@MWittmann: Czyli tak jak myślałem, biznes polubił ciszę XD kto miał zarobić to zarobił i nie był to zarobek na avocado a bardziej na jeleniach ( ͡°͜ʖ͡°)
@WiesniakzPowolania: Mają też w asortymencie więcej produktów polskich producentów, lubię w Dino kupować bo właśnie można znaleźć produkty prawie nie spotykane w Biedronie, Lidlu itd.
Szocik z dzisiejszego "wypadu" Muminów po knajpach gdzie tylko oglądali menu:) Madziu kiedyś cię tu zabiorę i no hungry today:) Poskracałem ile się dało bo by to z 5 minut trwało, ale sens zachowany. #raportzpanstwasrodka
@dizel81 Tajemnica Sagali to dla mnie: Dlaczego te nieroby nie wezmą się po prostu za pracę? Jak można być takim leserem, chodzić oglądać jedzenie i jeszcze to filmować żeby każdy miał Cię za debila? Być może w takim kraju jak Kambodża nie ma pracy dla białego tak jak dla khmera za 100$ miesięcznie. W takim razie po ki ch... oni tam siedzą, jechać do Europy na szklarnie do Holandii czy coś
Dziura w podłodze, niewypłacone odsetki od opóźnień, porysowane okna i skrzynki na prąd na prywatnej posesji - rodziny, które kupiły domy od JAG Development w Bydgoszczy mają dość, a deweloper próbuje ogłosić upadłość. "Przeraża mnie, że deweloperzy tworzą dziś spółki pod jedną budowę, oddadzą inwes
#raportzpanstwasrodka Mumin teraz nadaje live z nędznym skutkiem jak widać bo 20 zł w dwie godziny XD Dawno opuściłem universum kambodżańskiej finansjery więc sobie włączyłem na chwilę z ciekawości, i tu pojawia się pytanie: Dlaczego oni po prostu nie pójdą do pracy? ( ͡º͜ʖ͡º) Gdzie leży prawda, jaka jest tajemnica Sagali?
@niedorzecznybubr: @wykopowy-znawca-expert To jest niesamowite... Prezes vel oczy kobry jest na szczycie piramidy i jakoś tam funkcjonuje resztkami sił, Klapek kleszcz numer jeden jeszcze wyssie resztki z pańskiego stołu prezesowego, ale reszta bohaterów?
Nowy wygląd youtube jest słaby. Oglądając, patrzysz się nienaturalnie w bok, miniatury filmików są ogromne, co zniechęca do przeglądania. Czekam na jakąś wtyczkę przywracającą stary wygląd. #youtube
@Szary_Anon: Jakby wyświetlali reklamy w formie jakiegoś paska na dole video to OK rozumiem, korporacja musi zarabiać i może bym nie używał Ublocka ( ͡°͜ʖ͡°) ale te zmiany żebyś za wszelką cenę OGLĄDAŁ REKLAMY!1!1!!!! albo wykupił premium, i ta zmiana wyglądu teraz żebyś tylko JAK NAJWIĘCEJ OGLĄDAŁ MATERIAŁÓW I REKLAM !!111!!! prędzej przestanę korzystać z YouTube i chociaż może wykorzystam czas produktywniej niż na
https://streamable.com/y4u283