#bonzo itam itam finoni, dawno nie zaglądałem jaksiemuwi i chciałbym zapytać, co tam u naszej uszatej małpy? To, że nadal jest dołem to oczywiste. Ten debil już pokazał paragon za rowerek? Amelinka dalej jeździ tam z tylu teraS u ala dziadków? bęc fini.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Wykop
- 8
@EbonitowyBogdan: Nic sie nie dzieje, ala wkrętki od belgów, na restrymach 5 osób. Zdechłe psy mają więcej fejmu
@EbonitowyBogdan: W piątek będzie pięć miesięcy bezrobocia. Strimów i gniotów mało bo ciągle jest nawalony.
Marzy mi się aby połączyć uniwersa #sebcel #bonzo #elagawin i #imprezyelblag Było by to swoiste Opus Magnum wykopu. Było by to tak potężne, że spowodowałoby kolaps i śmierć wszechświata! Byłaby to Rozrywka Totalna!
@PonuryBatyskaf: to trzeba na spokojnie usiąść i połączyć a ty byś wszystko Poner od razu chciał.
- 13
@Krypto_Chad: Przyjedź Pan i połącz, Przyjedziesz Pan?
#bonzo Co atat się tak odpalił na ala strimie?
#bonzo Nie ma co, Sebcel ładnie pocisnął makaka xD
#bonzo
W jakim sensie, tego typu?
W jakim sensie, tego typu?
@prostychuop: A dobrze
@prostychuop łoot?
- 5
#bonzo szczerze i otwarcie na discordzie ¯\(ツ)/¯ Niezle uszatron się odpalił
#bonzo
bambusie z------y
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 62
- 38
ale sebcel pozamiatał tajgerem łobaben, uszatkowi już harnas s-------a uszami benc #bonzo
Za to co zrobił z córka temu Uszatemu Bydlakowi należą się dożywotnie plaski na te Usiska #bonzo
@KosherForeskin: jemu i jego Miss, obydwoje zasłużyli na wszystko co najgorsze.
@KosherForeskin wtf streamuja to?
#bonzo chcecie salomenlle khyy to teraz modne jest jak oblizywanie palców po surowym drobiu

źródło: temp_file6898684534061614636
Pobierzjak po meliniarsku wypowiedzieć "gold seven"?
- gońć waldy 42.6% (55)
- bońć sewen 57.4% (74)
@Agresywna_Szyba: Goł Sfelem tego typu.
- 1
Odpowiedź tego typu

- 7
- 24
@John_Gnick: Podszyszkownik "Psia trufla" Głupiec
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@zdjecie_z_wenszem: wszywka została wydłubana zaraz po pogrzebie czopelki
- 8
#bonzo Co się stało się, że FZH popadł w niełaskę? Bo nie śledziłem ostatnio tagu.
@PiotrKowalski: Azbestomania zbiera obfite żniwo w szeregach międzynarodówki AFT. Kolejni hejterzy zostają postawieni w stan oskarżenia. Oskarżycielami i sędziami są przedstawiciele nowej frakcji bonzologicznej, którzy po ostatecznym wyplenieniu reaktywnej azbestozy sprawią, że Tiger zacznie nagrywać ciekawe vlogi.
@John_Gnick: Arcyśmieszne wkrętki, jakby u----ć "Bojesiewody" "filmikizkumorkiem" z wydawanych przez melina odgłosów nęki i zastąpiłbyś je "azbetem" "korzeniem" byś uzyskał to samo co w tamtym roku, akat taka jest prawda widzowie.
@trach wy wszędzie widzicie jakieś grupki i różne dziwne zgrupowania gdy udziela się negatywnie tylko jedna osoba, akat polecam aleksandrowską, na badania? tak na badania. Edit: "wy" mam namyśli odział POmocy paleciarkiej, czyli ciebie korzeni innych podobnych stworów.
@trach wy wszędzie widzicie jakieś grupki i różne dziwne zgrupowania gdy udziela się negatywnie tylko jedna osoba, akat polecam aleksandrowską, na badania? tak na badania. Edit: "wy" mam namyśli odział POmocy paleciarkiej, czyli ciebie korzeni innych podobnych stworów.
bu ha ha „boje sie wody” bu ha ha mam z ciebie bekę, zmień sobie ksywkę na „boje sie cfela” bu ha ha
#bonzo
#bonzo
konto usunięte via Android
- 0
@Silklash rozpędź się, ściana sama się znajdzie
@bojesiewody: XD LATEKS ZGŁASZA POSTY DO MODERACJI. NOWE, NIE ZNAŁEM XD

























Czy tajge przegrał z wykopem jako frajer ?