Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: HL1ZQgSW0AAtKeA
Pobierz@KebabZostrymSosem: cała kariera Kapustki oparła się na 1 udanym dryblingu na euro 2016. No i jeszcze na tym wysrywie Linekera. Beka
@KebabZostrymSosem: moznaby wogole Legie przeniesc do niemieckiej ligi regionalnej tj. nasza 3 liga xD godni przeciwnicy
- 8
@jandiabeldrugi:
Pewne rzeczy nigdy się nie zmienią.
Rajović kiwnął rywala, wpadł w pole karne, znalazł się sam na sam z bramkarzem, uderzył po ziemi prosto w niego
Pewne rzeczy nigdy się nie zmienią.
Komentarz usunięty przez autora
- 17
@keep_it_real: no i tak powinno być, gdyby nie miejskie dotacje to Piast by nie mógł przetrzymywać Kądziora wobec Lecha, to jest patologia która potem tworzy sezony jak poprzedni.
- 0
- 1
#legia Nie rozumiem płaczu, że Urbański odchodzi po rozwiązaniu kontraktu. Zacznijmy od tego, że go już nie chciał Rumun, więc został ściągnięty na siłę. Papszun też go nie widzi a ma więcej widocznie do gadania niż miał Rumun. Jeśli serio część z kasy za Urbańskiego, Legia musiałaby dać Bolognie. To jest to dobry układ dla Legii i Kacpra. Kacper z kartą w ręku może wziąć dobry kontrakt od Górnika. Legii
@jandiabeldrugi: Nsame jak będzie zdrowy to będzie kozak, ale Urbański? Na tą chwilę kompletnie nic nie przemawia za chłopakiem, kariera na poziomie Krzyśka Króla.
@miki4ever: Bez przesady. Krzysiek Ka to mitoman za AI-Krzysztof Król to były polski piłkarz, który w latach 2007–2009 występował w rezerwach Realu Madryt (Real Madryt C). Zyskał rozgłos dzięki wyjątkowej relacji z legendą klubu, Raúlem Gonzálezem, który w dowód sympatii prywatnie pożyczał mu swoje samochody @first A Musiałowski już bardziej, ale on ma trochę gier we Włoszech i to, że tak położył karierę to @vorky @tomwick55 niestety
@KebabZostrymSosem: Legia i Adidas to dla mnie ok, bo sporo kompletów było fajnych @first
@Sylwiusz_89: Ja to lubiłem te koszulki Legii moro.
@keep_it_real: @thorgoth @tomwick55 @first @thority A ja stawiam, że MARAS go nie chce. Może z chłopa będzie wielkie NIC, a MARAS uważa, że jakieś zespół z Forli we Włoszech da mu ileś minut gry. Ogólnie MARAS jakby mega go chciał to dałby sobie z 30 sekund na konferencji po którymś meczu i go pochwalił za pracę na treningach, a tego nie zrobił, bo widzi, że z
@jandiabeldrugi: @kris-90: Tu fajnie MARAS @tomwick55 @first dał do zrozumienia czego oczekuję gry od zawodnika, bycia pod grą czy poprawnie zawiązanych butów, a wydaję mi się, że jechał facet na renomie z Włoch, a zapomniał, że już jeden jechał na meczu Ligi Europy co założył koszulkę klubu w top-8 na świecie jak dla mnie (PSG, BAYERN, FCB, REAL MADRYT, LFC, ARSENAL, INTER i MC) https://www.laczynaspilka.pl/aktualnosci/aktualnosci/mistrzostwo-z-mnostwem-pytan-mateusz-musialowski-wciaz-szuka-swojego, więc
- 7
#mecz #gornikzabrze #legia #ekstraklasa 🇵🇱 Kacper Urbański ma zostać w Ekstraklasie - JEGO NOWYM KLUBEM MA BYĆ GÓRNIK ZABRZE!
To oznacza jedno - POMOCNIK POWALCZY W TYM SEZONIE Z WICEMISTRZAMI POLSKI O LIGĘ MISTRZÓW! 👑
OJ DZIEJE SIĘ
ℹ Football Scout
To oznacza jedno - POMOCNIK POWALCZY W TYM SEZONIE Z WICEMISTRZAMI POLSKI O LIGĘ MISTRZÓW! 👑
OJ DZIEJE SIĘ
ℹ Football Scout
@Zi3L0nk4: ten football scout to konto pare razy przylapane na klepaniu glupot.
Ale chyba jest cos na rzeczy z odejściem Kacpra, bo nie ma go na liście na obóz w Niemczech.
Treningi u Marasa mu nie służą
Ale chyba jest cos na rzeczy z odejściem Kacpra, bo nie ma go na liście na obóz w Niemczech.
Treningi u Marasa mu nie służą
@Zi3L0nk4: jak to prawda, to coraz wiekszy zjazd zalicza ten chlopak. Bo jednak Legia moze i byla nizej w tabeli, ale ogolnie jest postrzegana jako mocniejszy klub od Gornika.
A jeszcze nie tak dawno to miala byc wielka gwiazda reprezentacji, pamietam te wywiady z nim itd. Podobny przypadek do Kapustki, ktory blysnal na wielkim turnieju, wrozono mu wielka karierę, a skonczylo sie na powrocie do NLŚ, co w sumie też
A jeszcze nie tak dawno to miala byc wielka gwiazda reprezentacji, pamietam te wywiady z nim itd. Podobny przypadek do Kapustki, ktory blysnal na wielkim turnieju, wrozono mu wielka karierę, a skonczylo sie na powrocie do NLŚ, co w sumie też
Stojanovic chciał wracać do Słowenii, ale na razie był na operacji w Finlandii i będzie wypoczywać.
Goncalves pewnie też stwierdził, że sobie posiedzi na dobrym kontrakcie.
Na Chodynę i Rajovicia nie ma chętnych.
Duże wyzwanie dla Papszuna to ogarnąć młodych. Do tego ciekawe co będzie z Arreiolem.
Kadra Legii na zgrupowanie w Niemczech:
Goncalves pewnie też stwierdził, że sobie posiedzi na dobrym kontrakcie.
Na Chodynę i Rajovicia nie ma chętnych.
Duże wyzwanie dla Papszuna to ogarnąć młodych. Do tego ciekawe co będzie z Arreiolem.
Kadra Legii na zgrupowanie w Niemczech:
@jandiabeldrugi: Chodyna ma jedną zaletę - jest wytrzymały, moze zasuwać na dużej intensywności cały mecz. Jego wadą jest technika, ma ogromne braki ale w obecnej sytuacji nie powinniśmy narzekać. Uważnie obserwowałem Wszolka tej wiosny i ze smutkiem stwierdzam, że te 34 lata zaczyna być po nim widac.
@KebabZostrymSosem: Kacper chyba do Górnika ma iść
@KebabZostrymSosem: to będzie zwykły czopek Mioduskiego i Bobica.
Z tym Nsame to fakt że problemem jest jego zdrowie ale też Mioduski doprowadził do tego że finansowo Legia nie może pozwolić sobie na zatrzymanie zawodnika który chciał zejść o ponad połowę pensji a oprócz Adamskiego był chyba jedynym z którym kibice sympatyzowali. Normalnie powinno się w-----ć Rajovica i Colaka, a go zostawić.
Za mecz z Hapoelem c--j im w dupę i
Z tym Nsame to fakt że problemem jest jego zdrowie ale też Mioduski doprowadził do tego że finansowo Legia nie może pozwolić sobie na zatrzymanie zawodnika który chciał zejść o ponad połowę pensji a oprócz Adamskiego był chyba jedynym z którym kibice sympatyzowali. Normalnie powinno się w-----ć Rajovica i Colaka, a go zostawić.
Za mecz z Hapoelem c--j im w dupę i
- 56
Kacper Urbański i Legia Warszawa obustronnie rozwiązują kontrakt. Uczestnik Euro 2024 miał być gwiazdą Ekstraklasy, a kompletnie zawiódł. Teraz nie jedzie na przedsezonowy obóz z Legią do Niemiec i lada moment ma mieć rozwiązany kontrakt
#legia #mecz #pilkanozna #ekstraklasa #reprezentacja
#legia #mecz #pilkanozna #ekstraklasa #reprezentacja
źródło: 1000033406
Pobierz@tomwick55: niecodzienna sytuacja.
Za sam transfer Legia zapłaciła EUR 700k. Teraz nawet nie odsprzeda jego kontraktu, po prostu rozwiązanie.
Rok temu wydawało się, że ta kwota to okazja, bo chłopak był wyceniany wtedy na 4-6 mln na transfermarkt.
Za sam transfer Legia zapłaciła EUR 700k. Teraz nawet nie odsprzeda jego kontraktu, po prostu rozwiązanie.
Rok temu wydawało się, że ta kwota to okazja, bo chłopak był wyceniany wtedy na 4-6 mln na transfermarkt.
@tomwick55: niesamowity zjazd chłopaka
- 2
#mecz #legia #pogongrodzisk #pierwszaligastylzycia #ekstraklasa Współpraca trwa!
Pogoń Grodzisk Mazowiecki i Legia Warszawa będą kontynuować partnerstwo również w sezonie 2026/2027. To wyjątkowy projekt realizowany bezpośrednio z Legia Warszawa, obejmujący rozwój sportowy i organizacyjny obu klubów oraz tworzenie ścieżki rozwoju dla zawodników.
Wierzymy, że kolejny sezon przyniesie następne korzyści dla obu stron.
🔗 Więcej informacji: https://pogongrodzisk.pl/aktualnosci/pogon-i-legia-kontynuuja-wspolprace-w-sezonie-2026-2027
Pogoń Grodzisk Mazowiecki i Legia Warszawa będą kontynuować partnerstwo również w sezonie 2026/2027. To wyjątkowy projekt realizowany bezpośrednio z Legia Warszawa, obejmujący rozwój sportowy i organizacyjny obu klubów oraz tworzenie ścieżki rozwoju dla zawodników.
Wierzymy, że kolejny sezon przyniesie następne korzyści dla obu stron.
🔗 Więcej informacji: https://pogongrodzisk.pl/aktualnosci/pogon-i-legia-kontynuuja-wspolprace-w-sezonie-2026-2027
@Zi3L0nk4: to akurat dobra informacja
@Zi3L0nk4: @MrFryteczka: Mam nadzieję, że Legia sprawdzi poważniej tego Szczepaniaka co zrobił dobrze liczby z Grodzisku. Wzięli Adamskiego stamtąd i ten wyróżniał się w Ekstraklasie, a taki Szczepaniak jak grywał ogony w Legii to był moim zdaniem ciekawszy niż np. Wojciech Urbański.
- 4
Kadra Legii na chwile obecną (odrzucając juniorów z dwójki)
Bramkarze: Otto Hindrich, Ivan Brkić, Jan Bienduga
Obrońcy: Kamil Piątkowski, Zoran Arsenić, Jan Leszczyński, Rafał Augustyniak, Robert Deziel
Bramkarze: Otto Hindrich, Ivan Brkić, Jan Bienduga
Obrońcy: Kamil Piątkowski, Zoran Arsenić, Jan Leszczyński, Rafał Augustyniak, Robert Deziel
@thorgoth: Bramka 3.5/5 Nie ma co szukać dziury w całym;
Obrona 3.0/5 Nie jest źle, ale za mało o 2 typów nawet młodych 20-latków
z 2-ki warto dokopotować;
Pomoc-2.5/5 Bo już bez Włocha, tak to nazwę, za mało, bez jakości większej;
Atak-2.0/5 Adamski gwiazdą ataku, jest kiepsko.
Trener-4.5/5 MARAS to najlepsze co nas spotkało, a 5 nie
Obrona 3.0/5 Nie jest źle, ale za mało o 2 typów nawet młodych 20-latków
z 2-ki warto dokopotować;
Pomoc-2.5/5 Bo już bez Włocha, tak to nazwę, za mało, bez jakości większej;
Atak-2.0/5 Adamski gwiazdą ataku, jest kiepsko.
Trener-4.5/5 MARAS to najlepsze co nas spotkało, a 5 nie
Korona Kielce potwierdziła zatrudnienie Filipa Raczkowskiego. Dotychczasowy opiekun rezerw Legii Warszawa wzmocnił sztab Jacka Zielińskiego
#mecz #ekstraklasa #pilkanozna #legia
#mecz #ekstraklasa #pilkanozna #legia
źródło: 1000033308
Pobierz19-letni Daniel Baran przebywa na testach w Legii Warszawa. Choć formalnie jest zawodnikiem FC Dallas, nie zadebiutował jeszcze w MLS i występował jedynie w rezerwach na trzecim poziomie rozgrywkowym w USA. W tym sezonie rozegrał 10 meczów, zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty w 264 minuty gry. Teraz jego umiejętności ocenia sztab Marka Papszuna
#mecz #pilkanozna #ekstraklasa #legia
#mecz #pilkanozna #ekstraklasa #legia
źródło: 1000033305
Pobierz@tomwick55: Fajnie, dobry ruch. Przydałoby się jeszcze przyjrzeć Dywizji A w Lesotho (2. poziom rozgrywkowy), tam gra w beniaminku taki dobrze rokujący 15-latek, Julian Pepe N'zima. Jego wnuk mówił ostatnio w wywiadzie dla lokalnego radia, że dziadek w Pucharze Szamana strzelił bramkę reprezentacji cyrku obwoźnego.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Aleksandar_Prijovi%C4%87 O nim też tak gadali, bo II poziom rozgrywek w Turcji to gadali, że tam każdy 20 goli zdobywa co nie ma zeza, sam to pamiętam. Jednak opinię niech wyda MARAS @tomwick55 bo po tych magikach jak CM711, Sa Pinto czy Hasi Legia ma trenera, a nie ma kadry, ale też da się to ogarnąć raz-dwa bo może któryś z tych testowanych to będzie złoty strzał nie za miliony monet
Tak na dzień dzisiejszy wygląda okno transferowe Legii Warszawa
#mecz #pilkanozna #legia #ekstraklasa #transfery
#mecz #pilkanozna #legia #ekstraklasa #transfery
źródło: 1000033291
Pobierz- 2






















źródło: 1000033534
Pobierz