Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
yshm

yshm

Dołączył 13 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5092
  • Znaleziska 679
  • Mikroblog 4413
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 85

567

Wykop znów łyknął fake'a: PIS wyda 500 mln na Kościół Katolickiego

Wykop znów łyknął fake'a: PIS wyda 500 mln na Kościół Katolickiego

Tymczasem treść artykułu mówi coś innego: Miała być pomoc przy termomodernizacji świątyń, tymczasem jest tylko długa lista chętnych i niepewność, czy w ogóle zaczną się jakieś działania.  Więcej w komentarzu

nie_daje_rady
z
wykop.pl
dodany: 16.05.2018, 18:38:06
  • 149
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    4konserwy
  • #
    mirkomodlitwa
  • #
    pelikany
  • #
    katolicyzm
yshm
yshm 16.05.2018, 19:30:15
  • -5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AurenaZPolski
AurenaZPolski
16.05.2018, 08:16:56
  • 523
Witam ponownie, w poniedziałek ocenialiśmy "Czarną panterę" z 2018 roku. 32,42% przepytanych mirków widziało ten film. Średnia ocena dla tego filmu na wykopie wynosi 4,58 (gdyby odjąć 95% jedynek to ocena wyniosłaby 5,89). To mniej niż na filmwebie (7,0) i mniej niż na IMDB (7,6).

Dzisiaj będziemy oceniać film "12 gniewnych ludzi" z 1957 roku.. Bardzo proszę by mirki oglądające ten film podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem
AurenaZPolski - Witam ponownie, w poniedziałek ocenialiśmy "Czarną panterę" z 2018 ro...

źródło: comment_1GtGyxLC4mtHR6IMSPnkbQZ0Zt1OfLz1.jpg

Pobierz

W skali od 1 do 10 na ile oceniasz film "12 gniewnych ludzi"?

  • 1 4.8% (214)
  • 2 0.8% (37)
  • 3 0.5% (21)
  • 4 0.4% (19)
  • 5 0.9% (42)
  • 6 1.3% (58)
  • 7 4.0% (179)
  • 8 14.2% (634)
  • 9 28.7% (1282)
  • 10 44.4% (1985)

Oddanych głosów: 4471

  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yshm
yshm 16.05.2018, 19:19:28
  • 1
Szybko połapałem się w którą stronę zmierza fabuła, przez co "zwroty akcji" wywoływały u mnie zażenowanie. Nawet teraz czuję irytację, bo przypomniało mi się wrażenie prowadzenia za rękę. Dla mnie najbardziej przeceniony film, który oglądałem.
  • Odpowiedz
Pustulka
Pustulka
16.05.2018, 10:52:17
  • 10
Jak tak ma wyglądać przyszłość po Wengerze to niech Gazidis i Mislintat wracają skąd przyszli, według wielu źródeł 3 najbliższe oraz najbardziej prawdopodobne ruchy to:
- nowy menadżer: Arteta wszechwiedzący aragont, jeden z 5 aystentów Guardioli, który nigdy w życiu nie prowadził przez choćby minutę profesjonalnego zespołu, dodatkowo był nielubiany przez szatnię
- środkowy obrońca nr1: 30-letni Sokratis za €20 mln po fatalnym sezonie, wszyscy widzieli chyba popisy Mustafiego z tego sezonu,
Pustulka - Jak tak ma wyglądać przyszłość po Wengerze to niech Gazidis i Mislintat wr...

źródło: comment_MXDYJO6ESUmWCicd4BZMIQzZfD0XuP1t.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yshm
yshm 16.05.2018, 11:13:14
  • 0
@Pustulka: Totalna amatorka w klubie. Jakim cudem jeszcze ciebie nie zatrudnili, wykopowy ekspercie.

Dwa lata temu przed pierwszym meczem Guardioli w EPL też same negatywne komentarze pisałeś. W tym sezonie Guardiola wygrał ligę w wielkim stylu, a ty dalej uważasz, że jesteś najmądrzejszy.
  • Odpowiedz
teh_m
teh_m
11.05.2018, 17:53:29
  • 1
Frontline dziś:

- 3-4 osoby próbują grać, żeby wygrać.
- Stado debili kampi w krzakach i farmi demydż.

Podejrzewam, że kolejny tryb odejdzie w czeluści niepamięci. Tylko tym razem przez graczy, a nie przez to, że był z założenia głupi.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yshm
yshm 11.05.2018, 19:05:47
  • 0
@teh_m: Mylisz się. To debile próbują wygrać i nie przedłużają sztucznie gry.
  • Odpowiedz

1458

Człowiek heheszek

Człowiek heheszek

Bez spoilera ( ͡º ͜ʖ͡º)

cccn
z
liveleak.com
dodany: 27.04.2018, 08:33:36
  • 91
  • #
    czlowiekskurwiel
  • #
    heheszki
  • #
    pasjonaciubogiegozartu
  • #
    azja
yshm
yshm 27.04.2018, 14:07:37
  • 57
@sielkunczik: Wypiła zawartość z jego ust. Myślała, że są dwie słomki, a była jedna.
hammerzeit
hammerzeit
26.04.2018, 16:35:32
  • 2
Chyba każdy już zapomniał o takim piłkarzu jak Cazorla, ja sobie właśnie przypomniałem. Jest jakieś nowe info w jego sprawie, jakaś szansa, że jeszcze wogóle zagra? Dobrze się zapowiadał w Arsenalu, a tu już 1,5 roku bez gry, ale ciągle jest ich zawodnikiem. Na jesieni były jakieś informacje, że jest po kolejnej operacji i niby już blisko powrotu i od tej pory cisza.
#pilkanozna #arsenal
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yshm
yshm 26.04.2018, 17:43:44
  • 2
@hammerzeit:

Właśnie dzisiaj pojawiły się nowe informacje
https://twitter.com/Stuart_PhotoAFC/status/989552375034769409
  • Odpowiedz
donfallo
donfallo
23.04.2018, 12:41:01
  • 281
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yshm
yshm 23.04.2018, 16:58:33
  • 0
Kwikłem
  • Odpowiedz
mateqt
mateqt
21.04.2018, 10:44:51
  • 1
O-Ni/O-Ho trollik czy 10cm?
#wot
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yshm
yshm 22.04.2018, 08:27:14
  • 0
@mateqt: Na O-Ni rezultaty miałem podobne, ale za to więcej frajdy na trollu.
  • Odpowiedz
cotamguwniaki
cotamguwniaki
20.04.2018, 09:11:37
  • 6
To ciekawe na jaką nazwę zmieni klub skoro odchodzi z drużyny jej wieloletni trener i zalozyciel. Podawajcie propozycje w komentarzach.
#arsenal #pdk
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yshm
yshm 20.04.2018, 09:34:10
  • 0
Brendanal

@cotamguwniaki:
  • Odpowiedz
OneEyedOldMan
OneEyedOldMan
26.03.2018, 21:16:24
  • 2
Co mirki myślą o M4A1 Revalorisé?
#wot
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yshm
yshm 26.03.2018, 21:22:37
  • 1
@OneEyedOldMan: Rev is Love, Rev is Life
  • Odpowiedz
c.....1
c.....1
konto usunięte 22.01.2018, 18:52:17
  • 32
Cieszę się szczęściem Mikiego. Gościu wreszcie spełnił swoje marzenia. Football potrafi być uroczy.
Właśnie takie chwile pokazują piękno tego sportu.




#pilkanozna #arsenal #united #mecz #heheszki
c.....1 - Cieszę się szczęściem Mikiego. Gościu wreszcie spełnił swoje marzenia. Foot...

źródło: comment_wUJkdM0PFdMv3ZgkQnlJaibshIKRpppH.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yshm
yshm 22.01.2018, 22:49:38
  • 0
@cyrulik1: Wow, szok. Za wypowiedziami znanych osób stoi PR. Ile ty masz lat? 13?
  • Odpowiedz
duszek360
duszek360
22.01.2018, 16:05:28 via iOS
  • 699
PILNE: Alexis Sanchez oblał testy medyczne przed transferem do Manchesteru United! Chodzi o poważne schorzenie kręgosłupa. Alexis narzeka na nieustający ból pleców spowodowany dźwiganiem na nich przez ostatnie lata całego Arsenalu.

#united #arsenal #transfery #heheszki #pilkanozna
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yshm
yshm 22.01.2018, 16:41:36
  • 26
@duszek360: Raczej od ciągłego wbiegania z piłką w przeciwnika
  • Odpowiedz

639

Dlaczego "Blade Runner 2049" jest tak ładny? Bo to nie efekty CGI

Dlaczego "Blade Runner 2049" jest tak ładny? Bo to nie efekty CGI

Dlaczego Blade Runner 2049 zachwyca wizualnie? W środku znajdziecie zakulisowe zdjęcia przedstawiające ogrom prac i zupełnie inne podejście w dobie dzisiejszych wysokobudżetowych produkcji napakowanych efektami CGI.

bukins
z
filmyfantastyczne.pl
dodany: 16.10.2017, 10:22:55
  • 134
  • #
    film
  • #
    scifi
  • #
    wejscieodzakrystii
  • #
    fantastyka
  • #
    sciencefiction
  • #
    fotografia
yshm
yshm 16.10.2017, 21:50:08
  • 1
@fledgeling:


Ale mogę się mylić.
Sofa
Sofa
16.10.2017, 15:50:30
  • 10
Wie ktoś dlaczego mam tego debila z nickiem rozpoczynającym się od X na czarnolisto, a wciąż widzę jego wpisy?

#hearthstone
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yshm
yshm 16.10.2017, 16:44:13
  • 0
@Sofa:
Dodałem go na czarną w zeszłym tygodniu i od tamtej pory nie widzę jego postów.
Może przekroczyłaś limit twojej czarnej listy?
  • Odpowiedz
N.....d
N.....d
konto usunięte 02.10.2017, 20:27:24 via iOS
  • 1002
Kto z Mirków i mirabelek jeszcze nie śpi proszę o modlitwę za mnie. O zdrowie. Jutro się dowiem, czy jestem chory na stwardnienie rozsiane (╥﹏╥) #mirkomodlitwa
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yshm
yshm 03.10.2017, 08:39:37
  • 1
@Nild:

Wszystkie poprzednie badania wskazywały coś innego, wirze, ze to wspaniałe świadectwo, które osiągnęliśmy wspólna modlitwa.


Czyli co? Miałeś SM, ale modlitwa przekonała Boga, żeby jednak zamienić chorobę na coś innego?
  • Odpowiedz
n.....e
n.....e
konto usunięte 01.10.2017, 17:26:37
  • 16
Jako przedstawiciel kibiców #arsenal serdecznie dziękuje za kupienie Pana Oxlade'a Chamberlain'a przez #lfc . Życzę mu samych tak owocnych spotkań jak do tej pory ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #premierleague #heheszki #transfery
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yshm
yshm 01.10.2017, 18:25:04
  • 0
@notedeagle:

Jako przedstawiciel kibiców #arsenal


Jakim znowu przedstawicielem? Nie każdy kibic Arsenalu jest tak dziecinny, żeby przeżywać miesiąc odejście jednego z graczy. Skończcie już z tym pajacowaniem.
  • Odpowiedz
jokasty
jokasty
24.09.2017, 09:14:52 via iOS
  • 315
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yshm
yshm 24.09.2017, 09:29:56
  • 236
@jokasty:

Nie mam pojęcia co miałbym powiedzieć swojemu dziecku gdyby zapytało kto to jest i dlaczego tak wygląda.


"Lubią się tak ubierać. Niektórym się podoba, innym nie. Mi się nie podoba, ale nie wszystko musi mi się podobać. Póki nikomu nie dzieje się krzywda, to wszystko w porządku. A tobie się podoba?"

Jeśli takich rzeczy nie wiesz, to raczej nie powinieneś mieć dziecka.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
  • Strona 4 z 9
  • >
  • Po usłyszeniu sygnału zostaw wiadomość.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking