Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@goomba-pl wiesz że pisałem pół żartem pół serio? Też mnie wyjątkowo wnerwia patologia.
JAK POZBYC SIE LAGA W PS MINI
SCIAGAMY https://www.arcadepunks.com/playstation-classic-new-retroboot-64gb-build-overview-6500-retro-games/
USTAWIAMY TE OPCJE W MENU
ZAPISUJEMY TE USTAWIENIA
KONIEC
#retrogaming #playstation #axeliocontent
SCIAGAMY https://www.arcadepunks.com/playstation-classic-new-retroboot-64gb-build-overview-6500-retro-games/
USTAWIAMY TE OPCJE W MENU
ZAPISUJEMY TE USTAWIENIA
KONIEC
#retrogaming #playstation #axeliocontent
źródło: comment_JHL73S6mSUJOgzeCr5MUV4UIKG6A0TzL.jpg
Pobierz- 1
LEPSZA GRAFIKA
ENHANCED RESOLUTION - ON
ENHANCED RESOLUTION - ON
źródło: comment_FtteFkyaYxJxEUZFTfbTVs6KxmrQv8e6.jpg
Pobierz,,Oficjalnie" @axelio jechal na zlych lekach i ubzdural, ze widzial cos co ,,nigdy sie nie wydarzylo", a tu prosze mamy dowod, ze mial racje: https://www.wykop.pl/link/4993091/comment/66296531/#comment-66296531
#axeliocontent #csiwykop #ciekawostki
#axeliocontent #csiwykop #ciekawostki
- 0
@Bananowy_Kochanek: co ci si się konkretnie nie zgadza? wojewódzki wyraźnie mówi co się nigdy nie wydarzyło i na tym filmie faktycznie tego nie ma
Do tej pory nie mam pojęcia ja do tego doszło xD
Krzysztof, człowiek który chwali się że zna internet i wie jak działa kręci materiał dla Oskara, DLA OSKARA XD
K--w, w------o wszelkie normy zażenowania i raka...
Klątwa Konowicza przekazana przez axelio zbierze swoję żniwa już wkrótce.
#axeliocontent
Krzysztof, człowiek który chwali się że zna internet i wie jak działa kręci materiał dla Oskara, DLA OSKARA XD
K--w, w------o wszelkie normy zażenowania i raka...
Klątwa Konowicza przekazana przez axelio zbierze swoję żniwa już wkrótce.
#axeliocontent

konto usunięte via Android
- 7
@linux_to_syf axelio - zagrajmy w zaburzenia osobowości
Wyciekło aktualne zdjęcie Brexona
#axeliocontent
#axeliocontent
źródło: comment_HpwH9fFxiB15MM5VMqvcpmaGo67dylEp.jpg
Pobierz@linux_to_syf: jak smiesz obrazac cavaliery
"Axel wielki fan MGS też powinien być nieśmiertelny" - pies o imieniu BreXon na wczorajszym live.
szacun za picie ze sloika XD
#axeliocontent
#axeliocontent

@acctim: i cyk na ebay
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@zemsta_nerda: Oskar to przykład książkowego debila z zaburzeniem osobowości. Czyt. wszyscy są kretynami a on jest prawie idealny, inteligentny, oczytany. Wierzy w to święcie, jest o tym przekonany i nawet bardzo bolesna dla niego psychoanaliza okazała by się niewystarczająca. Chyba tylko długoletnie leczenie w zakładzie zamkniętym pod okiem najlepszych specjalistów mogło by przynieść jakieś efekty.
@zemsta_nerda: nie wiem co ty chcesz, przeciez on zawsze byl dzikim z lasu xD wina jego rodzicow, za duzo razy sie przeprowadzal, niepotrzebnie wrocil do tego j------o bialegostoku gdzie nikt go nie chce i nikt go nie szanuje XD
a teraz klepie biede grajac na darowanym ps3 na minitelewizorku... no to zawsze bedzie zenujacy xD
a teraz klepie biede grajac na darowanym ps3 na minitelewizorku... no to zawsze bedzie zenujacy xD
Schodzi jak cieple buleczki ʕ•ᴥ•ʔ
#axeliocontent #gry #konsole #retrogaming #playstation #sony #heheszki
#axeliocontent #gry #konsole #retrogaming #playstation #sony #heheszki
źródło: comment_MAhQ0qMZ9UJko7Y25xyPCsuBQzTG0STF.jpg
PobierzDyszkę taniej i dostawa za free.
źródło: comment_6ASyqrKbyGzdTrv6Xpmoc6pHqXqeggxe.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystkim co nie wiedza @enterex zostal wyruchany przez axeliooo i bedzie mu robil studio za to co zarobil na tulipanach,sraksel mu obiecal ze zwroci mu sie to po roku wspolnego nagrywania.nie badz jak enterex nie daj sie wykorzystywac amen
#axeliocontent
#axeliocontent
- 1
@enterex: on nie chce pracować bo ma ciebie pazia ktory przywiezie kase z holandii na studio i kebaby
@tylkoczytam: przeciez axelio powiedzial ze na etacie pracuja tylko idioci xD dlatego on nie pracuje na etacie...i nigdzie nie pracuje i... A studio samo się nie zrobi.
Chociaż nie powiem dla beki to bym pooglądał axelia jak prawi te korwinowe gówna xD
Chociaż nie powiem dla beki to bym pooglądał axelia jak prawi te korwinowe gówna xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Elements: @Nocozadzban wrzucił niżej na tagu, że zbierał na zrzutce 5k..miał 11zł. Jakiś czas temu gadał, że zbiera razem z Enterexem. To nie wiem czy te 5k to część szczura axelia czy ich wspólna.
- 0
Czemu axelio?
#axeliocontent
#axeliocontent
konto usunięte via Android
- 22
#axeliocontent
Alexio stabilnie i niezmiennie.
Alexio stabilnie i niezmiennie.
źródło: comment_wRx27mXfh92D9wMU4ZFIg7fyFXi2Vqey.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 4
@StarySkuter to ten typ, który tak zniszczył psychicznie dziewczynę, że się zabiła?
- 5
@VonHautkopf :( trzymaj się kolego, jakos przetrwamy nawet i bez oskarka XD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Doomnewsuit: zajebiście mu idzie ta zrzutka. Odkładając codziennie po 10gr miałby więcej xD
źródło: comment_zCEbUZq48H4XTSzSYx0HXq1y0VHKj1AD.jpg
PobierzMówiła że lewaczki nie mają życia, a teraz sama nie żyje xD
https://youtu.be/SPd2PdL2yVo
#axeliocontent
https://youtu.be/SPd2PdL2yVo
#axeliocontent

![l.....f - Staszek nie żyje [*]
#axeliocontent #mgrzygadlo](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_EGjWrjzrbOWltRfzmnXnEWlSWwFdalH4,w400.jpg)
Jestem na #egu #bialystok kurde szkoda, ze nie ma zadnej relacji na zywo z tej imprezy :(
Slyszalem od miejscowych, ze wlasciciel tego tagu jakim jest #axeliocontent ma spore doswiadczenie w realizacji materialow najwyzszej jakosci. Niestety ostatnim rokiem zyje tylko budowa swojego studia i raczej watpie czy taki material sie pojawi o #gry :(
Ahhh szkoda... Warto wspomniec, ze Ja jestem ze starego pokolenia
Slyszalem od miejscowych, ze wlasciciel tego tagu jakim jest #axeliocontent ma spore doswiadczenie w realizacji materialow najwyzszej jakosci. Niestety ostatnim rokiem zyje tylko budowa swojego studia i raczej watpie czy taki material sie pojawi o #gry :(
Ahhh szkoda... Warto wspomniec, ze Ja jestem ze starego pokolenia
źródło: comment_vYMxwBOlzvNloYA6ST1PJOFtrgnURWzu.jpg
PobierzSłynny team Rock&Rojo 25 lat temu nakręcili test Amigi 600
#retrogaming #axeliocontent #retrocomputing
#retrogaming #axeliocontent #retrocomputing

- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
kurcze to ps clasic szalu nie robi
przede wszystkim to ono ma potwornego laga (mozliwe ze to jest zwiazane z klatkarzem albo z moim telewizorem no ale wczoraj na nim gralem w freedooma na w10 i takiego laga to ja mam tylko na pi3 i wlasnie na tym clasicu z tym ze akurat pi3 to najlepiej emulowalo ps1, jedyne gry w ktore sie dalo na tym gownie grac)
ridge racer no zupelnie niegrywalny, sterowanie
przede wszystkim to ono ma potwornego laga (mozliwe ze to jest zwiazane z klatkarzem albo z moim telewizorem no ale wczoraj na nim gralem w freedooma na w10 i takiego laga to ja mam tylko na pi3 i wlasnie na tym clasicu z tym ze akurat pi3 to najlepiej emulowalo ps1, jedyne gry w ktore sie dalo na tym gownie grac)
ridge racer no zupelnie niegrywalny, sterowanie
- 1
@Bananowy_Kochanek: odpowiedz jest prosta - kasa - to jest taka mydelniczka z ladnie wydrukowana plytka elektroniczna (ze wszelkimi zabezpieczeniami a nie jakas chinszczyzna) z 2 tanimi padami (ciekawe czy limitowane, sadzac po zainteresowaniu tym gownem to troche) i kablami.
to nawet chcialem ale mam vite a nie mam padow od ps3 (wiec dodatkowy koszt)
nie no w zyciu by sie nie wyrobili z zyskiem jaki chcieli chociaz moze by mieli
to nawet chcialem ale mam vite a nie mam padow od ps3 (wiec dodatkowy koszt)
nie no w zyciu by sie nie wyrobili z zyskiem jaki chcieli chociaz moze by mieli
- 0
https://github.com/pathartl/BleemSync/wiki/USB-Current-Limiting juz wiadomo ze bez tego sie nie obejdzie










źródło: comment_yMDSsowvrfVXqzEAQnK7HHq2v136Xnxm.jpg
Pobierz