Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 11
źródło: temp_file2764287456350136639
Pobierz- 16
Powiem wam szczerze i otwarcie, że gdybym nie zobaczył tego filmiku na własne oczy to nie uwierzyłbym, że można być tak podłym w stosunku do własnego dziecka.
Co za durna, zachłanna gnida z tego naszego menelka.
#bonzo
Wysyłajcie paczki, ale do córki nie nie nie bo tego nie przeżremy przecież.
Co za durna, zachłanna gnida z tego naszego menelka.
#bonzo

@TragiKomediant: Dla tego śmiecia tylko coś takiego
https://youtu.be/l2z9DBDXdlk?si=ggGuROniYR01ifMT
Pewnie by nie wiedział co ma zrobić, bo to ułomna kreatura
https://youtu.be/l2z9DBDXdlk?si=ggGuROniYR01ifMT
Pewnie by nie wiedział co ma zrobić, bo to ułomna kreatura
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@patrickwro: To i to!
#bonzo jak ktoś ma śmieci, gówna i zdechłe myszy oczywiście wysyła na Mineralną 3 w Łodzi. Jak ktoś ma coś ciekawego do wysłania to proponuję wybrać dom dziecka z okolicy. Może akurat fanty trafią do Amelki.
- 4
@MisterBombastic: skąd info?
@MisterBombastic: skryn podstawom!
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
co to za nowy kot na melinie? nie sledzilem menela ostatnio
#bonzo
#bonzo
@janekhe: Kot który od 3 miesięcy jest dla melina pretekstem do nieróbstwa. Uszaty nie może podjąć pracy bo musi kota prowadzać do kuwety. Melin jest na bezrobociu ogunie od 15 kwietnia czyli już 4,5 miesiąca. Rzucił pracę jakoś tydzień po tym jak zaczął znowu chlać codziennie. Teraz tylko Kobra pracuje i utrzymuje nieroba a melin przepija jej wypłaty i jeszcze żebrze o pozdro na insta bo pije dużo i codziennie.
@PonuryBatyskaf: chyba ma etat w simsach, no gdzie z takim ryjem do pracy.
- 27
@inverted08: Amelka to faktycznie prawie wszystko ma, brakuje jej jedynie normalnych rodziców
@inverted08 czy ja dobrze rozumiem? Ktoś wysłał paczkę dla Amelki do meneli? I tan sfel bonzo twierdzi, że ona wszystko ma choć nie ma jej na melinie bo została „przesiedlona” do bidula?
- 21
Wrzesień, jesień tego typu wizowie. Powoli będzie coraz chłodniej. Ciekawe czy tajge kupił już opał na ogrzanie ala meliny, czy ponownie jedynym źródłem ciepła będą opary spod kołdry? Anowaśnie wizowie i fani.
#bonzo
#bonzo
@Scybulko: będą pierdy kobry podpalać zapalniczką bebg
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@magister-coachingu: bo on ma pojemność z informatyką
ok czyli na Mineralną 3 piętro górne wysyłać tylko zabawki dla Amelki
#bonzo
#bonzo
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mateosz_inbecki: xD dzwonić do Choroszczy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 19
@Mos_Wander: półgłówek tego typu :)
@Mos_Wander: no dzięki że szanujesz Tigera i dajesz foty z uszami bez powiekszania. ellllo
- 11
"nie raz nie dwa pytasie sie" buhaha. beka z mitomańskiego uszatka. beng
#bonzo
#bonzo
#bonzo serio sprzedał piętro Azbetowi?
- 6
#bonzo
Uszate Państwo z Mineralnej utracili parter nieruchomości, który nabył drogą licytacji komorniczej samozwańczy opiekun z Belgii. Ile w tym prawdy? Anowaśnie!
Uszate Państwo z Mineralnej utracili parter nieruchomości, który nabył drogą licytacji komorniczej samozwańczy opiekun z Belgii. Ile w tym prawdy? Anowaśnie!
- 1
wysyłajcie paszki na minealną czy uć, pentro gura
#bonzo
#bonzo
- 17
Mam taką propozycję do wszystkich żebyście od dzisiaj przestali pomniejszać Tigerowi uszy i zaczęli udostępniać zdjęcia z uszami takimi jakie są. Ja zaczynam. Uszy Tigera takie jakie są w żeszywistości.
#bonzo
#bonzo
źródło: Nowy Obraz mapa bitowa
Pobierz@Czopelka: @@@ ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO SPROBOWANIA SWOICH SIL @@@
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

























#bonzo
źródło: 30653338_242168819686980_2252722969660882944_n
Pobierz