Ten kto stworzył reklamę Amazona co puszczają w radiu powinien się spalić w piekle. Dawno tak wkur***jącej reklamy nie słyszałem.

#zalesie #radio #reklama #w---w
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fornson23 okno się kończy na o. Siedziałem w okno? Nigdy się tak nie mówiło. Nigdy. Zmyśliłeś tę zasadę. A teraz idę posłuchać ptaszka jak śpiewa, bo siedzi na pobliskim drzewo. Tylko muszę się ubrać, a ubrania oczywiście wiszą na krzesło.
  • Odpowiedz
  • 4
@HuopskiRozum: no ale już te rodzime wyjce o simpieniu do bab to jakiś kuriozum, żeby się tak upadlać? i to publicznie? koncerty ludziom z tego dawać? płyty całe nagrywać? /kochanie spędźmy wspólną noc/ staram się odgadnąć twoje myśli w leniwy poranek/ nawet przy wieczornej knajpie pełnej twarz mam przed oczami tylko ciebie/
kopiuj wklej, pozmieniać dwa trzy słowa i tak leci 99% ich fitoestrogennych przebojów
  • Odpowiedz
@Zopyross: Tak, tu pełna zgoda. Między innymi dlatego wyłączam ten syf. Z resztą taka prawda, że te zagraniczne teksty wcale jakoś daleko nie odbiegają od tego co mamy na rodzimej "scenie".
Baby wyją, że chcą czada. Cucki, że dla swojej bejbe zrobią wszystko i więcej.
I tak to #zydkrecikorba się nomen omen kręci...
  • Odpowiedz
Kurde. Pilnuje budowy w centrum Krakowa i siedzę w budzie, w której jest radio. Niestety ktoś zostawił włączony RMF, a ja próbuję ustawić Antyradio albo Rock Radio, a za c---a nie mogę. Znam częstotliwości, a mimo to nie mogę ich ustawić. Ech....zostało słuchać tego gówna z RMF.
#krakow #radio #muzyka #antyradio #rockradio #zalesie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Poludnik20: to na temat zwiedzania Słowacji. Ciekawe czy w podkastach też tak zapiszą. Część archwizacji robi się automatycznie. A jeśli ktoś się zorientuje, to jeśli nie da się poprawić jakości to nie opublikują w sieci w ogóle odcinka? Na antenie wyemitowali w całości. Audycja, której większość nie była słyszalna, z kilkoma wjazdami audycji sprzed godziny na zupełnie inny temat (jak jeść przeterminowane produkty, np. brązowe banany czy starą mąkę). Ta
  • Odpowiedz
Co jest bardziej p------e?

Co jest bardziej pojebane?

  • Lato z radiem 17.6% (9)
  • KSeF 33.3% (17)
  • Lippy and Messi 31.4% (16)
  • Łyko, ciemiączko 11.8% (6)
  • Fotografia 5.9% (3)

Oddanych głosów: 51

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki dzwonek na telefon? Kupiłem trzeciego T Phone'a 3, tym razem za 350 zł. Nówka, cały zestaw. Telefon, etui, słuchawki. Tylko szkło hartowane za 30 zł za trzy sztuki kupiłem przez Amazon. T-Mobile organizuje różne konkursy i z takich źródeł pochodzi ten sprzęt z polskiej dystrybucji. Poprzedni model kupowałem z czeskiego źródła, no ale przy tej edycji sprzedawca nieaktywny. To nie jest też żaden flagowiec, więc popytu zbytniego nie ma. Z tego
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#audio #elektronika #radio

Szukam porządnego radia stereo, z dobrym dźwiękiem oraz dobrą łącznością, takie klasyczne w starym stylu. Co polecacie? Chodzi mi o taką złotą erę radioodbiorników, Sony, Panasonic itd. Są jakieś nowe modele jeszcze dostepne w sprzedaży lub czy warto na jakiś konkrety model polować na Olx?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zmarł Stanisław Janicki lat 93. Dla starszego pokolenia kojarzony z TV z programu " W starym kinie", gdzie opowiadał o filmie/filmach w charakterystycznych ciemnych okularach. Prowadził też w RMF Classic
#polska #film #telewizja #radio
polock - Zmarł Stanisław Janicki lat 93. Dla starszego pokolenia kojarzony z TV z pro...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W Polskim Radio 24 rozpoczęła się własnie „Prawdziwa Rosja” - drugi odcinek nowego dłuższego programu na temat Rosji. Dziś o etnicznej strukturze i stosunku władz. Kraj zamieszkuje ponad 100 mniejszości.

#rosja #radio #poludnik20radio
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rosja - ostatnie imperium niewolące narody i doprowadzające wszelkimi metodami do ich wyeksploatowania i zagłady. Czekam na dobrowolną lub przymusową parcelację tego wiecznego gułagu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Poludnik20: 6 zł trzeba mieć na koncie by uaktywnić Spotify Premium za free na trzy miesiące. W ING gdzie chciałem ich skierować mam -2,45. Także sorry Winnetou, najwyżej w poniedziałek, o ile będę pamiętał, o ile oni się nie rozmyślą. Tyle będzie szło 8,45 zł, które nadalem. No ale trudno, może innym razem. Poza tym zawsze coś tam jest pobierane podczas tych darmowych subskrypcji więc coś na plusie powinno się
  • Odpowiedz
Myślałem, że coś mi umykało, ale to jednak premiera. Świetna audycja! W pierwszym odcinku prof. Hieronim Grala o mitach założycielskich putinizmu. Kompendium! Będę słuchał każdego odcinka. Trwa właśnie nocna powtórka.

W każdą sobotę po 17
https://polskieradio24.pl/artykul/3684227,prawdziwa-rosja-nowa-audycja-macieja-jastrzebskiego-w-polskim-radiu-24

#rosja #radio #maciejjastrzebski
Poludnik20 - Myślałem, że coś mi umykało, ale to jednak premiera. Świetna audycja! W ...

źródło: Zrzut ekranu z 2026-05-10 02-37-28

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach