5 minut stałem na wylotówce i już lecimy z Panem Marcinem do Gdańska :) Przy okazji poznałem Maćka, który również jedzie stopem, tylko że jego trasa to Gdynia - Wadowice.
A dzisiaj, drodzy Fani, będzie coś specjalnego. :) Pan na zdjęciu po lewej to Erich Rudorffer, jeden z najlepszych niemieckich pilotów II WŚ, z 224 zestrzeleniami na koncie uplasował się na 7. miejscu listy asów wszech czasów.
@Mleko_O: Tylko skończony kretyn, ignorant albo narodowiec będzie wyzywał autora, że ten wychwala kunszt wojenny przeciwnika. Bo jak Niemiec to na pewno nazista i zwolennik totalitaryzmu xD
@Gimpson: A co tu liczyć, jedyne, co mi przysługuje to kolejny podatek, danina solidarnościowa i sprawiedliwość społeczna. Jakbyś jednak jeszcze zrobił od razu sensowne porównanie z innymi krajami gdzie byłoby widać kto mnie będzie mniej okradał to daję stówkę albo i pięć ( ͡°͜ʖ͡°)
@nokash ty, no nie wiem, bo chciałem się pochwalić, bo jest to portal mimo wszystko , uwaga, spolecznosciowy, bo platforma z której korzystamy nazywa się mikroblog i tak też z niej korzystam.
#mirkomodlitwa Mirabelki i Mirki, jestem w 31 tygodniu w ciąży, wylądowałam w szpitalu z tzw. PPROM, czyli przedwczesnym sączeniem wód płodowych. Proszę o modlitwę, aby udało się nam wytrzymać jak najdłużej z małą w brzuchu, żeby nie rozwinęło się żadne zakażenie i mała urodziła się zdrowa. Bóg zapłać.
Wiecie co mnie najbardziej r---------a na tym portalu? Ludzie z poziomem inteligencji na wysokości kuchenki mikrofalowej. W gorących jest post Mirabelka prosi o modlitwę bo jest w ciąży i wylądowała w szpitalu. Natomiast jakie są tam komentarze? "Boga nie ma" XD. Sam jestem ateistą ale nie wciskam wszędzie swoich poglądów religijnych a szczególnie że mirabelka wstawiła tylko jeden tag #mirkomodlitwa ! Poprosiła tylko o tą jedną rzecz a i tak
@AaBbCcDdEeFf teraz do ciebie dotarło że tu generalnie same takie mini nosacze siedzą? To samo było jak ten chłopak w Anglii umarł w szpitalu (ten o którym było głośno ostatnio) też oszo) omy pisały że "haha i gdzie się wasze modlitwy podziały itd"
@ramzes8811: Na kuriera zawsze trzeba dłużej czekać, bo jak dojeżdża do granicy Podlasia to musi się przesiąść na konia, żeby miejscowych nie wystraszyć
@alonso117: Do tej pory szpitale zawsze leczyły zażartych, zapitych albo wypalonych różnym gównem i jakoś społeczeństwo nie zubożało, a wręcz przeciwnie pięknie się rozwija i bogaci. Skoro już płacimy takie bandyckie podatki to niech ubezpieczeni będą leczeni choćby sobie gwóźdź w łeb wbili albo w-----i się w drzewo samochodem. Nie jestem jakimś biedakiem z Somalii żeby skazywać kogoś na śmierć bo moja wioska jest za biedna żeby pomagać idiotom.
Niedawno zrobiłem rozdajo, w którym do wylosowania była moja książka o tym, jak kupić tanie bilety lotnicze i jak tanio zwiedzać świat. Jeden z Mirków, który został wylosowany, nie odebrał paczki. Stwierdziłem, że zrobię rozdajo jeszcze raz ( ͡°͜ʖ͡°)
Zasady bardzo proste - zaobserwuj mój profil i zaplusuj ten wpis. Losowanie jutro o 20:00 (przez mirkorandom, zielonki nie bioro udziału) - do książki dorzucę jakiś fajny
źródło: comment_IDi5VsGo4h8QoCLqbE8TwaAocVAQW9uH.jpg
Pobierz