Wpis z mikrobloga

@enterex: Serio uważasz że znajomość z tak toksycznym gościem jak Axelio cokolwiek daje? Pytam poważnie. Rozumiem, nie masz kolegów, ale ten ściągnie Cię w dół.
  • Odpowiedz