Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
wiktor98
wiktor98

wiktor98

Dołączył 8 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3436
  • Znaleziska 294
  • Mikroblog 3142
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 91
PeterGosling
PeterGosling
24.02.2022, 13:51:53
  • 114
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor98
wiktor98
wiktor98 24.02.2022, 13:53:18
  • 0
@PeterGosling: Tak, chce dać plusa żeby potem koledze zdjęcia pokazać a daje i nie ich w plusowanych..
  • Odpowiedz
Guines
Guines
24.02.2022, 12:13:14
  • 0
Czy w weekend jest jakaś gielda staroci lub pchli targ gdzie można kupić jakieś klamoty w #tarnobrzeg
#sandomierz lub #kielce? #starocie #pchlitarg #gielda
Guines - Czy w weekend jest jakaś gielda staroci lub pchli targ gdzie można kupić jak...

źródło: comment_1645704774INlVgwPJpIvLdwuEDlkAxk.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor98
wiktor98
wiktor98 24.02.2022, 13:06:27
  • 1
@Guines: Okolice Kielc, giełda na miedzianej górze tam coś zawsze jest
  • Odpowiedz
wiktor98
wiktor98
wiktor98 22.02.2022, 06:43:49
  • 0
Kupię odlewke Rasasi Hawas
#perfumy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor98
wiktor98
wiktor98 15.02.2022, 19:14:18
  • 0
Jakie perfumy do pracy/wyjścia gdzieś polecacie? Ostatnio miałem Mont Blanc legend spirit i fajny lekki, świeży zapach. Ogólnie lubię zapachy w stylu tego mont blanca. ale też może być coś słodszego. Budżet tak powiedzmy 300 zł za 100ml.
#perfumy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor98
wiktor98
wiktor98
Autor
16.02.2022, 08:09:23
  • 0
@Sosabowski: Ale Hawasa chyba nie ma tak w żadnej perfumeri do powąchania chyba, raczej w ciemno bym nie kupował chociaż dobre opinie słyszałem o nim
  • Odpowiedz
patusiacipusia
patusiacipusia
patusiacipusia
13.02.2022, 16:49:04 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Z jakiego materiału postawiliście dom i czy zrobilibyście drugi raz z tego samego? W projekcie jest gazobeton ale zastanawiam się nad ceramiką #budujzwykopem #budowadomu #budownictwo
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor98
wiktor98
wiktor98 13.02.2022, 16:51:16
  • 0
@patusiacipusia: Jeszcze nie stawiany ale ceramika u mnie będzie.
  • Odpowiedz
wiktor98
wiktor98
wiktor98 31.01.2022, 08:29:38
  • 1
Dostałem pismo od starostwa że udzielają mi pozwolenia na budowę i że mogę odebrać papiery osobiście, jest pobierana jakaś opłata i normalnie powinni mi to od ręki wydać?
#budujzwykopem #kiciochpyta #kielce
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor98
wiktor98
wiktor98
Autor
31.01.2022, 08:43:37
  • 0
@Bad_Wolf: Dzięki za odpowiedź, dzwoniłem do urzędu ale oczywiście dodzwonić się nie da do nich a nie chciałem dnia wolnego marnować :D
  • Odpowiedz
wiktor98
wiktor98
wiktor98
Autor
31.01.2022, 19:27:32
  • 1
@wujekwitek: Dzięki, jak coś to będę pisał
  • Odpowiedz
alvaro1989
alvaro1989
08.01.2022, 22:51:07
  • 17
Czyli jednak xD niektórzy tu przewidywali, że przez Sauvage Elixir będzie odcinanie kuponów. It has begun…

#perfumy
alvaro1989 - Czyli jednak xD niektórzy tu przewidywali, że przez Sauvage Elixir będzi...

źródło: comment_1641682232zppSAo4rUCdYKFQG3vZXvJ.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor98
wiktor98
wiktor98 09.01.2022, 11:46:01
  • 0
@alvaro1989: Takie inne pytanie moze ktoś odpowie. Co to znaczy ze elixir? To jakiś inny zapach czy jak?
  • Odpowiedz
wiktor98
wiktor98
wiktor98 31.12.2021, 17:54:20
  • 0
Cześć Mirki. Mam w domu taki mały koinek Kamino wamsler 8 kw i przy paleniu odpadła mi ta górna płytka wernikulowa. Da sie to jakoś naprawić? Kupić taka płytkę czy jakąś szamotową dać?
#budujzwykopem #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kuncfot
kuncfot
31.12.2021, 18:06:36
  • 0
@wiktor98: kiedyś były na allegro te wer....coś tam:) przytniesz sobie. zawsze taniej niż u producenta
  • Odpowiedz
wiktor98
wiktor98
wiktor98 14.12.2021, 15:40:51
  • 0
Mirki komputerowe pomocy. Mam problem z monitorem samsunga. Dodam że to już wiekowy monitor mam go chyba z 12 lat i teraz zaczął mrugać ekran tak na sekunde i czasem wyskakuje magic bright i tak jakby samo się klikało tam. Od czego to moze być?
#komputery #kiciochpyta
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor98
wiktor98
wiktor98
Autor
14.12.2021, 19:21:53
  • 0
@curva: W zasilaczu od kompa?
@NielegalneKretowisko: Monitor czy coś z kompem?
  • Odpowiedz
wiktor98
wiktor98
wiktor98
Autor
14.12.2021, 19:27:53
  • 0
@NielegalneKretowisko: Ok, dziękuje za odpowiedzi :D
  • Odpowiedz
wiktor98
wiktor98
wiktor98
Autor
14.12.2021, 19:38:09
  • 0
@curva: Mogą być bo czasem aż strzela tak w monitorze
  • Odpowiedz
wiktor98
wiktor98
wiktor98 30.11.2021, 17:46:11
  • 1
Ile płaciliście za stal zbrojeniową na budowę? Mi wyszło koło 6,5 tysiąca na dom 80 kilka metrów ale chyba taniej już nie będzie..
#budujzwykopem #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor98
wiktor98
wiktor98
Autor
30.11.2021, 20:27:06
  • 1
@Evert: Brutto. Ogólnie całej stali licząc wszystko wychodzi mi koło 1,5 tony i to w sumie niecałe.
  • Odpowiedz
wiktor98
wiktor98
wiktor98
Autor
01.12.2021, 11:02:46
  • 0
@VaultDweller: sporo 5 ton
  • Odpowiedz
wiktor98
wiktor98
wiktor98 22.11.2021, 20:06:48
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dodwizo
Dodwizo
22.11.2021, 21:07:58
  • 0
@wiktor98: Tak
  • Odpowiedz
BlackFunky
BlackFunky
24.11.2021, 02:41:48
  • 0
@wiktor98: Bardziej precyzyjne byloby nazywanie silami zbrojnymi, ale wojsko tez jest ok. W polsce raczej mowi sie o nich jako wojsko. W USA na przyklad Wojsko okresla sie jako military, albo armed forces. Sily zbrojne maja tam rozne galezi takie jak army, navy, air force etc. Jak nazwiesz zolnierza marines "soldier" to sie obrazi. Dlatego nie mozesz powiedziec "army" majac na mysli cale sily zbrojne.
  • Odpowiedz
polock
polock
05.11.2021, 07:25:49 via Android
  • 4
O co chodzi w ogłoszeniu sprzedaży samochodu, że " użytkowany przez kobietę"? Czyli, że co...? Miał być przez krowę, psa, nie wiem krokodyla prowadzony?
#pytanie #motoryzacja #samochody
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor98
wiktor98
wiktor98 05.11.2021, 07:29:42
  • 3
@polock: Czasem jak widzę jak prowadzą kobiety swoje auta i jakie manewry robią to ja nie wiem czy to jest zaleta czy wada xD
  • Odpowiedz
wiktor98
wiktor98
wiktor98 17.10.2021, 13:23:00
  • 0
One Million miał jakąś reformulacje od 2018 roku? Bo mam końcówkę i chciałem sobie dokupić ale nie wiem czy nadal jest taki sam czy już nie warto.
#perfumy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnDoe01
JohnDoe01
17.10.2021, 13:49:52 via Android
  • 3
On na okrągło przechodzi jakieś reformulacje. Prawie jak Avik xD
  • Odpowiedz
wiktor98
wiktor98
wiktor98 12.10.2021, 09:52:47
  • 1
Polecicie jakąś hurtownie budowlaną i firme zajmującą się sprzedażą stali zbrojeniowej w #kielce ?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysiu97
krzysiu97
krzysiu97
12.10.2021, 09:55:23 via Android
  • 0
@wiktor98 wszystko stalowe zawsze kupuje w Rolmecie naprzeciwko Orlenu w Górnie, bardzo dobre ceny
  • Odpowiedz
przyjacielsen
przyjacielsen
12.10.2021, 12:30:23 via iOS
  • 0
Stalzbroj Kielce
  • Odpowiedz
wiktor98
wiktor98
wiktor98 26.09.2021, 16:14:11
  • 4
Wszystkie strony podane w tej wyszukiwarce: https://perfumehub.pl/ są legitne i można zamawiać nie martwiąc się że sie jakieś fejki kupi?
#perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor98
wiktor98
wiktor98
Autor
26.09.2021, 16:20:06
  • 0
@KjatanSveisson: Ok dzięki :D
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 20
  • Strona 7 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.08.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 13.04.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking