Ankieta dla was wizowie #bonzo

Czy tajge przegrał z wykopem jako frajer ?

  • Tak 91.0% (91)
  • Nie 9.0% (9)

Oddanych głosów: 100

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bonzo itam itam finoni, dawno nie zaglądałem jaksiemuwi i chciałbym zapytać, co tam u naszej uszatej małpy? To, że nadal jest dołem to oczywiste. Ten debil już pokazał paragon za rowerek? Amelinka dalej jeździ tam z tylu teraS u ala dziadków? bęc fini.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bonzo szczerze i otwarcie na discordzie ¯\(ツ)/¯ Niezle uszatron się odpalił
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PiotrKowalski: Azbestomania zbiera obfite żniwo w szeregach międzynarodówki AFT. Kolejni hejterzy zostają postawieni w stan oskarżenia. Oskarżycielami i sędziami są przedstawiciele nowej frakcji bonzologicznej, którzy po ostatecznym wyplenieniu reaktywnej azbestozy sprawią, że Tiger zacznie nagrywać ciekawe vlogi.
  • Odpowiedz
@John_Gnick: Arcyśmieszne wkrętki, jakby u----ć "Bojesiewody" "filmikizkumorkiem" z wydawanych przez melina odgłosów nęki i zastąpiłbyś je "azbetem" "korzeniem" byś uzyskał to samo co w tamtym roku, akat taka jest prawda widzowie.
@trach wy wszędzie widzicie jakieś grupki i różne dziwne zgrupowania gdy udziela się negatywnie tylko jedna osoba, akat polecam aleksandrowską, na badania? tak na badania. Edit: "wy" mam namyśli odział POmocy paleciarkiej, czyli ciebie korzeni innych podobnych stworów.
  • Odpowiedz
bu ha ha „boje sie wody” bu ha ha mam z ciebie bekę, zmień sobie ksywkę na „boje sie cfela” bu ha ha

#bonzo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach