Gdzie pierwszy stage Starshipa, który został złapany za pierwszym razem, również przed Glenem?


@anonimowy_programista: Przede wszystkim to Superheavy już zaliczył ponowny start – zanim ten sam booster Glenna poleci drugi raz sporo czasu jeszcze minie, może nawet rok. Myślę, że zanim to się stanie będzie już Starship łapany.
  • Odpowiedz
@RandyBobandy: Nawet zamówienia od Amazon na wynoszenie ich satelitów Falconem prawdopodobnie nie zostaną zredukowane za sprawą New Glenn. Natomiast kluczowe jest, by systemów lądujących było jak najwięcej, dlatego czekamy teraz na Neutrona.
  • Odpowiedz
Szacun, pamiętam jak oglądałem pierwsze próby lądowania Falcona 9 ( ͡° ͜ʖ ͡°) No to teraz czas na #rklb żeby pokazał nam jak się ląduje rakieto - nie mogę się doczekać.
#blueorigin
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anonimowy_programista Łysy miał trochę łatwiej, bo rakieta zawisa i nie musi robić suicide burn - co skutkuje niby mniejszym udźwigiem, ale z drugiej strony rakieta większa od F9 więc ciekaw jestem jak to sumarycznie wychodzi. No i na pewno jest miejsce na optymalizacje.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale wolno się podnosi


@LM317K: Z lądowaniem jest dokładnie tak samo - powoli. Im wolniej tym mniejsza efektywność.

Zgaduję, że to ostrożne ustawienia - nie mają w tym doświadczenia, pewno będą optymalizować w przyszłości.
  • Odpowiedz