Pamiętam jak kiedyś na tym tagu spędzałam swój wolny czas. Poznawałam śmiesznych ludzi i super się bawiłam ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ale mam BARDZO ważne pytanie do wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy Marlena wreszcie opuściła dom wielkiego brata?
#bigbrother
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podczas koncertu 30-lecia zespołu Boys w którym wokalistą jest Marcin Miller, był pokazany fragment z Vipowskiej Edycji BB w której występował.
#bigbrother
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@macbla89: dzis nawet znowu bym Millera w BB zobaczył. Tamtej edycji kompletnie nie śledziłem. Miller byl wtedy przebrzmiałą tak sie wydawało była gwiazdą disco polo ktòre bylo w potęznym kryzysie i chyba malo kto goscia kojarzyl opròcz fanatykòw disco polo
  • Odpowiedz
Ależ ten czas szybko leci, dopiero co było napięcie do samego końca kto wygra. Szkoda że nowej edycji pewnie szybko nie będzie :/
#bigbrother
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ramosik99: chcialbym wierzyć ze nie bedziemy czekac kilku czy nawet kilkunastu lat. Strony w mediach spolecznosciowych ciagle działają. Od czasu do czasu coś tam wrzucają. Hotel Paradaise też kiedyś straci ogladalnosc. Wczesniej czy pòzniej. Taka logika takich programòw ze musza sie przejeśc ludziom .Daje im rok. I powròt BB wiosna 2022.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ramosik99: w tym czasie polecam oglądać edycję zagraniczne. Moja ulubiona - kanadyjska (więc wystarczy znać minimalnie angielski) zaczyna się na początku roku. Tylko to formuła z zadaniami i eliminowaniem się uczestników, a nie konkurs popularności wśród widowcow.
  • Odpowiedz
Gdyby nie rok temu a dziś odbyłoby się głosowanie finałowe kto ma wygrać to
#bigbrother

Na kogo byś zagłosował(a) aby wygrał siódmą edycję Big Brother ?

  • Kamil Lemieszewski 25.6% (21)
  • Martyna Lewandowska 40.2% (33)
  • Wiktor Stadniczenko 34.1% (28)

Oddanych głosów: 82

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pokusof: kleszcz to męski odpowiednik Martyny, więc pewnie by po prostu zaszedł daleko. Mi się wydaję, że top 3 to Dawid, Gocha i Wiktor
  • Odpowiedz
Igor praca nad kondycją i uniki. Co runda to bardziej zmęczony. Nie miał sił ręce podnosić i unikać ciosów, a jak już unikał to słabo
#bigbrother
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zoltar999999: Doświadczenie amatorskie ma, ale widać braki kondycyjne. Zamiast Big Brothera i Norwegii trzeba by było ciągle być w treningu. Coś czuję, że to pójdzie u niego w kierunku jakiegoś Fame mma albo FFF.
  • Odpowiedz
Hanys widzę działa charytatywnie, Igor coś tam działa w sporcie, Blondyn to wiadomo( ͡° ͜ʖ ͡°) Ktoś ma jeszcze info jak się rozwija reszta uczestników z wiosny 2019, coś tam ciekawego w ogóle u kogoś słychać?
#bigbrother
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach