Trochę czytałem ostatnio arsenalowego reddita i nie mogę uwierzyć, że są tam ludzie, którzy nie pozwalają powiedzieć nawet złego słowa na Wengera, ignorując oczywiste fakty świadczące o tym, jak bardzo Wenger przyczynił się do naszej obecnej miernoty sportowej i finansowej.
Z całym szacunkiem dla Papcia, ale w 2014 powinien był czekać na ofertę reprezentacji Francji, bo na zarządzanie Arsenalem już się nie nadawał. Nowoczesny futbol mu odjechał na zawsze. Z biegiem czasu widać,
Z całym szacunkiem dla Papcia, ale w 2014 powinien był czekać na ofertę reprezentacji Francji, bo na zarządzanie Arsenalem już się nie nadawał. Nowoczesny futbol mu odjechał na zawsze. Z biegiem czasu widać,
























-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY:
1. Wisła Kraków (133) =0
@4lord @Twinkle @Bartoni @dzonywalker031 @Piekny_Maryjan