Dzisiaj chyba cały tag zbiorczo za #arkagdynia dla jak największych emocji w multilidze i jak najmniejszej liczby drużyn grających o nic, zgoda?
Jeżeli Arkowcy dziś ograją Bruk-Bet, za tydzień będziemy mieć zaledwie 7 drużyn wakacyjnych grających o przysłowiowe złote kalesony: Lecha, Wisłę Płock, Radomiaka, Pogoń, Koronę, Motor i Bruk-Bet. Mało ( ͡ ͜ʖ ͡)
#mecz #ekstraklasa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach