A to dzban, powinien siedzieć cicho, bo po Artecie jest kolejną osobą, która dostała pracę w klubie na ładne oczy, Edu:

On what's gone wrong since last season:

That’s the main question, isn’t it, if you see the way we finished last season and the way we started this season. It’s very strange to be where we are right now. Nothing really changed massively.

Since Mikel joined here we’ve still been working
Pustulka - A to dzban, powinien siedzieć cicho, bo po Artecie jest kolejną osobą, któ...

źródło: comment_1607996517fqHdL45J9skfqFniABMQl3.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

opatrzcie sobie gdzie pogoniony Sven ("diamentowe oko"


@dziadeq: ten sam Sven, któremu diamentowo oko wskazało transfery: Mkhitaryana, Sokratisa i Aubameyanga, których znał z Borussii? Czy może ten sam Sven bez którego Borussia robi jeszcze lepsze transfery i ściąga bardziej utalentowanych juniorów? A daj sobie spokój z gościem, który się obraził, bo nie dostał awansu na dyrektora sportowego. Wywalić Edu, Mikela, ściągnąć Luisa Camposa i niech działa na rynku transferowym to
  • Odpowiedz
Arsenal w 1/16 Ligi Europy zmierzy się z SL Benficą, cóż to chyba koniec sezonu, zostaje walka o utrzymanie w Premier League jeżeli KSE nie zmieni menadżera. Jeżeli zespół będzie wyglądał na boisku dalej jak teraz to Jorge Jesus rozjedzie Kanonierów w fazie pucharowej.
#arsenal
Pustulka - Arsenal w 1/16 Ligi Europy zmierzy się z SL Benficą, cóż to chyba koniec s...

źródło: comment_1607949248waVBfJrIFxRzk7cAFkzGIz.jpg

Pobierz

Kto przejdzie dalej w starciu Arsenalu z Benficą w 1/16 LE?

  • Arsenal 38.8% (19)
  • Benfica 61.2% (30)

Oddanych głosów: 49

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arsenal face dressing room crisis as senior players tune out of Mikel Arteta's failing project. rteta's relationship with David Luiz has soured over the past few weeks, with neither the manager or player speaking directly to each other anymore. Added to the omission of Mesut Ozil and Sokratis in the Premier League and Europa League squads, the fall-out effect of leaving two influential figures in the dressing room has been felt. Both
Pustulka - >Arsenal face dressing room crisis as senior players tune out of Mikel Art...

źródło: comment_1607901673UokGscgVCJEIBsQi2VSox1.jpg

Pobierz

Kiedy Arteta zostanie zwolniony przez klub?

  • Rano 15.6% (10)
  • Po meczu u siebie z Southampton 12.5% (8)
  • Po wyjazdowym spotkaniu z Evetonem 3.1% (2)
  • Po derbach Londynu z Chelsea 9.4% (6)
  • Po odpadnięciu z Ligi Europy 9.4% (6)
  • Gdy klub znajdzie się w strefie spadkowej 6.3% (4)
  • Po sezonie 3.1% (2)
  • Nie zostanie zwolniony 40.6% (26)

Oddanych głosów: 64

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pustulka: no kto by się spodziewał że syfu po Emerym nie posprząta gość który zaczyna pracę jako trener i który nie ma żadnego autorytetu wśród piłkarzy bo był tylko kapitanem Evertonu a jego firmowym zagraniem było podanie do tyłu, coś czuję że on zostanie w Arsenalu do końca sezonu bo kto normalny miałby tu przyjść? Kolejny wynalazek? Może tym razem Vieira albo Henry?
  • Odpowiedz
Tak jak pisałem po meczu z Villą, jesteśmy dziadami

Z tą oceną w tamtym czasie trudno było dyskutować z powodu braku rzeczowych argumentów przeciw, natomiast ja spodziewałem się od tamtego czasu poprawy sytuacji i wyników, a nie takiej degrengolady (,) Nie wiem co robi zarząd trzymając Artetę na stanowisku - zrozumiałbym gdyby Artet5a miał jakieś osiągnięcia, przemawiające za tym, że to akurat pechowa seria ale w dłuższym okresie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kyloe: nie sądzę że jakakolwiek drużyna z PL jest odpowiednim miejscem dla Artety, jedynym miejscem są niższe klasy rozgrywkowe i nabieranie doświadczenia. Do tatusia Pepa już nie wróci, przynajmniej w City.
  • Odpowiedz
- Unai Emery został zwolniony mając na koncie 18 punktów i 8 miejsce w tabeli z bilansem 4 wygranych, 5 remisów i 4 porażki oraz bramki w stosunku 18:19.
- Arteta obecnie zdobył 13 punktów jest 15 w tabeli przegrał 7 spotkań, zremisował jedno, wygrał 4, bilans bramek to 10:15 i najprawdopodobniej utrzyma posadę mając gorsze statystyki(w zasadzie wszystkie już prawie z samego dołu tabeli), grając gorszą piłkę i bijąc kilkudziesięcioletnie rekordy, syndrom
Pustulka - - Unai Emery został zwolniony mając na koncie 18 punktów i 8 miejsce w tab...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

najgorsze ze nie ma żadnego terenra na TERAZ. J


@MarekAntoniusz: Ralf Rangnick, Massimo Allegri oraz Mauricio Pochettino są dostępni, nie potrzeba uzgadniać żadnej kwoty odstępnego czy liczyć na łaskę klubu czy ich puszczą.
  • Odpowiedz
@MarekAntoniusz: No jakaś kolejka po nich się nie ustawia wbrew temu co im się wydawało, Allegri chce objąć zespół z Premier League, a Rangnick był w stanie objąć Milan w kryzysie. Borussia nie zatrudni menadżera nie znającego niemieckiego, więc dwóch z nich odpada, a ich zarząd ma na pieńku z Rangnickiem i by się pokłócili pierwszego miesiąca.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@drim: chciałem powiedzieć, że było zostać kibicem fulham albo crystal pałace, ale nawet w derbach Londynu dzisiaj nie wygrała drużyna z Londynu xD
  • Odpowiedz