Na PC remake kupiony i spędziłem tam 3h i się odbiłem póki co - ale na switchu2 oryginał wziąłem i się k---a odciągnąć nie mogę XD
chyba mnie p-------o do reszty ale oryginał jest o wiele łatwiejszy taki przyjemniejszy jakiś przynajmniej jeśli o walkę chodzi i to na padzie mimo że Bezi steruje się jak czołgiem
#kiszak
chyba mnie p-------o do reszty ale oryginał jest o wiele łatwiejszy taki przyjemniejszy jakiś przynajmniej jeśli o walkę chodzi i to na padzie mimo że Bezi steruje się jak czołgiem
#kiszak













źródło: 1000000261
Pobierz