Grubas Ojciec Miłosierdzia, który pojednał giełdy ze sobą, przez pompy krachy i zmartwychwstanie swojego Syna Barona wylał Pompe Święta, niech ci udzieli pompy wiekuistej na JEDI i innych smieciach. I ja odpuszczam Tobie spread na ETFach, w imię Omara, Barona i Grubasa Świętego

#gielda #bibliainwestora
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sław języku tajemnicę
Wielkiej Zielonej Świecy
którą jako łask krynicę
zesłał w czasie kilku dni
Ten co przysłał nam odbicie
Król wykresów godzien czci.
ossprime - Sław języku tajemnicę
Wielkiej Zielonej Świecy
którą jako łask krynicę
zes...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EIMI > NQ100 ~= EXUS > SP500 >> money market USD > obligacje USA


@ossprime: nie pokazuj tego Tomkowi bo dostanie zawalu
on obligami bije SP500 ;) ( aczkolwiek nie wiem jakie on tam o ile jeszcze ma )
  • Odpowiedz
  • 1
@msr99: Styczeń-marzec to rzeczywiście był słaby czas dla espepieńcet. Tylko kto (poza tomkiem) patrzy na "bicie" indeksu w przeciągu kilku tygodni? Jak go pytałem o jego stopę zwrotu za ostatnie 5 lat to położył po sobie uszy.

A teraz nie ma żadnych obligacji, bo ponoć je sprzedał "na górce" gdzieś w kwietniu. A jak mu mówiłem, żeby sprzedawał obligi na przełomie lutego i marca, to mi nie wierzył, że wzrost
  • Odpowiedz
[Repost] Wpis od inwestomat.eu opublikowany w marcu: Boisz się trafienia z inwestycją na górkę?

We wpisie znajdziecie bardzo dokładne omówienie wyników z regularnego pasywnego inwestowania w światowe akcje i obligacje w horyzoncie 10 i 20 lat.

#gielda #bibliainwestora #etf #obligacje #ike #ikze #emerytura #pieniadze #finanse #inwestycje #inwestowanie
ossprime - [Repost] Wpis od inwestomat.eu opublikowany w marcu: Boisz się trafienia z...

źródło: 573c1d1df3ba0f884e9cf777feabb918abc30ab86ee1f434cfccd038e87851c6

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ossprime: Słowo klucz ETF, jak trzymacie śmieciuchy czy nawet big techy to można się nieźle w--------ć jeśli to jest nowa spółka albo miała d------ą hossę, kupujący Teslę na górce są na razie na zero.
  • Odpowiedz