PODSUMOWANIE MIESIĘCZNE #wykokibice (listopad 2020)
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY:


1. Wisła Kraków (133) =0
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trochę czytałem ostatnio arsenalowego reddita i nie mogę uwierzyć, że są tam ludzie, którzy nie pozwalają powiedzieć nawet złego słowa na Wengera, ignorując oczywiste fakty świadczące o tym, jak bardzo Wenger przyczynił się do naszej obecnej miernoty sportowej i finansowej.

Z całym szacunkiem dla Papcia, ale w 2014 powinien był czekać na ofertę reprezentacji Francji, bo na zarządzanie Arsenalem już się nie nadawał. Nowoczesny futbol mu odjechał na zawsze. Z biegiem czasu widać,
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To jest wręcz nieprawdopodobne jak mizerny i bezużyteczny jest Lacazette. W meczu ze słabymi Norwegami jest bezapelacyjnie najgorszy na boisku. Niedokładne podania, straty, daje się ogrywać jak dziecko. Jest on do w-------a z klubu w trybie natychmiastowym, za jakiekolwiek pieniądze. Tragedia.
#arsenal
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Happy_Aye: @Alf131: Panowie, nawet jeśli Nketiah zagrał tak samo słabo lub gorzej to jednak pamiętajmy, jeden to młodzian, wychowanek a drugi to stary wyga, gwiazda wannabe, kupiony za gruby hajs.

Tak czy siak, dawno nie miałem takiego hejtu na piłkarza jak na Lacazette'a, on się nawet nie stara.
  • Odpowiedz
Arsène Wenger on how he relaxes: "I relax by watching all the managers suffer. I think it's your turn my friend.

Z pewnością ogląda Arsenal ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#arsenal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

The decision to sign Nicolas Pepe from Lille was made at a BBQ at Josh Kroenke’s Los Angeles home. The ownership made certain financial guarantees in case the club was not able to sell players to fund the deal. [
@TheAthleticUK
] #afc

#arsenal
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten sezon będzie gorszy od poprzedniego.

Niestety po odejściu Wengera ten klub się stacza.
Kiedyś może a Arsenal dostawał bęcki od Top 4, ale w miarę dobrze im szło z zespołami ze środka jak i z dołu tabeli. Teraz w każdym meczu ligowym(Pepe czerwona kartka, co za debil) bez względu czy u siebie czy na wyjeździe i klasy zespołu, trzeba obawiać się wyniku.

Arsenal został sprowadzony do poziomu drużyn z dolnej części Premier League.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@rybazryzem85: dlatego wciąż powtarzam że Arteta to drugi Ljungberg tylko ze sztabem szkoleniowym. Tutaj nawet jakbyśmy wydali 500mln na transfery to przy taktyce Artety czyli wystawieniu 8 defensywnych zawodników na boisku nic nie wygramy. Ale wiadomo wygrał fa cup i tace kelnerską więc super trener.
  • Odpowiedz
@rybazryzem85: klub się staczał już za czasów Wengera. w końcówce jego kadencji nabijaliśmy staty na słabych i nie mieliśmy żadnego startu do mocnych. wyniki z top 6 i brak zwycięstwa na wyjeździe od 2012 nie wzięły się znikąd. jego wybory transferowe i długofalowy plan wzmocnienia drużyny były, nie oszukujmy się, fatalne. wszystko jakoś działało jeszcze dopóty, dopóki w klubie był Sanchez i ciągnął wyniki, potem już prawie całkowity zjazd w
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@paniczhrabi: ostatnie dwa lata w ich wykonaniu strasznie mi obrzydziło oglądanie Arsenalu. Dosłownie każdy przeciwnik wygląda od nich lepiej, to jest niewiarygodne
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

[Kike Marin] 19-year-old William Saliba recently "lost his parents in a short space of time."

Masakra, mam nadzieję, że się pozbiera. Czyżby wyjaśniła się sytuacja wokół jego statusu w klubie?
#arsenal
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gniewo_: Póki co jesteśmy dziadami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zmiany muszą nastąpią ASAP, tylko totalny ignorant powiela ten sam schemat i oczekuje różnych rezultatów
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach