Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 10
konto usunięte via iOS
- 2
@tylkoczytam: Części do Poloneza to nie są tanie rzeczy więc kasa Rudego kusi
- 5
Filmik mojego znajomego (o którym wspominałem niedawno na tagu) rozmawiającego ze swoim kolegą, w którym wspominają co nieco o bohaterze tagu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#axeliocontent
#axeliocontent

Wchodzę sb na fejsika dziś a tam #axelio od #axeliocontent daje ogłoszenie że szuka pracy przy pakowaniu i wysyłce paczek. Ot ciekawostka.
- 2
- 3
@Lardor: Bo to bezbecki kretyn?
Uchwyt na 32 cali to smieszny hajs a nawiercenie 4 otworow to 20min roboty xD
- 2
@Matiszka: znajac jego to sie przebije do sasiada/trafi w przewody zasilania i jeszcze zwichnie sobie reke wiercac czy bedzie stawal na pojemnik ,,po co mi 2 stopniowa drabinka" . On juz pokazal meke jaka przezywal po odkurzania auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@patrykolos: i on jeszcze chce rodzine zakladac albo wmowi, ze on cala robocizne sam zrobil wciskajac swej widowni. Smiechu warte.
@symulacjaszczescia: tak
@patrykolos: i on jeszcze chce rodzine zakladac albo wmowi, ze on cala robocizne sam zrobil wciskajac swej widowni. Smiechu warte.
@symulacjaszczescia: tak
konto usunięte via iOS
- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ciekawe do kogo leci zerowac na jego koszt
#axeliocontent
#axeliocontent
źródło: comment_1652134009f2cwqsKihR3h5JEyl5fv1j.jpg
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 1
- 1
@xXxPu55ySl4y3RXxX: @Matiszka: ja tu widzę 1080p :)
źródło: comment_1652126031Mr6ZTmDPRzbqTJlPweiV4I.jpg
Pobierz@xXxPu55ySl4y3RXxX: nie kupil tylko wyzebral badz wymiana za butle + odkurzacz
@ZjemCiKolege: raczej to LCD a nie plazma (nie wiem czy cos ponizej 42 cali robiono w tej technologii) bo jak ona to ja wypali bo bedzie gadal 3/4 live zostawiajac statyczny obraz
@ZjemCiKolege: raczej to LCD a nie plazma (nie wiem czy cos ponizej 42 cali robiono w tej technologii) bo jak ona to ja wypali bo bedzie gadal 3/4 live zostawiajac statyczny obraz
Nie wiem czemu ale mnie to śmieszy XD
#axeliocontent
#axeliocontent
źródło: comment_1652105894Y6MfazvSLsWnPwJVI8V1JA.jpg
Pobierz@DoktorWojna: trójca święta xD
@DoktorWojna schizofrenia
czy to mozliwe ze akselko puszcza obraz z #ps5 przez czincze a potem przez hdmi do nowego telewizora?
#axeliocontent
#axeliocontent
źródło: comment_1652098557a4raDtG9fERyPrCYGz1H5e.jpg
Pobierzczincze a potem przez hdmi do nowego telewizora?
- tak 8.8% (5)
- nie 7.0% (4)
- oczywiscie ze tak XD 61.4% (35)
- nie no oskarko nigdy by czegos takiego nie zrobi 22.8% (13)
- 3
@rafalkosnozawszenapropsie: To on jeszcze żyje?
@rafalkosnozawszenapropsie: mozliwe ale pewnie robi tak aby grabberem to lapnac.
Live zapowiada sie w 240p ale on 1080p na TV.
Live zapowiada sie w 240p ale on 1080p na TV.
- 3
Zaczął się bawić w jakieś czerwone i żółte kartki, o boże. XD
#axeliocontent
#axeliocontent

- 4
@Kaboone1: Nawet jak kupił TV to tylko HDReady xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
@Kaboone1: juz historyjka wymyslona aby oszukac rzeczywistosc
źródło: comment_1652134761gu7VhBKrVsorBynkao9Q9h.jpg
Pobierzoczywiscie telewizor podlaczony do ps5 przez czincze?
#axeliocontent
#axeliocontent
przez kabel antenowy
- 1
@patrykolos: chyba tak XD
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Niesamowite axelio ma idealny tv pod ps3
#axeliocontent
#axeliocontent
- 3
Ha! Od kilku lat było mi wiadome, że Axel tak naprawdę swoich widzów wykorzystuje na ich naiwność. Nie inaczej jest tu.
#axeliocontent
#axeliocontent

- 1
@rafalkosnozawszenapropsie: Może mieć rację, ale zwróć uwagę, że nawet ci więksi ytberzy pokroju Atora, Gimbera czy Marcina Dubla nie różnią się zbytnio od takiego Sraxela. To też dwulicowe mendy łase na kasę. A Korwin, w którego tak wierzył Axel też taki jest, a i czy cię zastanawiało na ile prawdziwe są te jego poglądy o wolnym rynku i walki z chlewactwem?
@Kaboone1: nie chce miec racji ale niestety tak jest
a korwin to wiesz XD chlop zyjacy z pieniedzy ze spadku xD oczywiscie ze glupi tez nie jest ale uczciwy tez nie wiec naciaga dzieciarnie na pieniadze, jego zreszta urban wyjasnil, urban drukowal jego teksty bo nie uwazal ich za niebezpieczne ideologicznie - zwyczajnie przekonanie ludzi do jego pogladow bylo niemozliwe wiec mogl mu pozwolic publikowac jakies utopie
a korwin to wiesz XD chlop zyjacy z pieniedzy ze spadku xD oczywiscie ze glupi tez nie jest ale uczciwy tez nie wiec naciaga dzieciarnie na pieniadze, jego zreszta urban wyjasnil, urban drukowal jego teksty bo nie uwazal ich za niebezpieczne ideologicznie - zwyczajnie przekonanie ludzi do jego pogladow bylo niemozliwe wiec mogl mu pozwolic publikowac jakies utopie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 20
@Dr-Livingstone: Oskarka boli to, że inni zarabiają na kononie a on nie.
- 14
@Papasanbaba: Toksyczny przygłup, pasożyt i p---a. Pamiętam jak na którymś strimie oczerniał na wizji swoich rodziców że wszystko co niedobre to przez nich, przez nich nie zrobił dobrej szkoły i nie mógł znaleźć pracy i przez nich jest takim zjebem...
Ten chłop przechodzi znów sam siebie. Znów nagrał jak robi przegląd na lewo. Prawdopodobnie dał w łapę diagnoście. Ma foto wynik testu hamulców tył. Lewa i prawa strona. Po takim wyniku samochód powinien dostać wynik negatywny! Jak diagnosta może puścić auto bez sprawnych hamulców!? #axeliocontent
źródło: comment_1651473778vpGzRGdW0JkLyfvJEOANBp.jpg
Pobierz















źródło: comment_1652378492MQzXqR91dv0WSfreJMJi6N.jpg
Pobierzźródło: comment_1652419336w3IrQZXO29rgA2dTDKuWHj.jpg
Pobierz