Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko149
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
shuffle7

shuffle7

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 567
  • Znaleziska 4
  • Mikroblog 563
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
shuffle7
shuffle7 29.03.2022, 17:33:13
  • 0
Jakaś apka do przeniesienia treningów z mifit do stravy?
#strava #mifit #miband
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marshall1337
Marshall1337
30.03.2022, 06:43:51 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shuffle7: link
  • Odpowiedz
shuffle7
shuffle7 18.03.2022, 20:56:56
  • 1
Poratuje ktoś zaproszeniem na PolishSource/PolishTracker?
#torrent #torrenty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shuffle7
shuffle7
Autor
19.03.2022, 18:44:22
  • 1
@HeWhoRemember kopsnę coś blikiem
  • Odpowiedz
Dormer
Dormer
Dormer
07.03.2022, 09:58:46 via Zakop
  • 1
Czeka mnie pierwsza rozmowa o prace na stanowisko junior SEO.
Jakie pytania mogą paść na takiej rozmowie?

#seo #pracbaza #praca #rozmowakwalifikacyjna
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shuffle7
shuffle7 17.03.2022, 21:22:10
  • 0
@Dormer: co za firma jeśli można wiedzieć?
  • Odpowiedz
shuffle7
shuffle7 10.03.2022, 20:39:03
  • 0
Mireczki laptop mi zaczął strasznie mulić, chcę postawić system od nowa. Skąd najlepiej pobrać windowsa?
#windows
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shuffle7
shuffle7
Autor
10.03.2022, 20:52:34
  • 1
@Aguirre_gniew_brzozy: super, spróbuję ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
shuffle7
shuffle7 06.03.2022, 20:58:01
  • 0
https://www.ikea.com/pl/pl/p/markus-krzeslo-biurowe-vissle-ciemnoszary-70261150/ czy te oryginalne kółeczka bardzo rysują podłogę? Mam zamiar kupić i używać go na panelach. Nie wiem czy brać dodatkowo ten ochraniacz podłogi czy może da się wymienić kółka na kauczukowe.
#markus #ikea #krzeslo #zdalna
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shuffle7
shuffle7
Autor
06.03.2022, 21:17:51
  • 0
https://allegro.pl/oferta/kolka-do-fotela-ikea-kauczuk-guma-10mm-5szt-11165678092?offerId=11165678092&inventoryUnitId=UCm2hzhVhwAeTLv5o4fmBg&adGroupId=ODFlZTI5ZmUtMjRlZC00YTM4LTk1YzctNWNlMGM1Njc1OTA0AA&campaignId=MDM5YmUxMTAtZDc5My00OTI5LWJmZTAtN2QxZTlkNTViMTMxAA&sig=435426553caa35d88834d340a606c154&utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=ads&gclid=CjwKCAiA1JGRBhBSEiwAxXblwY1TX2_5n11Xsu04dSNu4NCa8Nsle4WqFhnRTOkWr_ssOX3ctklPwRoCVG0QAvD_BwE znalazłem coś takiego. Czy ktoś z posiadaczy #markus może porównać wymiary kółeczek?
  • Odpowiedz
dilven
dilven
dilven
01.12.2021, 12:16:13
  • 0
Czy ktoś kupywał do Markusa kółka gumowe/kałczukowe i może podesłać jakie konkretnie kupił? Szukam czegoś z tym hamulcem który jest w zwykłych zeby nie odjezdzac od biurka przy byle ruchu
#markus
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shuffle7
shuffle7 06.03.2022, 20:55:45
  • 0
@wisniowa211: bump
  • Odpowiedz
shuffle7
shuffle7 06.03.2022, 19:14:59
  • 2
Mireczki z #rzeszow. Wynajmuje ktoś może gdzieś halę do gry w siatkówkę? Zacząłem zdalną pracę, mam dużo czasu wieczorami i potrzebuje się poruszać, wyjść do ludzi. Kiedyś grałem sporo w siatkówkę więc z chęcią bym pograł f4 fun.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shuffle7
shuffle7
Autor
06.03.2022, 20:02:17
  • 0
Rowerkiem też coś tam śmigam, odezwę się na pw
  • Odpowiedz
shuffle7
shuffle7
Autor
06.03.2022, 20:06:08
  • 0
@Caishen: Wiem że na zalesiu można wynająć halę. Byłem studentem URz więc jest opcja to zrobić taniej tylko pasowałoby znaleźć kilka osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
shuffle7
shuffle7
Autor
06.03.2022, 20:25:19
  • 0
@GrubyChudini: Dzięki
  • Odpowiedz
shuffle7
shuffle7 03.03.2022, 22:26:15
  • 16
Lustereczko
#rzeszow #fotografia
shuffle7 - Lustereczko
#rzeszow #fotografia

źródło: comment_1646346282alMXifVVfZ2TnfZSDcY1nN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrubyGringo
GrubyGringo
GrubyGringo
24.02.2022, 18:34:03 via iOS
  • 0
#rzeszow widzialem z 7-8 duzych wozow policyjnych na sygnale co sie dzieje?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shuffle7
shuffle7 24.02.2022, 18:37:24
  • 0
@GrubyGringo: Tankują
  • Odpowiedz
shuffle7
shuffle7 24.02.2022, 18:32:49
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

firstlo
firstlo
24.02.2022, 19:13:52 via iOS
  • 1
@shuffle7: Jak gawiedź tankuje do beczek to co maja robić?
  • Odpowiedz
shuffle7
shuffle7 09.02.2022, 22:04:17
  • 7
W czwartek za tydzień kończy mi się roczna umowa w januszexie w którym pracuje. Po ostatnich niemiłych wydarzeniach tak mnie w------i ze znalazłem sobie inną prace z lepszymi perspektywami w dziedzinie która mnie bardziej interesuje. Juz nie mogę się doczekać jak pójdę na górę do Janusza alfy i powiem ze nie przedłużam umowy a co lepsze od poniedziałku zaczynam nową pracę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepsze jest to
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Serylek
Serylek
09.02.2022, 22:55:52
  • 9
@shuffle7: zrob to jeszcze lepiej i po prostu nie przyjdz dzien po wygasnieciu umowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
i.....i
i.....i
konto usunięte 10.02.2022, 15:07:30
  • 2
@shuffle7: nie mów nic i nie przyjdz, zaboli jescze bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
c.....i
c.....i
konto usunięte 07.02.2022, 16:55:16 via Android
  • 3
Nadszedł czas ze po 6 latach prowadzenia małego biznesu musze znaleźć dodatkową prace. Mam metlik w głowie i licze na wasze rady mirki. Prowadze sprzedaż internetową na platformie etsy oraz mam wlasny sklep na prescie. Udało mi sie stworzyć własny produkt i dotrzec do klentów na całym swiecie głownie z US. Myślę na poszerzeniu wiedzy w tematyce seo. Uważacie że jeśli ogarne podstawy i zrobie kilka kursów jest szansa żebym znalazł prace
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shuffle7
shuffle7 08.02.2022, 12:20:14
  • 1
@Bodhistawa: zainteresuj się tematem SEO, podziałaj w praktyce na kilku stronkach, na yt jest dużo poradników, filmów. Jak już coś będziesz ogarniał to zgłaszaj się do agencji na staż.
  • Odpowiedz
shuffle7
shuffle7 03.02.2022, 06:29:25
  • 1
Czy jak mam niewykorzystany urlop z tamtego roku i odchodzę z firmy to ona mi musi go wypłacić? Czy lepiej sobie go wybrać?
#pracbaza
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MyPhilosophy
MyPhilosophy
03.02.2022, 06:30:42 via iOS
  • 8
@shuffle7: Ekwiwalent albo urlop do odebrania.
  • Odpowiedz
Marcines
Marcines
24.01.2022, 22:17:51
  • 0
Niech mi ktoś powie, czy teraz w czasach #koronawirus jak chcialbym wziac #l4 na kilka dni bo jestem chory (goraczka etc) to od razu kieruja na test i kwarantanne? Jestem zaszczepiony jbc (bez boosterka XD)
#pracbaza
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shuffle7
shuffle7 25.01.2022, 10:26:15
  • 0
@Marcines: jak nie chcesz kwarantanny to mów ze masz opuchnięte migdały, boli cię gardło i chyba masz anginę. Wykluczą covid i dostaniesz antybiotyk
  • Odpowiedz
tomcionek15
tomcionek15
tomcionek15
25.12.2021, 10:03:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#kostkarubika #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
Chcialbym sobie kupić kostkę Rubika 3x3. Poszukuję czegoś, co nie rozwali się po kilku obrotach i płynnie chodzi. Niestety nie wiem jakie marki są cenione i co było dobre na początek, dlatego wolę się zapytać przed zakupem.

Macie coś do polecenia? Budżet nie gra roli
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shuffle7
shuffle7 12.01.2022, 20:02:27
  • 1
@tomcionek15: Ja od siebie polecę YuXin Little Magic M albo MoYu RS3M2020. Ogarniesz spokojnie do 40zł do tego jakiś smar i można układać :D
  • Odpowiedz
Yamikaze
Yamikaze
30.12.2021, 15:58:39
  • 0
#praca #pracazdalna #pracbaza #pytaniedoeksperta #pytanie

Mirki jest sprawa. Otóż potrzebuje opinii osób bezstronnych więc idealnie się do tego nadajecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chodzi o to iż obecnie szukam pracy i mam 2
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shuffle7
shuffle7 31.12.2021, 12:50:01
  • 0
@Yamikaze: Co to za firma z Rzeszowa?
  • Odpowiedz
Voltaire
Voltaire
28.12.2021, 10:50:58
  • 2
Mirki, zastanawiam się nad zmianą #pracbaza #praca
Gdzie w #rzeszow warto uderzyć? Jestem energetykiem - elektrykiem, ponad 2 lata pracuję w utrzymaniu ruchu/serwisie gdzie jest poza elektryką klimatyzacja, hydraulika, mam uprawnienia G1 D do 30 kV ,G2 E, G3 E. i UDT na podnośniki koszowe. Raczej nie w delegacji. Ktoś, coś?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shuffle7
shuffle7 28.12.2021, 11:17:34
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
shuffle7
shuffle7 28.12.2021, 11:59:16
  • 2
@VintageRock no niestety i takie rzeczy się zdarzają
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10
  • Strona 4 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 03.05.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking