a to nie jest tak, że na rodzinie uszatych siedzi komornik i małpa robi w upośledzony sposób wywody, że niby tylko 20,000zł, aby nie zajęli im hajsu?
#bonzo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Póki żyła Czapelka to trzymała tych debili za mordę i wszystko w ryzach. Obstawiam, że Azbest ich wypieprzy i makaki skończą śpiąc na kartonach na dworcu Łódź Kaliska.

#bonzo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ile harnasi dzisiaj wypił uszatek?

  • A sprzedam ci za 20 tysięcy 48.2% (67)
  • 1 1.4% (2)
  • 8 15.8% (22)
  • a dobrze 34.5% (48)

Oddanych głosów: 139

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak azbet zburzy dół meliny i zostanie tylko piętro to w Łodzi powstanie latający cyrk bonza i azbeta.
#bonzo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TragiKomediant: Już sprzedał i już dotarło do niego jak fatalny zrobił interes. Widać w najnowszym nagraniu. "Wykopki prują p!zdę", "gula im pulsuje" itd. Mateusz robi co może by zagłuszyć myśl jak sp!erdolił życie sobie, żonie i odebrał przyszłość Amelce. To nie jest żart, on naprawdę sprzedał pół domu za 20 tys. zł, nie będzie "wizofie daliście się nabrać". Semper zrobił jeden z lepszych interesów życia, Mateusz zrobił najgorszy.
  • Odpowiedz
Tak jak pisałem z miesiac wcześniej, że #bonzo będzie w------y na melinę. Znając prawidła zgierskiego uniwersum, niedługo padnie słynne "dliście się wkręsiś". Robi się coraz większy smród wokół tematu, a Assbet to siota i wydyga.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach