Napity i na***ny komendant policji machał blachą po kolizji!

nadkom. Olgierd B. wydmuchał 1,5 promila a test pokazał dodatkowo, że w jego organizmie jest kokaina. Komendant został zatrzymany a Biuro Spraw Wewnętrznych przeszukało jego mieszkanie.
z- 45
- #
- #
- #
- #
- #
![[AMA] Tomasz Czukiewski - autor kanału CiekaweHistorie](https://wykop.pl/cdn/c3397993/64d0df2e4b21c538cb4a0d442c55d8a5d24c49137a4f5979580a3f4517fbf1f0,w220h142.jpg)

