Mirki takie programy jak Profesor Henry i inne SuperMemo to nadają się do nauki waszym zdaniem? Od dawno katuje prof. Heńka i mam wrażenie, że to daje zbyt mało jak na ilość poświęconego czasu. Sporo się nauczyłem ale kurde jak kilka dni nie zajrzałem z jakiegoś powodu do programu to mam 3tyś powtórek przez, które ciężko przebrnąć, z nauką nowego materiału stoję w miejscu, a żeby to solidnie powtórzyć to wymaga naprawdę
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@non-serviam: jakieś testy robiłeś na jakim poziomie byłeś i na jakim jesteś aktualnie po tej kilkuletniej(?) nauce z tą apka (chodzi mi o A1-C2)?

ile spędzasz nad tą apką dziennie/tygodniowo i łącznie od jakiego już czasu? a ile nad podcastami/filmami?

bo z tego co piszesz to rozumiem, że ta aplikacja naprawdę dużo Ci dała i to jej najwięcej zawdzięczasz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
[1/30] Zaczynam intensywny codzienny trening języka angielskiego. Początkowo 30 dni, zobaczymy czy będą efekty.
Tak, wiem, nikogo to tutaj nie obchodzi bo nie jestem różowympaskiem, ale może jakieś dobre duszyczki będą podrzucały dobry content do nauki. Może kogoś zmotywuję i sam się zacznie uczyć?
Dzień pierwszy.
Materiałyu: duolingo, busuu youtube, prasa angielska.

#angielski #angielskizwykopem #angielskiztuskiem #nauka #naukaangielskiego #reforma30dniang
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#angielski jaki serial do nauki angielskiego? Obejrzalem Friends z napisami wiekszosc kumalem, chciałem obejrzeć rozowe lata 70 ale tam ten angielski jest bardziej zaawansowany jak dla mnie. Ogolnie co jeszcze mozecie polecic ?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@konsonanspoznawczy: opłaca się przede wszystkim znać język na co najmniej tym poziomie. Jeśli te kilkaset zł nie robi Ci większej różnicy - to możesz zdać - zawsze to dodatkowa motywacja i przyda się jeśli chciałbyś studiować/robić jakieś formalne kursy.
  • Odpowiedz
Hej. Mam pytanie.

Zdanie oznajmujace:
The officer is from Spain (Oficer jest z Hiszpanii).
Gdy probuje zadac pytanie:
1) Does the officer is from spain ? (Czy oficer jest z Hiszpanii) wyskakuje mi że źle i powinno być:
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaka jest różnica między don't have, a haven't ? Bo się uczę i mi się myli, mogę odpowiedzieć w obu wersjach i będzie poprawnie?
#angielski
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bubukuku: został premierem bo... Nikt nie chciał nim być. Opinie miał r-------a po Galapoli był bucem, a w trakcie jego rządów rodzina królewska szykowała zamach stanu na niego(z użyciem polskich wojsk, wspomnisz moje słowa jak za 20lat Anglicy odtajnia zamach na Sikorskiego).
  • Odpowiedz