a co do Mery Mery i Azbesta : paleciarze po podstawowce w koncu znalezli kogos nizej w lancuchu pokarmowym, kogos nad kim moga gorowac intelektualnie wiec korzystaja z tej przyjemnosci. Prymitywnej, ale jednak. To sa prosci ludzie. Proste, trywialne rozrywki, najlepiej kogos kosztem to jest cos co ich nakreca. W Polsce byli by na zasilkach i marginesie spolecznym, za granica czuja sie kims bo otrzymuja Euro na konto. Zwykle karaluchy.
#bonzo
Ankieta wizowie
#bonzo

W co tager bedzie grał bęc?

  • W Mos wandera. 11.3% (9)
  • W Ghost Mastera. 15.0% (12)
  • W Hitmanza 3.8% (3)
  • W nic, bo naściąga sobie trojanów i będzie format. 70.0% (56)

Oddanych głosów: 80

nie no az musialem konto zalozyc zeby to skomentowac xD bonzo haker nie dosc ze nie umie nic kompletnie zlozyc w komputerze, nawet nie wiedzialby gdzie RAM wcisnac to jeszcze KAZDY, doslownie kazdy zarabia na nim kokosy. nic dziwnego ze takie wielkie markety utrzymuja sie na rynku od lat skoro przychodza polmozgie ameby pantofelki jak mateusz kupiec i wykladaja 5 kola za kompa wartego 2000-2300 zl. i ta zaklamana menda smie twierdzic
@hakerbonzonieumiezlozycpc: Dla Mnie Tiger zwany Uszatym lumpem nie jest nawet człowiekiem.

Od niego nie można wymagać za dużo, bo mu się zimne luty robią na móżdżku wielkości napleta Azbesta

Kiedyś jeszcze myślałem, że Tiger to jakiś eksperyment społeczny, postać fikcyjna. Ale nie… to jest #!$%@? prawda. On na prawdę jest taki #!$%@?.

To już jest przypadek beznadziejny, nic z niego nie będzie.
@hakerbonzonieumiezlozycpc: przecież on wydał 15-18 tysi w ciągu roku na elektrogówna, kińskie biedafony, 2 rdzeniowe laptopy, kilkuletnie tablety, kamerki 144p czy mikrofony z dupy, za co mógłby już dawno mieć topowy gamingowy PC, cały osprzęt do strimowania, kamerkę 4k i mikrofon studyjny, iPhona albo jakiegoś flagowca, a nie dość że ledwo go widać to ledwo go słychać XD