Co polecicie do codziennego użytku na zimę ale żeby nie było bardzo słodkie? Myślałem nad Erosem edp bo kiedyś testowałem i w sumie nie jest tak bardzo słodki, tak w sam raz. Co sądzicie i polecicie? #perfumy
Kiedy mogę domagać się wymiany produktu na nowy? Kupiłem głosnik w media markt pół roku temu, popsuł się nie z mojej winy oddałem do sklepu. Wrócił z "naprawy" i nawet się nie włączył to w przeciągu otrzymania głośnika za jakieś 3 minuty oddałem go kolejny raz do naprawy i tak czekam 2 tygodnie więc pewnie zaraz będzie do odbioru. Obawiam się że znowu odbiorę popsuty głośnik a więc moje pytanie czy mogę
@Eshirael: Właśnie zdaje sobie z tego sprawa że zrobiłem błąd. Teraz tylko oby głośnik był sprawny bo jak będzie tak samo po tej reklamacji to tak zrobię. Teraz obawiam się co do dalszego użytkowanai tego sprzętu gdyż nie wiem kto tam grzebał i jak będzie dalej się sprawował (przed reklamacja było świetnie) Ale cóż człowiek uczy się na błędach, będe wiedział jak się zachować następnym razem, Dziękuje bardzo za odpowiedź.
Jakie perfumy z niebieskiej grupy polecicie do codziennego użytkowania? Miałem ysl y edp, invictusa, hawasa i szukam czegoś podobnego lub coś z fajną projekcją do pracy/szkoły #perfumy
Cześć Mireczki. Mam głośnik jbl extreme 3 i dzisiaj gdy słuchałem muzyki nagle zgasł. Bateria była praktycznie na maxa naładowana więc to nie tak ze się wyładował i padł. Gdy chciałem go ponownie włączyć to klikajac włącznik nic się nie działo. Dopiero po włączeniu do ładowarki normalnie się włączył i działa poprawnie. Spotkał się ktoś z czymś takim? Głosnik mam od pół roku to jeszcze na jakąś gwarancje mogę oddać jeszcze. #
Czy to prawda, że teraz jak w aucie świeci się check engine to nie dostaję się przeglądu? Zapalił mi się check, sonda lambda do wymiany. Po wymianie spokój i po jakichś dwóch tygodniach znowu się zapalił. Niedługo mam przegląd. #pytanie #motoryzacja #samochody
@loopie96: Też się właśnie zdziwiłem strasznie jak przypadkiem sobie wszedłem na notino, nie miałem okazji powąchać ale zamówiłem w ciemno. To jest klimat invictusa którego lubię to chyba będzie warto
Szukam filmu albo serialu na który wczoraj trafiłem jakoś na tiktoku. Było to coś że facet zrobił dla żony złotą ręke, później ta żona umarła i po pogrzebie wykopał ciało i odciął tą złotą rękę. Ktoś coś kojarzy? #filmy #seriale #kiciochpyta #horror
Są jakieś grupy na fb czy coś gdzie mógłbym ogłosić deski szalunkowe i stemple po budowie? I przy okazji jakby ktoś chciał z okolic Kielc to zapraszam pw ( ͡°͜ʖ͡°) #budujzwykopem #kielce
Dopiero zdałem prawko i będę szukał samochodu do kupienia ale kompletnie się nie znam na samochodach, zamierzam kupić w marcu do 7 tysiecy, macie jakieś rady czego szukać i co najlepiej? Sam myślałem nad jakimś raczej małym samochodem bo głównie jazda po mieście. #motoryzacja #prawojazdy #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #samochody #auta
#perfumy