie Melina- Kobrzycy.
Pamiętajcie wizowie i finoni. Najważniejsze to pierwszego dnia ściągnąć na kąkuter gogera i utorrenta. Oby jakaś koparka krypto w cracku wpadła ;) #bonzo
@Pshemeck: aby z kompa zrobić na lewo koparke, ten komputer musi dysponowac jakąś tam moca obliczeniową aby zapewnic minimum możliwości do kopania, a że komputer tigera to gówno to może być ciężko takiej koparce.
Za miesiąc albo dwa będzie w lombardzie za 1000zł khyy aż mi się chce śmiać tego typu, bo ktoś mu sprzedał lewego rtx'a (dosłownie) XD boxowe chłodzenie intelowskie, zasilacz pewnie wybuchowy, płyta główna mniejsza niż szrama na łbie. #bonzo
@Drill90: no właśnie nie wygląda to na celowe działanie, powinni mu tam wcisnąć jakiegoś Intel ARC albo jakiś pokoparkowy szrot, hddka z bad sektorami i jakąś i5 2400/ kińskiego xeona z ali XD
Ciebie nawet nie trzeba punktować, punktujesz się sam. Na drugi raz, gdy wysyłasz testowego Donejcika, zmień nick. Teraz juz wiadomo kto, kiedy i gdzie wysyłał Ci donejty za kamery. Wychodzisz ze stryma, siada Kobra a Ty wysyłasz donejty.
nie no az musialem konto zalozyc zeby to skomentowac xD bonzo haker nie dosc ze nie umie nic kompletnie zlozyc w komputerze, nawet nie wiedzialby gdzie RAM wcisnac to jeszcze KAZDY, doslownie kazdy zarabia na nim kokosy. nic dziwnego ze takie wielkie markety utrzymuja sie na rynku od lat skoro przychodza polmozgie ameby pantofelki jak mateusz kupiec i wykladaja 5 kola za kompa wartego 2000-2300 zl. i ta zaklamana menda smie twierdzic
@hakerbonzonieumiezlozycpc: przecież on wydał 15-18 tysi w ciągu roku na elektrogówna, kińskie biedafony, 2 rdzeniowe laptopy, kilkuletnie tablety, kamerki 144p czy mikrofony z dupy, za co mógłby już dawno mieć topowy gamingowy PC, cały osprzęt do strimowania, kamerkę 4k i mikrofon studyjny, iPhona albo jakiegoś flagowca, a nie dość że ledwo go widać to ledwo go słychać XD
#bonzo