Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

MajorParowa
- 14
- 16
Wizowiefani, nie wiem z czego wy się śmiejesie. Dla makaka każda suma powyżej 10 tysionów to jest abstrakcja i liczby urojone, nawet powiedziałbym że paleciarz przepłacił za to piętro. Wprawny negocjator by makakowi wkręsił że zalęgły się tam karaluchy i by za piontke je kupił khy
#bonzo
#bonzo

KrissSw
via Wykop- 7
@MasterOfShadows: karaluchy już się zalęgły,to tiger i korba
- 9
Ale Azbet manipuluje tą swoją małpką.
wykupi dół żeby wprowadzić do uniwersum nowe postaci
Ale bekas, kek
#bonzo
wykupi dół żeby wprowadzić do uniwersum nowe postaci
Ale bekas, kek
#bonzo
@henen: Panie czemu masz pan zdjęcie azbeta na profilowym, jesteś pan jego kretem co wenszy ?
Nie wiem co jest śmieszniejsze - to, że sprzedał Azbestowi pół willi w ekskluzywnej dzielnicy (prawie) największego miasta we wiodącym kraju Centralnej Europy za 20 tysionów, czy to, że dla Bonza 20 tysionów to dużo xD
#bonzo
#bonzo
- 6
@The_Rainman sugerujesz że Tiger pamięta co wyczynial rok temu????
@The_Rainman: zapomniałeś, że po tych szalemstwach odzyskał z 10% tej kwoty w lombardzie i mógł szaleć dalej (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Tiger, czy można wynająć pokój tam gdzie bawiłeś się gulką i lizales ogra racice za 20 zł? Ty mistrzu negocjacji xd
#bonzo
#bonzo
TIGER TYM RAZEM WYGRAŁEŚ BO 20 000 ZŁ ZA CAŁE PIĘTRO W DOMKU W TEJ DZIELNICY ŁODZI TO SUPER KWOTA DLA CIEBIE. TRZEBA PRZYZNAĆ ŻE OGARNĄŁEŚ TO NIEZLE, ŁADNIE TO WYNEGOCJOWAŁEŚ. JESTEŚ GUROM W KWESTII NIERUCHOMOŚCI #bonzo
@FanonFanonski a pół roku temu wielki milioner bu ha ha hahahaha, ale mam z tego be... ubaf popafy
@FanonFanonski: Na najnowszym gniocie jest już "symboliczne pientet złoty i azbesta będzie to miejsce. Co tam zrobi? Nie interesuje nas." Noclegownie dla bezdomnych niech mu tam zrobi albo hotel robotniczy dla Ukraińców. Korba będzie miała nowych kolegów jak uszatron będzie rapował w rowie dla kleszczy.
- 11
Całe 20 tys.menel wyda na pizze od benka. Nawet będzie jadł dwa razy dziennie. Pizza kosztuje 50 zł, dziennie 100 zł, czyli ok. 200 dni i po pieniążkach. Świetna inwestycja debilu!
#bonzo
#bonzo
@GienekKupiec1986 nie zapomnij o górze elektro śmieci
Komentarz usunięty przez moderatora
- 20
- 10
Już nie za 20k tylko za 500 zł buahahaha co za posledzony krasnal xD
#bonzo
#bonzo
Jeszcze trochę to będzie,ze to wkrętka byla.
@inverted08: akat harnasiu na stałe zagościł w jego diecie xd
- 13
#bonzo Skarbówka już zainteresowana przyjęciem pod stołem 20 tysięcy złotych, Nie pozdrawiam tajgej
- 11
Ankieta dla was jako ludzi.
PYTANIE : Czy Tiger #bonzo jako osoba wybitnie pośledzona i głupotna mógł sprzedać połowę domu za jakieś 5% wartości czy to tylko prześmieszna wkrętka belgijskiego paleciarza a.k.a właściciela Tigera?
ARGUMENTY ZA : Tiger jest ekstremalnie głupiutki, zna alfabet tylko do litery K i to z błędami,
zna "tabliczkę smażenia" w taki sposób, że według niego 4x4=8, liczyć potrafi maksymalnie do dwudziestu i do trzech po angielsku. Nie
PYTANIE : Czy Tiger #bonzo jako osoba wybitnie pośledzona i głupotna mógł sprzedać połowę domu za jakieś 5% wartości czy to tylko prześmieszna wkrętka belgijskiego paleciarza a.k.a właściciela Tigera?
ARGUMENTY ZA : Tiger jest ekstremalnie głupiutki, zna alfabet tylko do litery K i to z błędami,
zna "tabliczkę smażenia" w taki sposób, że według niego 4x4=8, liczyć potrafi maksymalnie do dwudziestu i do trzech po angielsku. Nie
Czy Tiger #bonzo jako osoba wybitnie pośledzona i głupotna mógł sprzedać połowę domu za około 5%
- Nie takie rzeczy robił za Harnasia 53.3% (57)
- To wkręta paleciarza i tej raszpli 28.0% (30)
- Akat nieważne 18.7% (20)
ARGUMENTY ZA : Tiger jest ekstremalnie głupiutki, zna alfabet tylko do litery K i to z błędami,
zna "tabliczkę smażenia" w taki sposób, że według niego 4x4=8, liczyć potrafi maksymalnie do dwudziestu i do trzech po angielsku. Nie zna wartości pieniądza, wydaje wszystko na elektrośmieci itepe itede, wymieniać można bez końca - podpisałby wszystko co podsunął mu przyjaciel. Jakieś pół roku temu podpisywał coś Azbetowi, zaczął używać nieznanego mu wcześniej słowa "Notariusz".
#bonzo
ile dajemy czasu na eldorado na melinarnej (eldorado czyli nowe elektrośmieci, benek na sniadanie/obiad/kolacje, cygara itp) zanim gonzo i zyzolina wylądują w piwnicy albo w jakimś przytułku?
ile dajemy czasu na eldorado na melinarnej (eldorado czyli nowe elektrośmieci, benek na sniadanie/obiad/kolacje, cygara itp) zanim gonzo i zyzolina wylądują w piwnicy albo w jakimś przytułku?
ile czasu bedzie trwało eldorado na melinie
- 3 mce 50.5% (46)
- 4 mce 12.1% (11)
- 5 mcy 12.1% (11)
- 6-9 mcy 16.5% (15)
- rok lub dłużej 8.8% (8)
#bonzo
Tak coś czułem że ktoś się zaintersuje tym domem.
W końcu to jedna z najlepszych dzielnic łodzi, Łagiewniki piękne tereny a takie 2 degeneraty tam mieszkają za frajer w całym domu dla siebie XD
Tak coś czułem że ktoś się zaintersuje tym domem.
W końcu to jedna z najlepszych dzielnic łodzi, Łagiewniki piękne tereny a takie 2 degeneraty tam mieszkają za frajer w całym domu dla siebie XD
@SuicideLeopard: Zgadza się, jest to super okolica. Kwestią czasu było, aż jakieś cwaniaczki się zakręcą wokół tych mongoloidów. Gardzę tajpejem i tym jego bazylem, ale takimi kleszczami wyzyskującymi niedorozwojów jeszcze bardziej.
- 7
@Waldemar_Wpieldor: nie lubie tajgera jednak szkoda będzie jak jakieś hieny go oszukują żeby żyć sobie w domku na Marysinie xD
Tabliczka smażenia debile. Zaktualizowana przez PWN i Uszatka. Dzięki Mateusz, za pyszny kontent na czas urlopu. Akat u mnie nad morzu wieje i pada i nie ma so porabiaś, tego typu. Zięki tobie mam akat ubaf po pafy tego typu. O, wielka jest twa łaskawość dla finów w okresie wakacyjnym. Tiger ŻKE ( Żyjący Kalkulator Ekonomiczny ) raz jeszcze zięki I pamiętajcie tego typu. Żle Was akat uszyli w szkole. 4 razy
źródło: 13121
PobierzTłuste czasy się szykują dla Uniwersum. Oczywiście dla Uszatków wręcz przeciwnie. będzie pyszna inba że asz asz #bonzo
źródło: jedziemy-panowie
Pobierz

















