Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
xEm
- 5

vargemp
- 0
@xEm: bez tej piosenki nowy rok nie następuje
@armaniszwagier: fajna rodzinka, u mnie by było
"zepsułeś ojciec sylwester. Wszystkie ciasta do wyrzucenia."
"co wy zrobiliście, nowy obrus, tyle szampana wylane"
spiny, krzyki, w---w. Wszyscy obrażeni na siebie i sylwester w pokoju
"zepsułeś ojciec sylwester. Wszystkie ciasta do wyrzucenia."
"co wy zrobiliście, nowy obrus, tyle szampana wylane"
spiny, krzyki, w---w. Wszyscy obrażeni na siebie i sylwester w pokoju
@armaniszwagier: Ten film jest mega uroczy. Widać, ze się dobrze bawią. Każdy się śmieje, bez darcia ryja (ʘ‿ʘ)
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Z czego wy się tak cieszycie w tym roku w #sylwester i #nowyrok #2020?
- podatki znów w górę
- pis nadal przy władzy
- #konfederacja nadal poniżej 10%
- rok bliżej do końca świata
- kwota wolna od podatku nadal
- podatki znów w górę
- pis nadal przy władzy
- #konfederacja nadal poniżej 10%
- rok bliżej do końca świata
- kwota wolna od podatku nadal
- 115
rok bliżej do końca świata
To akurat niekwestionowny plus.
- 108
@Kalamarapaksa: ze wszystkim się zgadzam - poza tym, że Konfabulacja poniżej 10% to akurat bardzo dobra wiadomość.
To był doprawdy wyjątkowy rok. Bogaty w skrajnie piękne i skrajnie przykre doświadczenia. Rozwinąłem się zawodowo, emocjonalnie, ale przede wszystkim jako świadomy człowiek. Zapewne za kilka lat (pomimo, że teraz jeszcze tego nie odczuwam) będę 2019 wspominał jako ten przełomowy. Rok, w którym zacząłem budować solidne fundamenty na przyszłość. Życzcie mi powodzenia w 2020 i trzymajcie kciuki, abym się nigdy nie poddawał (ʘ‿ʘ)
#2020
#2020
konto usunięte via Zakop
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@karatekid18 spoko, pisałem tak ogólnie bo dużo osób a jeszcze więcej kobiet robi tak jak pisałem wyżej. Polecam Ci ten film: https://www.youtube.com/watch?v=5eOakSaK8KQ&feature=share
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@matwes:
Bo jesteś kumpel. Trochę p----------y, ale swój. Więc i tak kc coomplu
Jakim cudem mnie za to znienawidziliście lub uciszyliście na amen to nie wiem.
Bo jesteś kumpel. Trochę p----------y, ale swój. Więc i tak kc coomplu
konto usunięte via iOS
- 1
Komentarz usunięty przez autora
mirki jakie macie plany noworoczne? co chcecie zmienić w swoim życiu w 2020? #sylwesterzwykopem #pytanie #2020 #silownia #plany
- 2
- 2
@alcherix_1: zadne, moje plany noworoczne biora w leb gdzies w okolicac max 6.01, wiec juz od kilku lat ich nie zakladam :D
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Tylko_szczera_prawda już od pół roku nie obgryzam, ale muszę się pilnować bo ciągle korci
@lenovo99: haa! 2 punkty z Twojej listy pokrywają się z moimi postanowieniami, też chcę zacząć chodzić na basen. W planach mam dwa razy w tygodniu, ale będę zadowolona jak uda mi się raz w tygodniu pójść :D to już uznam za sukces haha i nauka programowania tutaj muszę przyznać, że ostro się zawzięłam, zapisałam się do gigantów programowania na kurs i odwrotu nie ma, zajęcia cały semestr, więc jak będzie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@michal-dziadkowiec: Jager jest bardzo spoko z sokiem jabłkowym, polecam
@michal-dziadkowiec właśnie wrzuciłem znalezisko https://youtu.be/0C9wK-VIe_g
Jak tam podsumowanie 2019? Ja mogę z czystym sumieniem powiedzieć że nic mi się nie udało xD I rok 2019 uważam za absolutną porażkę pod względem zawodowym, prywatnym, finansowym i zdrowotnym. Jedyny plus jaki dostrzegam to fakt że co się mogło p---------ć już się p----------o. Dodatkowo tradycyjnie końcówka roku to dla mnie ciężki czas (chyba brak słońca nasila depresisko). Dopiero naokoło świąt załapałem trochę wiatru w żagle i zaczynam powoli działać. Właśnie
#2020
- 924
- 576
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 31
@MrPawlo112: Obligatoryjny Sseth z recenzją tego dzieła

- 12
@SiemaNagor: Stawiam je na równi z Heroes III
- 314
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@MrPawlo112: kupilem to za 10 zl. W rozdajo bym nigdy nie wygral, ale plusa znow dam, za darmo to i sol slodka





























