@Adu_Jean: To była ironia. xD Wiadomka to kolejna reżyserowana podóbka BB, ludzie siedzą w jednej chacie i robią coś. Typu Its my life albo wawa non stop, tyle że z celebrytami i zadaniami.
  • Odpowiedz
@Przemas129: @suesylvester: Mi to bardziej przypomina jednak Love Island. Tyle, że więcej się dzieje, bo w drugim odcinku już chodzą ze sobą do łóżka, faceci biegają na waleta po willi, a laski zdejmują majtki (tyle, że to było w jacuzzi pod wodą, więc w sumie nie było nic widać :P). :) O dziwo ogląda mi się to lepiej niż tamte programy
  • Odpowiedz
@RobertoBaggio: za dzieciaka czekalo sie z zapartym tchem na kazdy odcinek. Bez instagramòw, fejsbukòw. Czlowiek nie wiedzial co to jest hejt. Bylo juz wtedy cos na ksztalt strima i wtedy byles "gościem". A i tak najlepszy był big brother nocą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Neaopoliti: ale jak to? Madzia nie pomogła mimo, że zna Natana i jest on w mniejszości, którą ona podobno wspiera? Ewcia, która tak samo wspiera i ma wspólną historie z Natanem?
Kurcze no widzisz takie są te nasze gwiazdki z instagrama..
  • Odpowiedz
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adam-kowalski4567889: @MarcelinaM85: jakims cudem moze wygrac? Kasjo by go rozlozyl? XDDDDD moi drodzy Igor jest 10 krotnym mistrzem Polski w boksie amatorskim, wicemistrzem Europy i mistrzem Unii Europejskiej. Bral udzial w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro a obecnie jest zawodowym piesciarzem. Kasjo dzialal w boksie moze pare lat i moze ma jakies wicemistrzostwo Polski i 3 miejsce ale to wszystko, Kasjo to przy igorze totalny amator
  • Odpowiedz
@macbla89: hehe na swój sposób było to zabawne, zdecydowanie wolę Ewę która pokazuje jakiś charakterek niż gra amebę walczącą z codziennością poprzez piguły sandołsa:) Kiedyś był żarcik ze Kamil to stulejarz lub "przestań drzeć się" na spacerze. Marketingowo też dużo lepiej by się sprzedawała bo jakby wykazywała jakiekolwiek oznaki własnego charakteru bo od roku z kobiety mającej jakiekolwiek poglądy stała się nieogarniętym dzieckiem z kotem.
  • Odpowiedz
@Zoltar999999: nie ma się co dziwić że jego "aktorstwo" całego życia można zamknąć w 1 minucie kompilacji - nikt świadomy nie da mu niczego powiedizeć w prawdziwym filmie, jest tak sztuczny że masakra
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Przemas129: No to pierwsza edycja z HoH tam. Jest w miarę na żywo. Nie jak Australia, gdzie puszczają po 3 miesiącach od nagrania. Oglądalność mniej więcej jak ostatnie polskie edycje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Przemas129: tak, tylko że tam, to pierwsza edycja od 10 lat (wersja Secret Story), a właściwie od 15 lat wersji standardowej. xD
I w sumie + Belgia + całkiem nowy format.
  • Odpowiedz
Zaczynaja sie nagrywki do kolejnych dwòch edycji Hotelu Paradise wiec o BB w tym roku znowu możemy raczej pomarzyć...No chyba ze dadza na antene jedną po drugiej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#bigbrother
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@galileon: tez mi sie tak wydaje chociaz nie sadze zeby to bylo az 5 lat. Moze juz przyszly rok. Przy dobrej realizacji,jakims pomyśle, w miare ogarnietych uczestnikach, bez az takich skrajnosci jak ostatnio program sam sie robi. No ale còż...
  • Odpowiedz
@galileon: fajna edycja,najlepsza bo pewnie pierwsza. Ogladalem wszystko za dzieciaka. Wkurzalem sie ze Alicja tak dlugo wszystkich eliminowała ssczegòlnie Klaudiusza i Gulczasa xd Dobra akcja byla jak Klaudiusz wròcił bo mu źle glosy policzyli w glosowaniu widzòw własnie chyba jak byl w parze z Alicja a i tak odpadł xd Ale druga i trzecia edycja tez nie byly złe. Inne czasy. Bez tych instagramow,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Przemas129: wydaje mi się, że łatwiej jeszcze pamiętać o ludziach z 6 i 7 edycji niż z 3, z której pamięta się tylko frytke i kena, czy 2, w której nikt nie został zapamiętany
  • Odpowiedz
@Zoltar999999: @szyna352: Równe 20 lat to dopiero chyba w marcu stuknie więc dość dziwny temat zdecydowali się poruszyć..Osobiście jestem zaskoczony. Może rzeczywiście robią jakieś przymiarki do wiosennej ramówki.. Jeśli chodzi o argumenty za to: 1. W marcu mija równe 20 lat od pierwszej edycji. 2. Były 2 sezony BB, były 2 sezony HP więc może czas na zmianę. 3. Jakoś jesienią czytałem jakiś wywiad z kimś z endemolu
  • Odpowiedz
Kończy sie ten jakże chu..y rok i całe szczęście. I życze wam wszystkim przede wszystkim zdrowia na ten nowy rok. I oby ten tag mimo że juz ledwo dycha jednak nie umarł. Napisze wiecej. Oby zmartwychstał po powrocie sami wiecie czego. Tej nadziei sie trzymam mimo ze pewnie wątła na to szansa.
#bigbrother
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach