Obejrzałem sobie koniec Gothica u #kiszak
Pewnie was ostro d--a piecze, że bóg gamingu miał rację xD
Hmmmm, ciekawe, czy Alkimia za kolejne 7 lat ogarnie remake dwójki xD
Pewnie was ostro d--a piecze, że bóg gamingu miał rację xD
Hmmmm, ciekawe, czy Alkimia za kolejne 7 lat ogarnie remake dwójki xD











Od jakiegoś czasu widzę, że nie tylko kiszak ma tu nietak coś z głową ale też frustraci którzy wylewają swoje żale bo im kiszak grę skrytykowałxDDDDDDDDDD
#kiszak