Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko120
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Tomahawkkk

Tomahawkkk

Dołączył 9 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3559
  • Znaleziska 122
  • Mikroblog 3437
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 20
Horvath
Horvath
16.06.2026, 11:51:58
  • 0
Zastanawiam się nad pierwszym dronie i wpadła mi w oko promocja na DJI Mini 3 Fly More Combo DJI RC. Wychodzi jakieś 1700 zł. Chciałbym go wykorzystywać typowo amatorsko, jakieś filmiki z wakacji, przelot po okolicy. Czy w tym budżecie lub niewiele większym dostanę coś lepszego?

#drony #dji
Horvath - Zastanawiam się nad pierwszym dronie i wpadła mi w oko promocja na DJI Mini...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomahawkkk
Tomahawkkk 16.06.2026, 12:24:56 via Wykop
  • 0
@Horvath: polecam kupić na start wersję bez FMC i ze zwykłym pilotem za 1000 zł.
  • Odpowiedz
Tomahawkkk
Tomahawkkk 16.06.2026, 12:38:33 via Wykop
  • 0
@Horvath: bo na jednej baterii i tak lata się długo i można ją podładować powerbankiem.

Zwykły pilot i podłączenie telefonu da ten sam efekt, co pilot z gotowym ekranem (tylko trzeba stracić minutę wiecej na podłączenie telefonu)
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
14.06.2026, 09:01:26
  • 0
Byczki i krowięta w co gracie online? W końcu wykupiłem ten Premium i chciałbym se go jakoś wykorzystać. Myślałem o Arc Raiders.

#ps5
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomahawkkk
Tomahawkkk 14.06.2026, 12:17:32 via Wykop
  • 0
@Mega_Smieszek: może helldivers? Niestety szybko się nudzi ale można trochę pograć
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
08.06.2026, 18:42:40
  • 0
Kupiłem se na tej promce ps plus premium za 4 stówki na rok. Takie promki to ja lubię. Do 10.06 jeszcze macie czas

#ps4 #ps5
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomahawkkk
Tomahawkkk 08.06.2026, 19:14:43 via Wykop
  • 0
@Mega_Smieszek: na przyszłość polecam kupować w Indiach za 200 zł
  • Odpowiedz
Ra-V-ek
Ra-V-ek
19.04.2026, 16:03:31
  • 0
Hej,
Właśnie dostałem na urodziny ps5, i się zastanawiam nad zakupem Ps+ tylko nie mam pojęcia które wybrać,
Bo nie jest do końca sensownie opisane.
Czy ktoś może tak po krotce wytłumaczyć czym się to różni?
Czym są te „korzysci” w planie za 35 ziko.

#pytanie #ps5 #ps #playstation
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomahawkkk
Tomahawkkk 19.04.2026, 19:04:35 via Wykop
  • 0
@Ra-V-ek: możesz też zastanowić się nad zakupem ps+ w Indiach za mniej niż połowę ceny
  • Odpowiedz
Mirek_Cebula
Mirek_Cebula
Mirek_Cebula
17.04.2026, 13:32:31
  • 1
Siemanko piloci dronów.
Rozglądam się za dronem dla początkujących - tak aby sobie sfilmować coś dla siebie z góry (góry, lasy i inne pierdoły), żeby dało się oglądać w 4K na ekranie lapka/ tv.
Do własnego użytku, nie zarobkowego. I pytanko czy iść w DJI 4k (opcja fly morę combo?) - cena ok 1700pln
Czy dji mini 3 (rc-nc1)? 1529 PLN.

Budżet do 2 k PLN.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomahawkkk
Tomahawkkk 17.04.2026, 13:57:15 via Wykop
  • 2
@Mirek_Cebula: na początek polecam DJI mini 3 - refuba można złapać co jakiś czas za około 900 zł. Niczego mu nie brakuje a jest idealny do nauki na początek i sprawdzenia, czy nie stracisz zajawki.
  • Odpowiedz
alWdIjJpz18nHw
alWdIjJpz18nHw
23.03.2026, 10:37:21
  • 1
Jeszcze długa droga dla #crimsondesert na #ps5 #ps5pro aby to dobre było. Jestem dobrej myśli, bo wspominając początki #cyberpunk2077 to nie jest aż tak źle.

Co mnie boli grając w tą grę na ps5 pro?
- zbyt mało FPS, widoczne częste spadki w różnych miejscach mimo ustawienia trybu graficznego wydajności (idzie za tym powidok przy dynamicznym ruchu). Obniżyłem też inne ustawienia poza głębią ostrości i HDR,
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomahawkkk
Tomahawkkk 23.03.2026, 10:57:18 via Wykop
  • 4
@koniecswiatajestbliski: w pewnym momencie dochodzisz do stacji, w której ograłeś wszystkie ciekawe gry i pozostaje grać tylko w coś na premierę albo właśnie czekać rok.
  • Odpowiedz
Kaolin28
Kaolin28
29.12.2025, 17:17:51
  • 0
#ps5
Hej,
Od 5 lat nie miałem kontaktu z plejem, zatrzymałem się na czasach gdy za deluxe płaciłem 250zł na tureckim koncie. Chce się teraz zorientować czy można nadal tworzyć konta na Turcje tylko aby doładowywać tańszego plusa i kupować gry, aktywując konto jako podstawowe i gran na swoim polskim?

Jeżeli tak to jaki kraj obecnie wychodzi najtaniej z promocjami i gdzie kupować do niego karty?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomahawkkk
Tomahawkkk 29.12.2025, 17:38:59 via Wykop
  • 1
Da się, obecnie chyba najtaniej wychodziły Indie.
  • Odpowiedz
Tomahawkkk
Tomahawkkk 29.12.2025, 17:46:54 via Wykop
  • 1
@Kaolin28: Ja płaciłem kartą ZEN i było bez problemu. Tutaj możesz więcej poczytać:
https://www.pepper.pl/promocje/ps-plus-deluxe-12-miesiecy-za-213-zl-indiezen-bez-kart-podarunkowych-1161807
  • Odpowiedz
gedzior84
gedzior84
05.11.2025, 07:38:51
  • 0
Tak sobie szperam po internetach i czytam opinie użytkowników na temat najnowszego modelu Thermomixa TM7 no i opinie zazwyczaj są spoko, ale cholera wie, czy to nie są po prostu boty i nakręcanie hajpu.

Nie mam w domu Thermomixa i nigdy nie korzystałem. Żona bardzo dużo gotuje i lubi to, ale teraz przy dziecku nie ma na to za bardzo czasu. Byliśny na pokazie TM7 i zrobil on na mnie spore wrazenie,
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomahawkkk
Tomahawkkk 05.11.2025, 08:17:50 via Android
  • 1
@gedzior84 dla mnie to mega motywujące urządzenie. Często aplikacja odpowiada jakieś fajne dania+ od razu robi listę zakupów.

Wczoraj robiłem dorsza z poniższego screena i wyszedł przepyszny. Wszystko (poza sosem) robiło się jednocześnie, tj. ryż gotował się w koszyku w misce, na niższym podkładzie varomy ryba gotowana się na parze z ryżu a na samej górze marchewka z rozmarynem.

Faktem jest, że trzeba wcześniej obrać i pociąć na mniejsze kawałki warzywa
Tomahawkkk - @gedzior84  dla mnie to mega motywujące urządzenie. Często aplikacja odp...

źródło: temp_file6247899922621081606

Pobierz
  • Odpowiedz
Tomahawkkk
Tomahawkkk 05.11.2025, 08:53:27 via Android
  • 1
@gedzior84 nie kupowałem nic dodatkowego. W zestawie masz już ten koszyczek i varome.

Ja korzystam od 2 lat z TM6 i raczej nie będę wymieniał na nowszy, bo nie oferuje aż tak dużo zmian.
  • Odpowiedz
Tomahawkkk
Tomahawkkk 05.11.2025, 10:38:01 via Android
  • 0
@Krupier wiadomo, mogłem mieć też oddzielne urządzenie do gotowania na parze, patelnię itp. W jaki sposób ma mnie to ogłupiać? ( ಠ_ಠ)
  • Odpowiedz
Tomahawkkk
Tomahawkkk 05.11.2025, 10:48:43 via Android
  • 0
@Krupier może i masz rację, wcześniej też robiłem wszystko normalnie i nie zauważałem potrzeby posiadania termoxa. Niemniej po dwóch latach raczej już nie wrócę do normalnego gotowania bo najzwyczajniej tak jest wygodniej.

Domyślam się, że lubisz spędzać czas w kuchni więc to oczywiste, że nigdy nie będzie zainteresowany takimi rzeczami.
  • Odpowiedz
wedontcare
wedontcare
wedontcare
07.09.2025, 17:52:36
  • 0
#dron #drony #dji
Chce kupic pierwszego drona i rozwazam
- dji mini 2 se (3 baterie) - używka model z 2023 za ok. 1000zl
- dji mini 4k - nowy, ale bez gwarancji ok. 1000zl
- dji mini 4k - nowy z gwarancja ok. 1200zl
- dji mini 4k (3 baterie) - 1750zl
jak patrze to jedna bateria to jakies 25min latania to chyba wystarczajaco? czy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomahawkkk
Tomahawkkk 07.09.2025, 18:15:45 via Wykop
  • 1
@wedontcare: Jedna bateria w zupełności wystarczy - zawsze w przerwach można ją podładować powerbankiem. Ja wziąłbym pod uwagę używanego mini 3 - dużo lepszy od mini 2 se i mini 4k.
  • Odpowiedz
Tomahawkkk
Tomahawkkk 07.09.2025, 18:46:10 via Android
  • 0
@wedontcare głównie lepsza kamera. Lata się raczej tak samo każdym mini
  • Odpowiedz
Tomahawkkk
Tomahawkkk 14.09.2025, 09:03:04 via Android
  • 0
@wedontcare wersja z ekranem jest po prostu wygodniejsza ale za to dużo droższa. Ja do tej pory używam telefonu i jest ok.

Warto tylko zwrócić uwagę czy masz w telefonie wysoką jasność ekranu.
  • Odpowiedz
Tomahawkkk
Tomahawkkk 14.09.2025, 09:48:42 via Android
  • 0
@wedontcare pójdzie ci na spokojnie z każdym Androidem. Ja używam pixela ale wcześniej latałem w pracy używając jakiejś Motoroli za 800 zł i też nie było problemu.
  • Odpowiedz
tomaszek00
tomaszek00
tomaszek00
30.06.2025, 10:34:00
  • 0
Chyba sie zapisze na jakies szkolenie #oszczedzanie - od pol roku pod kreska - a to wycieczka, a to kosiarka, a to nowy sprzet do szopki stolarskiej. Najgorzej Ci z #lego lapia czlowieka jak na wedke - i sie sklada do ponad 30k pln wydatkow miesiecznie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomahawkkk
Tomahawkkk 30.06.2025, 12:31:14 via Android
  • 0
@tomaszek00 niestety z takiej kwoty ciężko o jakiekolwiek oszczędności
  • Odpowiedz
mirasKo-Kalwario
mirasKo-Kalwario
mirasKo-Kalwario
25.06.2025, 15:59:18
  • 0
#plywanie siema chcialbym zacząć chodzić sobie na #basen i robić 2-3 razy w tygodniu trening pływacki, ogólnie to pływac umiem ale nie bylem na basenie kilka lat. Jaki dystans na godzinny trening będzie ok na poczatek powiedzmy że chcę pływac około godziny
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomahawkkk
Tomahawkkk 25.06.2025, 16:56:07 via Wykop
  • 0
2 km na początek będzie ok.
  • Odpowiedz
ownropwjnrwienrj
ownropwjnrwienrj
ownropwjnrwienrj
16.06.2025, 20:48:28
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomahawkkk
Tomahawkkk 17.06.2025, 05:46:57 via Android
  • 0
@ownropwjnrwienrj "Aktualnie na terenie Bałtyku mają miejsce ćwiczenia NATO Baltops 25. A podczas ćwiczeń wojskowych, testowane mogą być różnego rodzaju systemy elektronicznego pola walki. W tym takie które robią wszystko to, co opisaliśmy powyżej. A mogą robić nawet więcej, np. przejmować kontrolę nad dronami poprzez ingerencję bezpośrednio w komendy protokołu OcuSync, z jakiego korzystają kontrolery dronów DJI."
  • Odpowiedz
messindowski
messindowski
11.06.2025, 07:55:48
  • 0
Obecnie jest promocja na ps plus - 33%. Mam ważną subskrypcję przez kilka miesięcy. Pytanie czy mogę teraz kupić przedłużenie i zostanie mi to po prostu przedłużone o kolejny rok? Nie muszę czekać do końca mojej subskrypcji i dopiero wtedy kupować?

Promocje na pslus chyba nie są zbyt częste, dlatego się nad tym zastanawiam bo do gry online i tak mi jest to zawsze potrzebne. Ogólnie orientuje się ktoś jak często są
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomahawkkk
Tomahawkkk 11.06.2025, 08:12:21 via Android
  • 3
@messindowski nie możesz skorzystać z tej promocji jak masz aktywny abonament
  • Odpowiedz
Tomahawkkk
Tomahawkkk 11.06.2025, 08:46:06 via Android
  • 1
@messindowski zazwyczaj ta zniżka trwa około dwa tygodnie, więc jak kupiłeś na początku pierwszego tygodnia to po roku znowu się złapiesz. Jak coś to zazwyczaj są jeszcze promocje na abonament w grudniu.
  • Odpowiedz
niebadzogrem
niebadzogrem
08.04.2025, 06:18:34
  • 0
Mam drona dj mini 3 pro z softem z grudnia 2023 roku czy jak go zaktualizuje nadal będę mógł latać do 500m? Czy nowsze aktualizacje coś wnoszą czy szkoda ryzykować ?
#pytanie #kiciochpyta #drony #dji
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomahawkkk
Tomahawkkk 08.04.2025, 06:25:38 via Android
  • 0
@niebadzogrem ja instalowałem ostatnio najnowszą wersję i nie było problemu żeby wzlecieć powyżej 120m.
  • Odpowiedz
Tomahawkkk
Tomahawkkk 08.04.2025, 07:23:56 via Android
  • 0
@niebadzogrem właśnie nie, a też mam tego drona z 2023 roku
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.04.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.11.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking