Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Po ponad roku udalo się zebrac 400 pln na akcesoria do dreamcasta
#axeliocontent
#axeliocontent
@xXxPu55ySl4y3RXxX: łooo to chyba brexon kieszonkowe dostał na święta większe
@xXxPu55ySl4y3RXxX: powinno byc ,,wyżebrał"
@SanczoPansa89: Teraz to czekac kiedy mu studio splaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SanczoPansa89: Teraz to czekac kiedy mu studio splaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#axeliocontent
"NIE ZYCE SOBIE, ZEBY SE ROBIONO ZARTY ZE MNIE I MOJEGO PSYJACIELA. NIE ZYCE TEGO!"
"NIE ZYCE SOBIE, ZEBY SE ROBIONO ZARTY ZE MNIE I MOJEGO PSYJACIELA. NIE ZYCE TEGO!"
źródło: comment_B2I65whsTpBKSBikyVWUU9SB3nH9ZbY1.jpg
Pobierz- 2
@SanczoPansa89: Idź do logopedy. Może jak się umówisz na wizytę razem z enterexem, to dostaniecie jakąś zniżkę.
- 8

No co za patałach. Niech jeszcze w kineskop wsadzi tego lightguna xD
#axeliocontent
#axeliocontent
źródło: comment_hIvGQpaGnxNvJGd5sf6bf7pn21Z5U3uV.jpg
Pobierz@acctim: w Hary Pub w piwnicy stoi taki automat. Moze moj wynik jeszcze jest zapisany xD
@Nocozadzban: on jeszcze ta odleglosc ma, ja znam typow co tego guncon'a traktuja jak rysik do ekranu dotykowego i to jest debilizm, bo to jest takie troche oszukiwanie niz rywalizacja kto ma lepszego cela
@linux_to_syf: on juz go chyba
@Nocozadzban: on jeszcze ta odleglosc ma, ja znam typow co tego guncon'a traktuja jak rysik do ekranu dotykowego i to jest debilizm, bo to jest takie troche oszukiwanie niz rywalizacja kto ma lepszego cela
@linux_to_syf: on juz go chyba
źródło: comment_zdtTmRYh3WJh0fkh1V3hSyWrc1LB1ZsE.jpg
PobierzDostałem nowe info od kolegi z Białego,co zna tych dwóch....otóż nasz poważny @enterex został tak wkręcony w studio i w to,że będzie z kucem robił materiały/lajwy,że na studio dla Osraka wywali wszystko z swoich pieniążków,a osrak mu zagwarantował,zarobek "pózniej",że będą zarabiać na kanale jak będzie profesjonalne studio i pieniądze się szybko zwrócą,jakim to trza być dzbanem by wierzyć w takie gówniane zapewnienia,jak tu typ chce go wyruchać na grube siano i
źródło: comment_0SwXQ0b6wLecLKHeEMoTePRlCbXxycue.jpg
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 0
@SanczoPansa89: Kurde jakie ty bzdury piszesz. Kim jest ten twój znajomy ?
- 0
@enterex: nie powiem ci kto,ale przeciez sie przyznałeś publicznie,że to prawda to jakie są to bzdury?a po drugie skąd bym wiedział ze studio bedzisz robił
źródło: comment_gtmRqf0aDhFsZ1kgU5r8eCxygFqbFWFn.jpg
PobierzCzy stałby się ofiarą zbiorowego gwałtu homoseksualnego pod celą?
- Jeszcze jak! 53.8% (21)
- Nie bo wpierdalałby makowca z naczelnikiem 46.2% (18)
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@TomgTp: I wilk syty, i owca cała. Niech to sobie żyje.
Koszmar Oskara #axeliocontent

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@SanczoPansa89: Dzban co chwilę coś o--------a a wrzucanie memów o smalcu co się zesrał nic tu nie wnosi.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
ale już trochę zmęczony jestem
#axeliocontent
#axeliocontent
Dlaczego tag nazywa się tak a nie inaczej? #axeliocontent
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@tylkoczytam: Nie zrozumiał i nie zrozumie że ludzie mają z niego bekę i wolą kasę wydawać na patostreamy. Sam fakt, że na to swoje "studio" od roku albo i dłużej zbiera, i uzbierał całe... 0 powinien mu co nieco uświadomić. Jednak bym na to zbytnio nie liczył, bo on żyje we własnym świecie, w którym to on jest Napoleonem.
@tylkoczytam: czan musi z---------c i posty musza spadac z rowerka ¯\_(ツ)_/¯
a kto go tam slucha, widzialem ostatniego lajta i on chyba juz na nich opowiada co je na sniadanie i czy dupe myje po sraniu.
i tak mu kasy nie dadza wiec nie ma sensu nawet smiec pomyslec co on z ta kasa zrobi
a kto go tam slucha, widzialem ostatniego lajta i on chyba juz na nich opowiada co je na sniadanie i czy dupe myje po sraniu.
i tak mu kasy nie dadza wiec nie ma sensu nawet smiec pomyslec co on z ta kasa zrobi
- 0
no i dalej obraza wykopek
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@acctim: Widze, ze kazdy tak samo nagrywa, nie dziwie sie bo majac kamere, walkman i adaśki to byles kozak na dzielni.
Ogolnie dziwnie tak ogladac innych (zazwyczaj prywatne nagrania) az sobie swoje zbiory obejrze ponownie, bo lezka sie w oku kreci.
Kompletnie inne czasy, teraz to przescigaja sie kto wiecej rodzinnych brudow wyleje na #youtube i #facebook
A tam czepianie sie, kupil S-ke, robi ja i
Ogolnie dziwnie tak ogladac innych (zazwyczaj prywatne nagrania) az sobie swoje zbiory obejrze ponownie, bo lezka sie w oku kreci.
Kompletnie inne czasy, teraz to przescigaja sie kto wiecej rodzinnych brudow wyleje na #youtube i #facebook
A tam czepianie sie, kupil S-ke, robi ja i
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Oj co sie dzieje,takie pustki na tym tagu? Jak tam u smalca ogladal ktos jego gniota?? Slyszałem ze wyzebral od jakiegos psychowidza dreamcasta i bedzie losowanko za donejty, i remonty na laserach z alliexpres
#axeliocontent
#smalec
#axeliocontent
#smalec
- 4
@SanczoPansa89: Robię sobie przerwę od jednego i drugiego. Szkoda mi po prostu czasu, serio.
Nie wiem, chyba 2-3 dni temu jakiś tam live przeglądałem u Kuca, i zrozumiałem, że to już nie dla mnie :)
Axel jest prostym, niezbyt inteligentnym i rozgarniętym życiowo dużym dzieckiem. Nic się nie zmienia i nic się nie zmieni. Jedyny ratunek dla niego to spadek po ojcu, bo w innym wypadku będziemy mieć coś w
Nie wiem, chyba 2-3 dni temu jakiś tam live przeglądałem u Kuca, i zrozumiałem, że to już nie dla mnie :)
Axel jest prostym, niezbyt inteligentnym i rozgarniętym życiowo dużym dzieckiem. Nic się nie zmienia i nic się nie zmieni. Jedyny ratunek dla niego to spadek po ojcu, bo w innym wypadku będziemy mieć coś w
@SanczoPansa89: ja ostatnio slyszalem (brak obrazu) ,,recenzje" i ,,unboxing" flachy w aucie wraz z ziomkami czyli powrot po banie na YT
- 3




















Po prostu czysta ciekawosc i analiza tezy co do gownianego sterowania w wiekszosci gier jakie on gra.