#przegryw #321685 Gdyby było mnie stać to kupiłbym sobie jakieś playstation, albo komputer. Może granie w gierki pomogłoby uporać się z alkoholizmem.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

na_pierwszej_linii_kas
- 11

michal1498
via Wykop- 6
@na_pierwszej_linii_kas: granie w gierki nie pozwala uporać mi się z alkoholizmem także ten

krzysztof-mirko
via Wykop- 3
@na_pierwszej_linii_kas: ja złożyłem komputer i to bez sensu będę go sprzedawał
#321685 bo tagi, tagi czasem się zdarzają
#321685 Trzeba przyznać, że po pierwszych wątpliwościach, ten tag przypomina mi wspaniałe czasy tagu #piekielnia - wspaniałe rzeczy opisywane poetyckim językiem. Dominująca wrażliwość i wzajemne braterstwo. #przegryw to już jednak trochę przeżytek.
#przegryw
#przegryw
@Rheinmetall: Marek ogłosił secesję
- 4
@na_pierwszej_linii_kas: nie znam człowieka, chyba za mało czytam świętego tagu
Zresztą mnie dramy za bardzo nie interesują, sam jestem jednym z szaraków więc wierchuszka to tak słabo
Zresztą mnie dramy za bardzo nie interesują, sam jestem jednym z szaraków więc wierchuszka to tak słabo
@David_Rabbits: Dobranoc
- 1
@krzysztof-mirko: Bo wstaję nad ranem do kolchozu...
@toDoList: OMG, teraz pamiętam, dramat
#321685 nareszcie katolicki tag w pełni

konto usunięte via Wykop
- 5
@Kotki_Telemarka: chwała Panu, Bóg jest wielki
@Kotki_Telemarka: Abba Ojcze
#321685 Mam pytanie do @ProstyHuop posprzątałeś już w kuchnie licząc od świat? Bożego Narodzenia of kors i nie pisze dla beki. Skąd ludzie biorą wene na sprzątanie po pract chrystepanie.
#przegryw
#przegryw
konto usunięte via Wykop
- 8
@Jestem_Tutaj: w weekend ogarnę
- 3
@ProstyHuop prędzej zemrzemy śmiercią naturalną ehh
#321685 dobrze że jest jeden tag z tolerancją
@na_pierwszej_linii_kas ino promocje
- 12
źródło: 20260423_103440
Pobierz@Milanek93: Biuro to nie kolchoz
#321685 #przegryw #wygryw. Huop rozpoczął po 6 zmagania kołchoźnicze, wykonał najpilniejsze rzeczy, wypił sok pomidorowy nic nie robił i se siedział i z tej nudy odkrył konkurs firmowy gdzie 3 osoby mogły wygrać, wygrałem na drugim miejscu i huop dostanie jakąś nagrodę rzeczową. Czuję wygryw. Teraz dalej huop nic nie robi i pije se kawę i się cieszy jak to jest teraz bez kierownika, który
@Milanek93: Zazdro for chuop od chupa.
- 1
@ProstyHuop: jeszcze nie wiadomo. Dowiem się jak mi ją dostarczo poczto.
@na_pierwszej_linii_kas: po mordzie ogorzałej
- 4
@Prawdziwy_Oponiarz: No właśnie tego się boję. I po łapach jeszcze, ale te mi puchną chyba od dawna w sumie c--j wie dlaczego.
- 14
źródło: temp_file1553233694332016342
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 2
@Jestem_Tutaj: ja ołwa
konto usunięte via Wykop
- 1
@jas0n-statham: jakie ciapongi
- 0
@nienajciekawsza: no ten w kapeluszu
#321685 dobry tag jestem zadowolony
#321685 dojlidy trochę wodniste ale za to za 2.50 czy tam 2.70 i bez kaucji polecam
konto usunięte via Wykop
- 1
@krzysztof-mirko: widziałem w sklepie pamiętam w dzieciństwie nie piłem ciekawe czy dobre
- 1
@ProstyHuop: niezbyt dobre, ale lepsze niż żywiec i warka jak dla mnie
#321685 chyba to jest najlepszy tag pozdrawiam miłosników piwa








