@LM317K: nigdy nie zrozumiem tego fenomenu, zamiast cieszyć się chwilą, śpiewać, tańczyć, klaskać trzeba nagrać i zrobić focie, których nigdy się nie obejrzy nawet...
  • Odpowiedz
Już widzę jak w połowie grania Iron Man, Ozzy pada na ziemie, zespół dalej gra, Sharon wbiega na scene z lekarzem, lekarz stwierdza zgon, wchodzi Hedfield, Kirk, Robert i Lars z trumną i zaczynają pakować Ozziego do trumny a ten zaczyna stawiać opór (Black Sabbath dalej gra w tle i nie przerywa koncertu)
#blacksabbath
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach