Wizowiefani, nie wiem z czego wy się śmiejesie. Dla makaka każda suma powyżej 10 tysionów to jest abstrakcja i liczby urojone, nawet powiedziałbym że paleciarz przepłacił za to piętro. Wprawny negocjator by makakowi wkręsił że zalęgły się tam karaluchy i by za piontke je kupił khy
#bonzo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale Azbet manipuluje tą swoją małpką.
wykupi dół żeby wprowadzić do uniwersum nowe postaci
Ale bekas, kek

#bonzo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem co jest śmieszniejsze - to, że sprzedał Azbestowi pół willi w ekskluzywnej dzielnicy (prawie) największego miasta we wiodącym kraju Centralnej Europy za 20 tysionów, czy to, że dla Bonza 20 tysionów to dużo xD
#bonzo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tiger, czy można wynająć pokój tam gdzie bawiłeś się gulką i lizales ogra racice za 20 zł? Ty mistrzu negocjacji xd
#bonzo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TIGER TYM RAZEM WYGRAŁEŚ BO 20 000 ZŁ ZA CAŁE PIĘTRO W DOMKU W TEJ DZIELNICY ŁODZI TO SUPER KWOTA DLA CIEBIE. TRZEBA PRZYZNAĆ ŻE OGARNĄŁEŚ TO NIEZLE, ŁADNIE TO WYNEGOCJOWAŁEŚ. JESTEŚ GUROM W KWESTII NIERUCHOMOŚCI #bonzo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FanonFanonski: Na najnowszym gniocie jest już "symboliczne pientet złoty i azbesta będzie to miejsce. Co tam zrobi? Nie interesuje nas." Noclegownie dla bezdomnych niech mu tam zrobi albo hotel robotniczy dla Ukraińców. Korba będzie miała nowych kolegów jak uszatron będzie rapował w rowie dla kleszczy.
  • Odpowiedz
Całe 20 tys.menel wyda na pizze od benka. Nawet będzie jadł dwa razy dziennie. Pizza kosztuje 50 zł, dziennie 100 zł, czyli ok. 200 dni i po pieniążkach. Świetna inwestycja debilu!

#bonzo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ankieta dla was jako ludzi.

PYTANIE : Czy Tiger #bonzo jako osoba wybitnie pośledzona i głupotna mógł sprzedać połowę domu za jakieś 5% wartości czy to tylko prześmieszna wkrętka belgijskiego paleciarza a.k.a właściciela Tigera?

ARGUMENTY ZA : Tiger jest ekstremalnie głupiutki, zna alfabet tylko do litery K i to z błędami,
zna "tabliczkę smażenia" w taki sposób, że według niego 4x4=8, liczyć potrafi maksymalnie do dwudziestu i do trzech po angielsku. Nie

Czy Tiger #bonzo jako osoba wybitnie pośledzona i głupotna mógł sprzedać połowę domu za około 5%

  • Nie takie rzeczy robił za Harnasia 53.3% (57)
  • To wkręta paleciarza i tej raszpli 28.0% (30)
  • Akat nieważne 18.7% (20)

Oddanych głosów: 107

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ARGUMENTY ZA : Tiger jest ekstremalnie głupiutki, zna alfabet tylko do litery K i to z błędami,

zna "tabliczkę smażenia" w taki sposób, że według niego 4x4=8, liczyć potrafi maksymalnie do dwudziestu i do trzech po angielsku. Nie zna wartości pieniądza, wydaje wszystko na elektrośmieci itepe itede, wymieniać można bez końca - podpisałby wszystko co podsunął mu przyjaciel. Jakieś pół roku temu podpisywał coś Azbetowi, zaczął używać nieznanego mu wcześniej słowa "Notariusz".
  • Odpowiedz
#bonzo

ile dajemy czasu na eldorado na melinarnej (eldorado czyli nowe elektrośmieci, benek na sniadanie/obiad/kolacje, cygara itp) zanim gonzo i zyzolina wylądują w piwnicy albo w jakimś przytułku?

ile czasu bedzie trwało eldorado na melinie

  • 3 mce 50.5% (46)
  • 4 mce 12.1% (11)
  • 5 mcy 12.1% (11)
  • 6-9 mcy 16.5% (15)
  • rok lub dłużej 8.8% (8)

Oddanych głosów: 91

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bonzo
Tak coś czułem że ktoś się zaintersuje tym domem.
W końcu to jedna z najlepszych dzielnic łodzi, Łagiewniki piękne tereny a takie 2 degeneraty tam mieszkają za frajer w całym domu dla siebie XD
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tabliczka smażenia debile. Zaktualizowana przez PWN i Uszatka. Dzięki Mateusz, za pyszny kontent na czas urlopu. Akat u mnie nad morzu wieje i pada i nie ma so porabiaś, tego typu. Zięki tobie mam akat ubaf po pafy tego typu. O, wielka jest twa łaskawość dla finów w okresie wakacyjnym. Tiger ŻKE ( Żyjący Kalkulator Ekonomiczny ) raz jeszcze zięki I pamiętajcie tego typu. Żle Was akat uszyli w szkole. 4 razy
PonuryBatyskaf - Tabliczka smażenia debile. Zaktualizowana przez PWN i Uszatka. Dzięk...

źródło: 13121

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach