Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko137
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
silencer4321

silencer4321

Dołączył 16 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6772
  • Znaleziska 6165
  • Mikroblog 607
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 18
silencer4321
silencer4321 24.06.2015, 07:26:21
  • 361
#edukacja #kosciol
Dzisiaj dostałem maila of wychowawczyni mojej córki w szkole. Wkurza mnie łączenie szkoły z kościołem:

W piątek zakończenie roku szkolnego.

- 8:00 msza święta,

- 9:00 uroczyste zakończenie w sali gimnastycznej,
  • 179
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

silencer4321
silencer4321
Autor
24.06.2015, 07:30:20
  • 90
Nie chodzi mi o to, czy ktoś mi każe tam iść, czy nie, tylko o to, co ma kij do wiatraka. Z jakiej paki, pani pisze o mszy w kościele, skoro szkoła jest świecka.
  • Odpowiedz
silencer4321
silencer4321
Autor
24.06.2015, 07:32:06
  • 112
@Logan00: no, to chyba taka informacja jest też w kościele, nie? Ci co chcą, i tak wiedzą. Szkoła powinna się zajmować sobą, a kościół sobą. Tylko o to mi chodzi, mnie to trochę razi.
  • Odpowiedz
silencer4321
silencer4321
Autor
24.06.2015, 07:33:07
  • 12
@gulamin: a co to ma do tego?
  • Odpowiedz
silencer4321
silencer4321
Autor
24.06.2015, 07:40:03
  • 16
@Slashowa: czytaj ze zrozumieniem, proszę.
  • Odpowiedz
silencer4321
silencer4321
Autor
24.06.2015, 08:18:03
  • 4
@Your_Nightmare: dokładnie o to mi chodziło, jedyny kumaty tutaj :)
  • Odpowiedz
silencer4321
silencer4321
Autor
24.06.2015, 10:29:12
  • 3
@miecz_Pana: dlaczego nazywasz mnie hipokrytą, skoro nie wiesz jeszcze, czy ochrzciłem, czy nie? LOL, Kościół rękami szkoły?
@Redrum781: ja nikogo nie obrażam, proszę i mnie nie obrażać.

A propos fanatyzmu, to odnoszę wrażenie, że fanatyczni, to są katolicy, którzy uczą swoje dzieci stygmatyzować innych ze względu na inne wyznanie, bądź jego brak. Przypadki niezapraszania dzieci na urodziny, nazywania przez inne dzieci dzieci niewierzących "grzesznikami", itd., to normalka.
Taka
  • Odpowiedz
silencer4321
silencer4321
Autor
24.06.2015, 11:45:13
  • 1
@rissah: tu nie o to chodzi, czy pójdzie, czy nie pójdzie :)
  • Odpowiedz
silencer4321
silencer4321
Autor
24.06.2015, 11:47:11
  • 2
@Magnolia-Fan: stygmatyzacja dotyczyła innego kontekstu, nie tego, o którym mowa na samej górze. Mi chodzi tylko o to, że szkoła, de facto, agituje w sprawach kościoła. Nic więcej.
  • Odpowiedz
silencer4321
silencer4321
Autor
24.06.2015, 11:49:19
  • 2
@mhrok87: > Ty dziecka kultury nie nauczysz
Niestety, nie zgodzę się. Kulturę wynosi się z domu. Szkoła nie jest od tego, żeby wychować dziecko.
  • Odpowiedz
silencer4321
silencer4321
Autor
24.06.2015, 11:49:58
  • 2
@endostyl: tu nie o to chodzi, powtarzam jeszcze raz :)
  • Odpowiedz
silencer4321
silencer4321
Autor
24.06.2015, 12:47:32
  • 0
@polakzpolski: pomyłka :P
  • Odpowiedz
silencer4321
silencer4321
Autor
24.06.2015, 12:55:50
  • 2
@looongier: napisałem, że mnie takie coś wkurza, to nie oznacza, że nie toleruję. Toleruję też masę innych akcji w ciągu roku, jak cały dzień dzwonienia w Boże Ciało, czy zablokowane z tego powodu ulice, czy inne takie.
Pisząc "gimboateizm", wiesz w ogóle co piszesz?
  • Odpowiedz
silencer4321
silencer4321
Autor
24.06.2015, 12:58:20
  • 1
chyba wszędzie zakończenie roku jest o takiej godzinie, żeby każdy, kto chce iść na mszę mógł na nią pójść. dopóki msza nie odbywa się w budynku szkoły to nie widzę problemu. Ja nie chodziłem i nie umarłem


@durielek: to nie jest meritum, jeszcze raz to powtarzam. Jest super, że jest to tak zorganizowane, nie mam z tym żadnego problemu. Wyraziłem tylko swoją dezaprobatę na ciągłe mieszanie się dwóch światów, które
  • Odpowiedz
silencer4321
silencer4321
Autor
24.06.2015, 13:42:46
  • 1
@VVade: dzięki za miłe słowa :)
  • Odpowiedz
silencer4321
silencer4321
Autor
24.06.2015, 13:44:10
  • 2
@mondzioI: Mój kolega z Serbii mówił mi kiedyś, że u nich chrzczą w wieku 18 lat, czy jakoś tak, kiedy już jesteś świadomy tego, co wybierasz. Wg mnie, jeśli staje się to wcześniej, jest to celowa indoktrynacja.
  • Odpowiedz
silencer4321
silencer4321
Autor
24.06.2015, 14:00:00
  • 4
@frax: a co, gdyby było po prostu:

9:00 uroczyste zakończenie w sali gimnastycznej,

- ok 10:00 spotkanie w klasach.

?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
silencer4321
silencer4321
Autor
24.06.2015, 14:27:38
  • 2
@-PPP-: Usuwam komentarze, które nic nie wnoszą do dyskusji i są obraźliwe.
  • Odpowiedz
silencer4321
silencer4321
Autor
24.06.2015, 14:36:29
  • 2
@-PPP-: Szkoda, że nie umiesz normalnie porozmawiać z kimś, kto ma inne poglądy niż ty (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
silencer4321
silencer4321
Autor
24.06.2015, 14:49:20
  • 2
@-PPP-: widzę, że masz jedno pojęcie o ludziach, którzy nie ulegają tak łatwo indoktrynacji i myślą samodzielnie, czyli o ludziach świadomie, z własnego wyboru niewierzących w boga. Masz na to tylko jedno określenie: gimboateiści :) Specjalnie używasz tego słowa, żeby zdeprecjonować te poglądy, bo to określenie ma ośmieszać właśnie i ma negatywne znaczenie. Skoro nie chciało ci się nawet czytać, to po co się wypowiadasz, nie znając kontekstu? Wyrobiłeś sobie
  • Odpowiedz
silencer4321
silencer4321
Autor
24.06.2015, 18:53:41
  • 2
@tomaszk-poz: To jest legalne. Poza tym, ja nie pytam Wykopu o nic, tylko dzielę się obserwacją :)
  • Odpowiedz
silencer4321
silencer4321
Autor
24.06.2015, 20:03:51
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
silencer4321
silencer4321
Autor
24.06.2015, 20:04:49
  • 1
@Szalony-Janusz: jeszcze raz pytam, co to ma to rzeczy? Tu jest mowa o czymś zupełnie innym.
  • Odpowiedz
silencer4321
silencer4321
Autor
24.06.2015, 20:09:11
  • 2
@Szalony-Janusz: lubię się trzymać tematu. Dziwnym trafem, wszyscy chcą się dowiedzieć, czy ochrzciłem dziecko i czy pójdzie do komunii. Nikt mi jeszcze nie odpowiedział, co to ma do tego tematu. Jak widać, ty też. Poza tym, to nie jest AMA, żebym musiał odpowiadać na każde, nawet najbardziej absurdalne, pytanie ;)
  • Odpowiedz
integra
integra
08.06.2015, 17:02:39
  • 2
#krakow
nie jest zle od 20 min w tym samym miejscu
integra - #krakow
nie jest zle od 20 min w tym samym miejscu

źródło: comment_2vj38cODhm4dLrKEkHNUgTFF7xcuciVv.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

silencer4321
silencer4321 08.06.2015, 18:00:31
  • 0
@kasik913: dzisiaj było jakieś apogeum, aż sprawdziłem na zikicie, czy nie zrobili w weekend jakiegoś utrudnienia, że takie korki były. Normalnie 20-30 minut jadę z pracy do domu. Dzisiaj 1,5 godziny. "Co to się stanęło?"
  • Odpowiedz
silencer4321
silencer4321 08.06.2015, 19:53:23
  • 0
@mith: zaznaczony odcinek, zwykle 8 minut, w szczycie 15-20. Dzisiaj 1h20m mniej więcej. Na całym odcinku był korek (3,9km).
silencer4321 - @mith: zaznaczony odcinek, zwykle 8 minut, w szczycie 15-20. Dzisiaj 1...

źródło: comment_XbJriqZBCE08jr0xj8t7WNOgXIM0EKe4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
silencer4321
silencer4321 08.06.2015, 19:56:22
  • 0
chyba to było przyczyną: http://www.wykop.pl/wpis/13039581/
  • Odpowiedz
silencer4321
silencer4321 09.06.2015, 07:41:09
  • 0
@MrTukan: nie, ja jadę na Mydlniki :) W prawo na rondzie to dla mnie nie jest opcja :)
  • Odpowiedz
kon-jakub
kon-jakub
08.06.2015, 17:01:34 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

silencer4321
silencer4321 08.06.2015, 19:57:47
  • 0
@kon-jakub @Surelis
Tu też o tym:
http://www.wykop.pl/wpis/13039595/krakow-nie-jest-zle-od-20-min-w-tym-samym-miejscu/
  • Odpowiedz

153

Już E. Gierek wiedział o Polskiej Ropie. Kazał zabetonować odwierty...

Już E. Gierek wiedział o Polskiej Ropie. Kazał zabetonować odwierty...

Niemal pod całą powierzchnią Polski znajduje się największa ilość ropy i gazu, które stanowią część zasobów Norwegii, Arabii Saudyjskiej, Iranu, Iraku czy Kuwejtu. O tych złożach pisał w książce Pola Laska Alef Stern. Wiedział o nich Edward Gierek.

silencer4321
z
prawy.pl
dodany: 06.06.2015, 22:30:35
  • 41
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    teoriespiskowe
  • #
    gospodarka

3

Hieroglify rozszyfrowane. Dyskusja na forum. Całe życie w nieświadomości.

(...) chodzi o to, ze w calym kosmosie jest jeden jezyk- e li diuticznego jezyka. ziemia była kolonizowana i wszyscy tym samym jezykiem kosmicznym władali (...) Nie tyle ten wątek jest ciekawy, co ogólnie to, o czym dyskutują :)

silencer4321
z
davidicke.pl
dodany: 31.05.2015, 21:44:47
  • 6
  • #
    ciekawostki
  • #
    internet
  • #
    pseudonauka
  • #
    kosmos
Viarus_
Viarus_
07.02.2015, 22:01:50
  • 5
Mireczki, szybkie #pytanie z #matematyka

Majac nierownosc kwadratowa: y^2 - 36 < 0; miejsca zerowe wynosza -6 i 6, gdzie ramiona paraboli skierowane sa w gore, czy prawidlowym rozwiazaniem bedzie, jesli po prostu zapisze, ze y (-6; 6)? Oczywiscie obok wale wykresik, gdzie kreskuje parabole ponizej osi x.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

silencer4321
silencer4321 07.02.2015, 22:22:23
  • 2
@Viarus_: nie
  • Odpowiedz

9

Warszawa której już nie ma: Plac Saski i Pałac Saski

Warszawa której już nie ma: Plac Saski i Pałac Saski

Początki placu Saskiego sięgają XVII wieku. W miejscu, w którym znajduje się Grób Nieznanego Żołnierza stał drewniany dwór Tobiasza Morsztyna. Nieistniejący już pałac, z którego do czasów współczesnych przetrwała jedynie kolumnada z Grobem Nieznanego Żołnierza oraz jego zasypane podziemia.

silencer4321
z
dawnawarszawa.blogspot.com
dodany: 28.10.2014, 12:01:00
  • 0
  • #
    polska
  • #
    zainteresowania
  • #
    kultura
  • #
    polityka
  • #
    historia
  • #
    ciekawostki
  • <
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Strona 15 z 15
  • >
  • http://mygamingtalk.com

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.12.2014

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.03.2013

    Gadżeciarz
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking