ratmann via Wykop
- 0
@MagicznyKarp: Kuuuurde, pewnie znowu nie mogli odtworzyć u siebie tych błędów, chociaż bardzo się starali. Slayprox chyba nie poszedł na współpracę.
- 18
Bawi mnie jednoczesne j-----e Gothica za błędy i uwielbienie dla baldurs gate 3 (którego sam kocham całym sercem), który na premierę był zbugowany jak jasna cholera i kilkukrotnie musiałem wracać do zapisów sprzed X godzin, bo nagle skrypt się nie chciał odpalić. Do tego dochodzi jeszcze 3 akt, na który ewidentnie nie starczyło czasu i odstaje od dwóch poprzednich.
Wiadomo, że to trochę nie ta liga produkcyjna, ale to naprawdę zabawne, że
Wiadomo, że to trochę nie ta liga produkcyjna, ale to naprawdę zabawne, że
ratmann via Wykop
- 20
@kemilk91: "ale to naprawdę zabawne, że niektórym grom tak wiele się wybacza, a w inne n--------a dla zasady."
To jest właśnie legoludyczny obiektywizm.
Nie przetłumaczysz im, że obiektywnie to można stwierdzić, że gra ma bugi, a subiektywnie każdy ocenia jak bardzo mu one przeszkadzają. Dlatego każdemu próbują wmówić, że ich opinie są równoznaczne z faktami.
To jest właśnie legoludyczny obiektywizm.
Nie przetłumaczysz im, że obiektywnie to można stwierdzić, że gra ma bugi, a subiektywnie każdy ocenia jak bardzo mu one przeszkadzają. Dlatego każdemu próbują wmówić, że ich opinie są równoznaczne z faktami.
- 62
#kiszak Śmieszne że to właśnie on krzywo patrzy na Kolekcjonera za to że usunął film, XD
https://streamable.com/qka9zm
https://streamable.com/qka9zm

ratmann via Wykop
- 3
@MagicznyKarp: Autorefleksja to coś, czego mózg Kiszaka nie jest w stanie przeprocesować, dlatego boli go, że kolekcjoner to zrobił i usunął film (chociaż mówił w nim samą prawdę).
- 21
#kiszak reaguje na tezy jakie wyniósł autor najnowszego artykułu o end of eden. I mówi że cd-action pisze o end of eden tylko wtedy kiedy potknęła im się noga. I monetyzuje negatywne emocje
Co jest nie prawdą, bo pisali o tej grze 27 lutego 2026
https://cdaction.pl/newsy/polski-gothic-znalazl-wydawce-end-of-eden-nabiera-ksztaltow/
Wspomina też o tym że autor artykułu może myśleć że on manipuluje twórcą end of eden i każe mu co ma robić, co jest nie prawdą.
Co jest nie prawdą, bo pisali o tej grze 27 lutego 2026
https://cdaction.pl/newsy/polski-gothic-znalazl-wydawce-end-of-eden-nabiera-ksztaltow/
Wspomina też o tym że autor artykułu może myśleć że on manipuluje twórcą end of eden i każe mu co ma robić, co jest nie prawdą.

ratmann via Wykop
- 0
@MagicznyKarp: Jesteś tym co jesz. Myślicie, że snejki chce się upodobnić do węża, dlatego siedzi w pozycji jakby miał atrofię mięśni? Za dziesięć lat nieźle go plecy będą j***ć.
ratmann via Wykop
- 34
@Jonasz-Kiszke-Mikke: Kiszak miał rację. Jego widownia to robaki z czułkami. Oni tam dzialają jak hivemind.
- 7
Psychoterapeuta - Kiszak, człowiek-wiertarka nie istnieje i nie może cię skrzywdzić.
człowiek-wiertarka:
#kiszak #rozgrywkasmierci
człowiek-wiertarka:
#kiszak #rozgrywkasmierci
źródło: Fotoram.io (1)
Pobierz
ratmann via Wykop
- 2
@konondrom2137: A mi się podoba taki kontencik, fajnie że coś takiego powstaje. Beka w uj
ratmann via Wykop
- 2
@niemiecki-ekko: Przecież to są recenzje tylko z nazwy xDDD
To nawet nie jest średnia z ocen 1 (łapka w dół) i 10 (łapka w górę), tylko ile procent graczy poleca grę (z dowolnego powodu). Co on tu chce analizować? Niech się najpierw nauczy z tego korzystać.
To nawet nie jest średnia z ocen 1 (łapka w dół) i 10 (łapka w górę), tylko ile procent graczy poleca grę (z dowolnego powodu). Co on tu chce analizować? Niech się najpierw nauczy z tego korzystać.
- 101
ratmann via Wykop
- 3
@kamil-talaga-18: snejki zdradzi za 30 srebrników?
Biedni ludzie prowadzą te swoje wojenki bo im się jakiś strimer nie podoba aż z bólu d--y musieli wypluć frustrację w komentarzach pod Gotikiem o tym bo jakiś random pobił żula xD
Od jakiegoś czasu widzę, że nie tylko kiszak ma tu nietak coś z głową ale też frustraci którzy wylewają swoje żale bo im kiszak grę skrytykowałxDDDDDDDDDD
#kiszak
Od jakiegoś czasu widzę, że nie tylko kiszak ma tu nietak coś z głową ale też frustraci którzy wylewają swoje żale bo im kiszak grę skrytykowałxDDDDDDDDDD
#kiszak
ratmann via Wykop
- 1
@Protectorx: Oooooo kolejny domorosły psychoanalityk. Poczytaj sobie o projekcji.
- 2
Obejrzałem sobie koniec Gothica u #kiszak
Pewnie was ostro d--a piecze, że bóg gamingu miał rację xD
Hmmmm, ciekawe, czy Alkimia za kolejne 7 lat ogarnie remake dwójki xD
Pewnie was ostro d--a piecze, że bóg gamingu miał rację xD
Hmmmm, ciekawe, czy Alkimia za kolejne 7 lat ogarnie remake dwójki xD
ratmann via Wykop
- 2
@Jazon:
1. Wszyscy wiedzą, że gra będzie miała sporo bugów (serio wystarczyło samodzielnie ograć Nyras Demo, zamiast oglądać dziesiąt kiszackich wysrywów), ale z tego tytułu nie skreślili gry i nie ochrzcili jej kałem. I tak dadzą jej szansę.
2. Gra wychodzi, ma sporo bugów, ale ludzie i tak są zadowoleni. Nikt się nie przejmuje rumuńskim skrzeczeniem, wszyscy drą łacha z legoluda, bo przez ostatni czas kompletnie się skompromitował (Gothic Remake,
1. Wszyscy wiedzą, że gra będzie miała sporo bugów (serio wystarczyło samodzielnie ograć Nyras Demo, zamiast oglądać dziesiąt kiszackich wysrywów), ale z tego tytułu nie skreślili gry i nie ochrzcili jej kałem. I tak dadzą jej szansę.
2. Gra wychodzi, ma sporo bugów, ale ludzie i tak są zadowoleni. Nikt się nie przejmuje rumuńskim skrzeczeniem, wszyscy drą łacha z legoluda, bo przez ostatni czas kompletnie się skompromitował (Gothic Remake,
ratmann via Wykop
- 0
@Jazon: To nie są niskie standardy. To jego widownia się zachowuje jakby nikt tam nigdy w grze buga nie widział. Kaszak pokazał, dostaliście orgazmu i okrzyknęliście go prorokiem.
Mylił się mówiąc, że: cały projekt jest do zaorania i nic z tego nie wyjdzie; ludzie tego nie kupią i marka zostanie zakopana na zawsze; że End of Eden zapowiada się lepiej niż Gothic Rimmining; pokazywał podobne assety lodowej fali i wkręcał
Mylił się mówiąc, że: cały projekt jest do zaorania i nic z tego nie wyjdzie; ludzie tego nie kupią i marka zostanie zakopana na zawsze; że End of Eden zapowiada się lepiej niż Gothic Rimmining; pokazywał podobne assety lodowej fali i wkręcał
ratmann via Wykop
- 0
@Jazon: A co graczy, czy recenzentów obchodzi ile to robili, w kontekście oceny tej gry? To ma znaczenie tylko, gdy to wam pasuje do narracji.
'Totalnie niedopracowana' 'prawie niegrywalna'
Mocne słowa jak na kogoś, kto w to w ogóle nie grał. Te subiektywne stwierdzenia nie poparte własnym doświadczeniem to są nic nie warte, a nie obiektywną prawdą.
Nie widziałem fragmentu z szacowaniem graczy. Ale to byłby typowy Kiszak: p******isz bzdury, potem rzucasz jedno
'Totalnie niedopracowana' 'prawie niegrywalna'
Mocne słowa jak na kogoś, kto w to w ogóle nie grał. Te subiektywne stwierdzenia nie poparte własnym doświadczeniem to są nic nie warte, a nie obiektywną prawdą.
Nie widziałem fragmentu z szacowaniem graczy. Ale to byłby typowy Kiszak: p******isz bzdury, potem rzucasz jedno
ratmann via Wykop
- 0
@Jazon: Dobrze dla ciebie. Dobrze też dla tych, dla których stan techniczny jest mniej ważny, którzy kupią i będą se elegancko grali. Gdyby wszyscy podchodzili do tego jak ty, to oryginał zostałby olany, bo też jest niedorobionym średniakiem. Ale ważniejsze jest to, że ma elementy, które uczyniły go kultowym.
ratmann via Wykop
- 0
@Jazon: No i znowu kręcimy kółka wkoło twoich błędów logicznych. Nic z tego nie ma znaczenia tylko cena na premierę, a ta była porównywalna do Remake'u jak nie wyższa, jeżeli weźmiemy pod uwagę siłę nabywczą.
#kiszak co to znaczy ludolog i skąd się to wzięło?
ratmann via Wykop
- 0
@mirasKo-Kalwario: ludos
- 10
#kiszak
Jak się czujecie z tym, że Kiszak zarobił w c--j siana na monetyzacji Gothic Remake, osiągnął peak swojej oglądalności, a na dodatek sprawił, że w cholerę ludzi (w tym wam) pękła d--a? XDDD
Na pewno go bolą te recenzje na steamie o pobiciu menela, płacze pewnie później w nocy i ociera łzy Rumuńskimi Lejami xDDD
Jak się czujecie z tym, że Kiszak zarobił w c--j siana na monetyzacji Gothic Remake, osiągnął peak swojej oglądalności, a na dodatek sprawił, że w cholerę ludzi (w tym wam) pękła d--a? XDDD
Na pewno go bolą te recenzje na steamie o pobiciu menela, płacze pewnie później w nocy i ociera łzy Rumuńskimi Lejami xDDD
ratmann via Wykop
- 1
@Jazon: Bardzo dobrze się z tym czuję, bo dla mnie zarabianie siana na małych dziewczynkach, które nie znają się na grach nie jest imponujące. Tu się nie pluje jadem, tylko kwę nazywa kwą, nic osobistego.
ratmann via Wykop
- 0
@Jazon: We no się postaraj trochę bardziej, bo masz odpowiedzi na poziomie "chyba twoja stara" :(
ratmann via Wykop
- 0
@Jazon: Nieee, to raczej ty sam nie prezentujesz żadnego poziomu, dlatego nudzisz wypisując stek bezwartościowych psychoanaliz na podstawie komentarzy. Strata czasu.
ratmann via Wykop
- 1
@Jazon: "chyba tagu, na którym siedzisz nie widziałeś xD żadna psychoanaliza, po prostu stwierdzenie faktu xD"
Widziałem, ludzie toczą sobie bekę. No i co dalej? Serio przyłazisz tutaj i masz z tym problem bezbeku? :D
Pewno żeś się naoglądał za dużo Kaszaka i może już go nie lubisz, ale programowanie zostało. Spoko, za pół roku wszystko się ustabilizuje i dołączysz tutaj do nas.
Widziałem, ludzie toczą sobie bekę. No i co dalej? Serio przyłazisz tutaj i masz z tym problem bezbeku? :D
Pewno żeś się naoglądał za dużo Kaszaka i może już go nie lubisz, ale programowanie zostało. Spoko, za pół roku wszystko się ustabilizuje i dołączysz tutaj do nas.
- 0
- 35
#kiszak #endofeden #arkadikuss Kiedy nawet Dickus mówi, że to ulep i lepiej nie dawać mu hajsów https://www.youtube.com/watch?v=WytrQWwN00s

ratmann via Wykop
- 4
@Mokkorichan: Ktoś podrzucił zgnite sajko jajko do legoludycznego gniazda.
- 10
#kiszak SILENCE SILENCE 2027 END OF EDEN ZRUB MI LOUDA
źródło: zrub mi louda
Pobierz- 3
- 26
Kiedy bierzesz udział w konkursie na najbardziej c-----y take, ale Twoim przeciwnikiem jest #elfickidokturnauk
#kiszak
#kiszak
źródło: image
Pobierz









Ja rozumiem pewne wypalenie merytoryki - byłam w czasie aktywnego punktowania merytorycznego raz po raz, na zapętleniu - co oczywiście nic nie dało, bo nie da. Naturalnie to przeszło w ere memów, na które np areczek na pewno NIE-REAGOWAŁ i których NIE-WIDZIAŁ (taa).
Potem była era ziemniaczana.
Ale
Jak dla mnie sprawa śmierdziała już wczoraj. Nagle pojawia się insider z takimi informacjami, normalnie mokry sen dla wielu osób tu przesiadujących. Potem Kiszak to dementuje i robi z siebie ofiarę osiągając podwójne zwycięstwo: przedstawienie siebie w dobrym świetle, a wykopu jako bezmyślnej tłuszczy. Ja tam w przypadki nie wierzę.