Gdzie zjem dobrą pizze na cienkim np w stylu neapolitanskim? Wszędzie gdzie nie pójdę, to te pizze bardziej przypominają jakiś placek z warzywami, niż pizze ( ͡°ʖ̯͡°)
@Ogau: Stary, wkleiłem Ci pierwszy lepszy cennik z pizzerii w Neapolu, ta marinara jest mega smaczna, ewentualnie jak chcesz coś z mięsem to zamawiasz z szynką za 7 eurasów, poza tym pisanie "małą pizzunię" to już ignorancja z Twojej strony, byłem w zeszłym roku w Neapolu i niejedną pizzę czy pieczoną czy smażoną tam jadłem i ceny są super niskie, więc przestań naginać fakty
Powiem Wam odkąd mam Alfę Romeo Giulia brutalne wyjaśnienie sebków w BMW stalo się moja codziennością xd
Sytuacja z przed chwili: mocny start od świateł i kolejne BMW serii M zostawione w tyle. To uczucie gdy klient zostaje daleko w lusterku sprawia że następne kilometry jadę i się śmieje sam do siebie. Wąchaj dymek czasem mówię sam do siebie.
Jednak najbardziej lubię sytuację gdy klient dojeżdża do mnie na kolejnych światlach z minq zbitego
@blackghost stary, postaraj się bardziej z tymi zarzutkami, przejrzałem Twoje ostatnie posty i na 10 z nich chyba 7 czy 8 to low quality bajty, szanujmy się
znalezione, z------e, 2 słowa zmienione. ciekawie się tam bawią
źródło: 1000008675
Pobierz