Jest tu jakiś specjalista od #audacity ?
Jak to jest, że niektóre ścieżki mają suwaczki do ustawiania głośności, a inne nie? Wszystkie z wyjątkiem pierwszej nagrywałem w ten sam sposób, z mikrofonu. Nie umiem włączyć tych suwaczków, a chciałbym poustawiać poziomy. Wydaje się, że ścieżki są tego samego typu itd.
Brak suwaczków dotyczy zarówno ścieżek mono, jak i stereo, więc to nie jest przyczyną. Co mam zrobić?
#kiciochpyta
Jak to jest, że niektóre ścieżki mają suwaczki do ustawiania głośności, a inne nie? Wszystkie z wyjątkiem pierwszej nagrywałem w ten sam sposób, z mikrofonu. Nie umiem włączyć tych suwaczków, a chciałbym poustawiać poziomy. Wydaje się, że ścieżki są tego samego typu itd.
Brak suwaczków dotyczy zarówno ścieżek mono, jak i stereo, więc to nie jest przyczyną. Co mam zrobić?
#kiciochpyta






















źródło: comment_qrShVWMxAQw7DLLWB5GtlhJR929mLHXn.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora