Wszystko
Najnowsze
Archiwum
1
Oko na piłkarski weekend: gole Polaków, wstydliwe przypadki Schalke i...

„Oko na piłkarski weekend” to nasz nowy cykl, w którym będziemy starać się przybliżać najciekawsze wydarzenia piłkarskie – głównie w najlepszych ligach Europy, ale też niekiedy coś ciekawego na pew…
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Komentarz usunięty przez autora
- 1
opatrzcie sobie gdzie pogoniony Sven ("diamentowe oko"
@dziadeq: ten sam Sven, któremu diamentowo oko wskazało transfery: Mkhitaryana, Sokratisa i Aubameyanga, których znał z Borussii? Czy może ten sam Sven bez którego Borussia robi jeszcze lepsze transfery i ściąga bardziej utalentowanych juniorów? A daj sobie spokój z gościem, który się obraził, bo nie dostał awansu na dyrektora sportowego. Wywalić Edu, Mikela, ściągnąć Luisa Camposa i niech działa na rynku transferowym to
- 46
Jak oceniacie grę #arsenal? Ja myślę, że mają ogromny potencjał na top4 w przyszłym sezonie, nie ma opcji żeby klub z takimi tradycjami i piłkarzami nie powalczył o miejsce w pierwszej czworce w Championship
#premierleague #heheszki #ligaangielska #pilkanozna #mecz
#premierleague #heheszki #ligaangielska #pilkanozna #mecz
- 3
Arsenal w 1/16 Ligi Europy zmierzy się z SL Benficą, cóż to chyba koniec sezonu, zostaje walka o utrzymanie w Premier League jeżeli KSE nie zmieni menadżera. Jeżeli zespół będzie wyglądał na boisku dalej jak teraz to Jorge Jesus rozjedzie Kanonierów w fazie pucharowej.
#arsenal
#arsenal
źródło: comment_1607949248waVBfJrIFxRzk7cAFkzGIz.jpg
PobierzKto przejdzie dalej w starciu Arsenalu z Benficą w 1/16 LE?
- Arsenal 38.8% (19)
- Benfica 61.2% (30)
@Pustulka gdzieś jakieś plotki słyszałeś że jakoby kroenke chce sprzedać udziały? (Źródło: kolega kolegi powiedział)
- 1
@MarekAntoniusz: Zapomnij, z punktu czysto finansowego to najgorszy możliwy moment na sprzedaż klubu, który jest dużo lepszy długoterminowo jak wysoko oprocentowana lokata.
- 3
wiele już z tym klubem przeżyłem ale to jest k przesada
#arsenal
#arsenal
#arsenal
8:25 wciąż brak pozytywnych wiadomości
8:25 wciąż brak pozytywnych wiadomości
- 0
@ES_Blofeld: wiem... pozostaje marzyć i czuć ból po tym jak bardzo się wobec niego pomyliłem
Ekipa Artety w jednym obrazku
#arsenal
#arsenal
źródło: comment_1607929795qsAIv7wcOrJcqUJkq9quyG.jpg
Pobierz- 2
Arsenal face dressing room crisis as senior players tune out of Mikel Arteta's failing project. rteta's relationship with David Luiz has soured over the past few weeks, with neither the manager or player speaking directly to each other anymore. Added to the omission of Mesut Ozil and Sokratis in the Premier League and Europa League squads, the fall-out effect of leaving two influential figures in the dressing room has been felt. Both
źródło: comment_1607901673UokGscgVCJEIBsQi2VSox1.jpg
PobierzKiedy Arteta zostanie zwolniony przez klub?
- Rano 15.6% (10)
- Po meczu u siebie z Southampton 12.5% (8)
- Po wyjazdowym spotkaniu z Evetonem 3.1% (2)
- Po derbach Londynu z Chelsea 9.4% (6)
- Po odpadnięciu z Ligi Europy 9.4% (6)
- Gdy klub znajdzie się w strefie spadkowej 6.3% (4)
- Po sezonie 3.1% (2)
- Nie zostanie zwolniony 40.6% (26)
- 0
@Pustulka: no kto by się spodziewał że syfu po Emerym nie posprząta gość który zaczyna pracę jako trener i który nie ma żadnego autorytetu wśród piłkarzy bo był tylko kapitanem Evertonu a jego firmowym zagraniem było podanie do tyłu, coś czuję że on zostanie w Arsenalu do końca sezonu bo kto normalny miałby tu przyjść? Kolejny wynalazek? Może tym razem Vieira albo Henry?
konto usunięte via Android
- 0
@Pustulka mi się wydaje, że Arsenal to takie korpo bardziej anizeli klub i podejrzewam, że nie zwolnią Artety
Podobno młody ,zdolny i bez pracy. Może by się podjął ogarnięcia tego bałaganu
#arsenal
#arsenal
źródło: comment_1607897806au5BqyLF8S9eyKxPtkQVkY.jpg
Pobierz- 3
Tak jak pisałem po meczu z Villą, jesteśmy dziadami
Z tą oceną w tamtym czasie trudno było dyskutować z powodu braku rzeczowych argumentów przeciw, natomiast ja spodziewałem się od tamtego czasu poprawy sytuacji i wyników, a nie takiej degrengolady (╯︵╰,) Nie wiem co robi zarząd trzymając Artetę na stanowisku - zrozumiałbym gdyby Artet5a miał jakieś osiągnięcia, przemawiające za tym, że to akurat pechowa seria ale w dłuższym okresie
Z tą oceną w tamtym czasie trudno było dyskutować z powodu braku rzeczowych argumentów przeciw, natomiast ja spodziewałem się od tamtego czasu poprawy sytuacji i wyników, a nie takiej degrengolady (╯︵╰,) Nie wiem co robi zarząd trzymając Artetę na stanowisku - zrozumiałbym gdyby Artet5a miał jakieś osiągnięcia, przemawiające za tym, że to akurat pechowa seria ale w dłuższym okresie
@kyloe: nie sądzę że jakakolwiek drużyna z PL jest odpowiednim miejscem dla Artety, jedynym miejscem są niższe klasy rozgrywkowe i nabieranie doświadczenia. Do tatusia Pepa już nie wróci, przynajmniej w City.
- 4
- Unai Emery został zwolniony mając na koncie 18 punktów i 8 miejsce w tabeli z bilansem 4 wygranych, 5 remisów i 4 porażki oraz bramki w stosunku 18:19.
- Arteta obecnie zdobył 13 punktów jest 15 w tabeli przegrał 7 spotkań, zremisował jedno, wygrał 4, bilans bramek to 10:15 i najprawdopodobniej utrzyma posadę mając gorsze statystyki(w zasadzie wszystkie już prawie z samego dołu tabeli), grając gorszą piłkę i bijąc kilkudziesięcioletnie rekordy, syndrom
- Arteta obecnie zdobył 13 punktów jest 15 w tabeli przegrał 7 spotkań, zremisował jedno, wygrał 4, bilans bramek to 10:15 i najprawdopodobniej utrzyma posadę mając gorsze statystyki(w zasadzie wszystkie już prawie z samego dołu tabeli), grając gorszą piłkę i bijąc kilkudziesięcioletnie rekordy, syndrom

- 1
najgorsze ze nie ma żadnego terenra na TERAZ. J
@MarekAntoniusz: Ralf Rangnick, Massimo Allegri oraz Mauricio Pochettino są dostępni, nie potrzeba uzgadniać żadnej kwoty odstępnego czy liczyć na łaskę klubu czy ich puszczą.
- 2
@MarekAntoniusz: No jakaś kolejka po nich się nie ustawia wbrew temu co im się wydawało, Allegri chce objąć zespół z Premier League, a Rangnick był w stanie objąć Milan w kryzysie. Borussia nie zatrudni menadżera nie znającego niemieckiego, więc dwóch z nich odpada, a ich zarząd ma na pieńku z Rangnickiem i by się pokłócili pierwszego miesiąca.
- 5
Frimpong : "Sell xhaka and get me on a free" XDDD
https://twitter.com/IAMFRIMPONG26/status/1338221315552145412
#arsenal
https://twitter.com/IAMFRIMPONG26/status/1338221315552145412
#arsenal
Nic sie nie zmienilo.
#arsenal
#arsenal
źródło: comment_1607896305JlQilfu5z3DPUqRj1lUqlm.jpg
Pobierz- 9
@Pustulka no ale będzie za to udział w Lidze Mistrzów, z tytułu wygrania Ligi Europa.( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- 11
- 11
Macie tu lepszą jakość, bo będzie na pewno źródłem wielu memów:
#arsenal
#arsenal
źródło: comment_1607894570l2fbfpuyOBLVHzbf6FrVMc.jpg
Pobierz- 2
@blackfriday: Na pewno nie jest to skład na w------l od Burnley w domu i 15 miejsce w lidze
Komentarz usunięty przez autora



















źródło: comment_1607996517fqHdL45J9skfqFniABMQl3.jpg
Pobierz